Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AFK Nymburk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nymburk ZŠ Letců RAF - sídliště, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:41562:641TJ Sokol Krchleby C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kraus Josef
Kubiš Vítězslav
 
 
Miškovský Josef
Král Jindřich
 
 
-88-4-6 1301
2.Vejvoda Miroslav
Kubálek Josef st.
 
 
Janda Martin
Havel Martin
 
 
10-10612 3111
3.Kubiš VítězslavHavel Martin-5-6-2  0312
4.Kraus JosefJanda Martin-7-79-6 1313
5.Vejvoda MiroslavMiškovský Josef9711  3023
6.Kubálek Josef st.Král Jindřich-10-10-7  0324
7.Kraus JosefHavel Martin7-88-7-62325
8.Vejvoda MiroslavJanda Martin787  3035
9.Kubálek Josef st.Miškovský Josef11-498 3145
10.Kubiš VítězslavKrál Jindřich-9-1-7  0346
11.Vejvoda MiroslavHavel Martin612-9-2-82347
12.Kubálek Josef st.Janda Martin-95-9-5 1348
13.Kubiš VítězslavMiškovský Josef-4-4-8  0349
14.Kraus JosefKrál Jindřich-9-710-7 13410
15.Kubálek Josef st.Havel Martin-8-9-9  03411
16.Kubiš VítězslavJanda Martin-5-7-8  03412
17.Kraus JosefMiškovský Josef-68-79-523413
18.Vejvoda MiroslavKrál JindřichWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubiš Vítězslav04Havel Martin40
Kraus Josef04Janda Martin31
Vejvoda Miroslav21Miškovský Josef22
Kubálek Josef st.13Král Jindřich30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Písková Lhota AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradská 153, 290 01 Písková LhotaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35555:561TJ Lokomotiva Nymburk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mráz Petr
Šimek Adam
 
 
Dudla Ladislav
Kokojan Tomáš
 
 
9-4-81283210
2.Píša Zdeněk
Křepela Miroslav
 
 
Šimek Jiří
Piroutek Květoslav
 
 
-9-7-6  0311
3.Mráz PetrPiroutek Květoslav-3-6-5  0312
4.Šimek AdamŠimek Jiří769  3022
5.Křepela MiroslavDudla Ladislav-1032-8-52323
6.Píša ZdeněkKokojan Tomáš9-9-5-7 1324
7.Šimek AdamPiroutek Květoslav-4-9-6  0325
8.Křepela MiroslavŠimek Jiří925  3035
9.Píša ZdeněkDudla Ladislav-9-8-7  0336
10.Mráz PetrKokojan Tomáš-10-7-6  0337
11.Křepela MiroslavPiroutek Květoslav-1-95-6 1338
12.Píša ZdeněkŠimek Jiří1159  3048
13.Mráz PetrDudla Ladislav69-99 3158
14.Šimek AdamKokojan Tomáš-368-3-82359
15.Píša ZdeněkPiroutek Květoslav-4-5-6  03510
16.Mráz PetrŠimek Jiří10-6-19632610
17.Šimek AdamDudla LadislavWO    30710
18.Křepela MiroslavKokojan TomášWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mráz Petr22Piroutek Květoslav40
Šimek Adam12Šimek Jiří04
Křepela Miroslav12Dudla Ladislav21
Píša Zdeněk13Kokojan Tomáš30
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:21627:552TJ Sadská D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fedačka Michal
Vydra Milan
 
 
Hendrych Jan
Jaderný Petr ml.
 
 
868  3010
2.Počarovský Pavel
Wagner Jaroslav ml.
 
 
Truhlář Jaroslav ml.
Sklenička Jan
 
 
777  3020
3.Wagner Jaroslav ml.Jaderný Petr ml.-6-89-9 1321
4.Kuřátko DavidSklenička Jan-689-9-92322
5.Vydra MilanHendrych Jan-849-793232
6.Švarc IvoTruhlář Jaroslav ml.888  3042
7.Kuřátko DavidJaderný Petr ml.-10-9-8  0343
8.Vydra MilanSklenička Jan778  3053
9.Švarc IvoHendrych Jan610-98 3163
10.Wagner Jaroslav ml.Truhlář Jaroslav ml.878  3073
11.Počarovský PavelJaderný Petr ml.-8899 3183
12.Švarc IvoSklenička Jan5108  3093
13.Wagner Jaroslav ml.Hendrych Jan-2-9-4  0394
14.Kuřátko DavidTruhlář Jaroslav ml.-9964 31104
15.Švarc IvoJaderný Petr ml.987  30114
16.Wagner Jaroslav ml.Sklenička Jan5-987 31124
17.Kuřátko DavidHendrych Jan-4-10-10  03125
18.Počarovský PavelTruhlář Jaroslav ml.598  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wagner Jaroslav ml.22Jaderný Petr ml.22
Kuřátko David13Sklenička Jan13
Vydra Milan20Hendrych Jan22
Švarc Ivo40Truhlář Jaroslav ml.04
Počarovský Pavel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lysá nad Labem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Poděbrady ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husovo náměstí 1976, Lysá nad Labem, 289 22, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:39506:481TTC Poděbrady A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brynych Jaroslav
Pech Jaroslav
 
 
Žoha Libor
Omáčka David
 
 
-12-10-10  0301
2.Blažek František
Zelenka Pavel
 
 
Horáček Vlastimil
Janišš Pavel
 
 
-9-2-8  0302
3.Brynych JaroslavŽoha Libor-58-5-9 1303
4.Zelenka PavelHoráček Vlastimil-6-7-3  0304
5.Pech JaroslavJanišš Pavel-77-9-10 1305
6.Blažek FrantišekOmáčka David8-7-68-52306
7.Zelenka PavelŽoha Libor-9-5-6  0307
8.Pech JaroslavHoráček Vlastimil-8-5-10  0308
9.Blažek FrantišekJanišš Pavel-6-5-4  0309
10.Brynych JaroslavOmáčka David-7-10-10  03010
11.Pech JaroslavŽoha Libor4-5-7-7 13011
12.Blažek FrantišekHoráček Vlastimil-9-8-6  03012
13.Brynych JaroslavJanišš PavelWO    30112
14.Zelenka PavelOmáčka David-68-9-3 13113
15.Blažek FrantišekŽoha LiborWO    30213
16.Brynych JaroslavHoráček VlastimilWO    30313
17.Zelenka PavelJanišš PavelWO    30413
18.Pech JaroslavOmáčka DavidWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brynych Jaroslav02Žoha Libor30
Zelenka Pavel03Horáček Vlastimil30
Pech Jaroslav03Janišš Pavel20
Blažek František03Omáčka David30
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AFK Nymburk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pečky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nymburk ZŠ Letců RAF - sídliště, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:31729:684AFK Nymburk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červinka Vít
Kopecký Daniel
 
 
Holešovský Petr
Březina Jaroslav
 
 
896  3010
2.Skoba Rostislav
Kubálek Josef ml.
 
 
Hotovec Tomáš
Votava Martin
 
 
-7-910-8 1311
3.Skoba RostislavHotovec Tomáš9-811-693221
4.Kopecký DanielVotava Martin-10-76-9 1322
5.Kubálek Josef ml.Holešovský Petr76-86 3132
6.Červinka VítBřezina Jaroslav9810  3042
7.Kopecký DanielHotovec Tomáš-7-6910-72343
8.Kubálek Josef ml.Votava Martin8-9-10-12 1344
9.Červinka VítHolešovský Petr976  3054
10.Skoba RostislavBřezina Jaroslav65-98 3164
11.Kubálek Josef ml.Hotovec Tomáš-9-8-9  0365
12.Červinka VítVotava Martin7-610-893275
13.Skoba RostislavHolešovský Petr57-910 3185
14.Kopecký DanielBřezina Jaroslav-98711 3195
15.Červinka VítHotovec Tomáš8-106-9-112396
16.Skoba RostislavVotava Martin-7-689-102397
17.Kopecký DanielHolešovský Petr869  30107
18.Kubálek Josef ml.Březina Jaroslav-987-6932117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skoba Rostislav31Hotovec Tomáš31
Kopecký Daniel22Votava Martin31
Kubálek Josef ml.22Holešovský Petr04
Červinka Vít31Březina Jaroslav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy