Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SeleticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Seletice 157, hřiště SeleticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:28632:613TJ Seletice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juvčenko Igor
Novák Lukáš
 
 
Veselý Ladislav
Heršálek Jakub
 
 
1054  3010
2.Řídký Miloslav
Novák Miloslav
 
 
Veselý František
Štujber Martin
 
 
10-5-8-6 1311
3.Juvčenko IgorHeršálek Jakub4-8128 3121
4.Řídký MiloslavŠtujber Martin-8-6-9  0322
5.Novák LukášVeselý František-21076 3132
6.Novák MiloslavVeselý Ladislav797  3042
7.Řídký MiloslavHeršálek Jakub8-8-3893252
8.Novák Lukᚊtujber Martin7-99-863262
9.Novák MiloslavVeselý František-4-4-9  0363
10.Juvčenko IgorVeselý Ladislav893  3073
11.Novák LukášHeršálek Jakub-4798 3183
12.Novák MiloslavŠtujber Martin94-9-883293
13.Juvčenko IgorVeselý František5-8-7-6 1394
14.Řídký MiloslavVeselý Ladislav-6-46-9 1395
15.Novák MiloslavHeršálek Jakub966  30105
16.Juvčenko IgorŠtujber Martin8129  30115
17.Řídký MiloslavVeselý František-10-310-8 13116
18.Novák LukášVeselý Ladislav-3688 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juvčenko Igor31Heršálek Jakub04
Řídký Miloslav13Štujber Martin13
Novák Lukáš40Veselý František31
Novák Miloslav31Veselý Ladislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Loučeň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Loučeň, Nymburská 189, 28937, vedle kulturního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39583:619TJ Lokomotiva Nymburk D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prisčák Petr
Martínek Jaroslav
 
 
Plachý Pavel
Rufer David
 
 
8-8-7-9 1301
2.Vinšová Michaela
Vosátka Michal
 
 
Kořínek Karel
Nejedlý Jiří
 
 
-5-79-3 1302
3.Vosátka MichalPlachý Pavel-7812-533212
4.Martínek JaroslavNejedlý Jiří-63-6-6 1313
5.Prisčák PetrRufer David927  3023
6.Vinšová MichaelaKořínek Karel3-629 3133
7.Martínek JaroslavPlachý Pavel-97-89-92334
8.Prisčák PetrNejedlý Jiří177  3044
9.Vinšová MichaelaRufer David-6-5-7  0345
10.Vosátka MichalKořínek Karel109-87 3155
11.Prisčák PetrPlachý Pavel2411  3065
12.Vinšová MichaelaNejedlý Jiří-7-109-4 1366
13.Vosátka MichalRufer David-3-2-7  0367
14.Martínek JaroslavKořínek Karel-4-7-7  0368
15.Vinšová MichaelaPlachý Pavel5-7-8-8 1369
16.Koch JiříNejedlý Jiří-5-6-15  03610
17.Martínek JaroslavRufer David-10-8-7  03611
18.Prisčák PetrKořínek Karel57-9-8732711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vosátka Michal21Plachý Pavel22
Martínek Jaroslav04Nejedlý Jiří31
Prisčák Petr40Rufer David31
Vinšová Michaela13Kořínek Karel13
Koch Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Předhradí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounická 272, PoříčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:21589:561TJ Sokol Poříčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trpálek Vlastimil
Chocholáč Jan
 
 
Hartman Petr
Matějka Ondřej
 
 
57-68 3110
2.Strnad Jiří
Král Jaroslav
 
 
Horák Jaroslav ml.
Pych Josef
 
 
788  3020
3.Trpálek VlastimilMatějka Ondřej-67-8-8 1321
4.Chocholáč JanHartman Petr-813612 3131
5.Strnad JiříHorák Jaroslav ml.1078  3041
6.Král JaroslavPych Josef7913  3051
7.Chocholáč JanMatějka Ondřej-1-2-5  0352
8.Strnad JiříHartman Petr-7-8-9  0353
9.Král JaroslavHorák Jaroslav ml.-7897 3163
10.Trpálek VlastimilPych Josef989  3073
11.Strnad JiříMatějka Ondřej-6-5-7  0374
12.Král JaroslavHartman Petr-5-7710113284
13.Trpálek VlastimilHorák Jaroslav ml.7910  3094
14.Chocholáč JanPych Josef997  30104
15.Král JaroslavMatějka Ondřej-7-6-8  03105
16.Trpálek VlastimilHartman Petr6-788 31115
17.Chocholáč JanHorák Jaroslav ml.669  30125
18.Strnad JiříPych Josef779  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trpálek Vlastimil31Matějka Ondřej40
Chocholáč Jan31Hartman Petr13
Strnad Jiří22Horák Jaroslav ml.04
Král Jaroslav31Pych Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žehuň 52, ZŠ - vchod ze dvoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:19646:535TTC Žehuň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Daniel st.
Kvasnička Jan
 
 
Soukal Pavel
Červinka František
 
 
453  3010
2.Pivný Aleš
Košnerová Alena
 
 
Řezníček Petr
Zeman Radek
 
 
8-798 3120
3.Kvasnička JanSoukal Pavel7-846 3130
4.Pivný AlešČervinka František11911  3040
5.Kvasnička Daniel st.Řezníček Petr1-656 3150
6.Košnerová AlenaZeman Radek-4-5-4  0351
7.Pivný AlešSoukal Pavel8-612-8-92352
8.Kvasnička Daniel st.Červinka František887  3062
9.Košnerová AlenaŘezníček Petr8-1757 3172
10.Kvasnička JanZeman Radek10108  3082
11.Kvasnička Daniel st.Soukal Pavel511-5-1093292
12.Košnerová AlenaČervinka František-10-93-2 1393
13.Kvasnička JanŘezníček Petr997  30103
14.Pivný AlešZeman Radek-6-7-9  03104
15.Košnerová AlenaSoukal Pavel69-81 31114
16.Kvasnička JanČervinka František898  30124
17.Pivný AlešŘezníček Petr567  30134
18.Kvasnička Daniel st.Zeman Radek961  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kvasnička Jan40Soukal Pavel13
Pivný Aleš22Červinka František13
Kvasnička Daniel st.40Řezníček Petr04
Košnerová Alena22Zeman Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SokolečVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lysá nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Cerhenská 227 Sokoleč, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:27641:616TJ Sokol Sokoleč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaníček Karel
Šťastný Radek
 
 
Mudra Oldřich
Pech Jaroslav
 
 
856  3010
2.Svoboda Jan
Paroulek David
 
 
Picek Petr
Blažek František
 
 
-9-69-4 1311
3.Vaníček KarelPicek Petr3-6512 3121
4.Šťastný RadekBlažek František856  3031
5.Svoboda JanPech Jaroslav16-8-5-5 1332
6.Paroulek DavidMudra Oldřich8109  3042
7.Šťastný RadekPicek Petr867  3052
8.Svoboda JanBlažek František-611-8-4 1353
9.Paroulek DavidPech Jaroslav28-109 3163
10.Vaníček KarelMudra Oldřich912-99 3173
11.Svoboda JanPicek Petr8-8-6-5 1374
12.Paroulek DavidBlažek František-3-108-7 1375
13.Vaníček KarelPech Jaroslav136-87 3185
14.Šťastný RadekMudra Oldřich877  3095
15.Paroulek DavidPicek Petr-6-5-9  0396
16.Vaníček KarelBlažek František-19-46-9 1397
17.Šťastný RadekPech Jaroslav8-789 31107
18.Svoboda JanMudra Oldřich9-666 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaníček Karel31Picek Petr22
Šťastný Radek40Blažek František31
Svoboda Jan13Pech Jaroslav13
Paroulek David22Mudra Oldřich04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Sokol Opočnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AFK Nymburk CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opočnice 111Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:30598:565nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Tomáš
Regimon Tomáš
 
 
Kubálek Josef st.
Krumpholc Antonín
 
 
647  3010
2.Suchánek Ondřej
Hotovec Vlastimil
 
 
Novotný Petr
Sláčal Jan
 
 
-585-8-42311
3.Hotovec VlastimilKubálek Josef st.-6-76563221
4.Suchánek OndřejKrumpholc Antonín-156-9-52322
5.Regimon TomášNovotný Petr988  3032
6.Musil TomášSláčal Jan-4-9-11  0333
7.Suchánek OndřejKubálek Josef st.-7-106-6 1334
8.Regimon TomášKrumpholc Antonín77-75 3144
9.Musil TomášNovotný Petr-96-9-8 1345
10.Hotovec VlastimilSláčal Jan-9-7-8  0346
11.Regimon TomášKubálek Josef st.659  3056
12.Musil TomášKrumpholc Antonín798  3066
13.Hotovec VlastimilNovotný Petr-9-8-9  0367
14.Suchánek OndřejSláčal Jan-8-109-8 1368
15.Musil TomášKubálek Josef st.9105  3078
16.Hotovec VlastimilKrumpholc Antonín1088  3088
17.Suchánek OndřejNovotný Petr-4-8-9  0389
18.Regimon TomášSláčal Jan257  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hotovec Vlastimil22Kubálek Josef st.13
Suchánek Ondřej04Krumpholc Antonín13
Regimon Tomáš40Novotný Petr31
Musil Tomáš22Sláčal Jan31

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy