Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AFK Nymburk CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:42626:682AFK Nymburk C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý František
Štujber Martin
 
 
Kubálek Josef st.
Krumpholc Antonín
 
 
56-108 3110
2.Veselý Ladislav
Heršálek Jakub
 
 
Novotný Petr
Sláčal Jan
 
 
-12-6-9  0311
3.Heršálek JakubKubálek Josef st.5-88-11-42312
4.Štujber MartinKrumpholc Antonín-9-12-6  0313
5.Veselý FrantišekNovotný Petr8-97-6-42314
6.Veselý LadislavSláčal Jan-9-11-6  0315
7.Štujber MartinKubálek Josef st.-10-10-6  0316
8.Veselý FrantišekKrumpholc Antonín1078  3026
9.Veselý LadislavNovotný Petr-7-7-5  0327
10.Heršálek JakubSláčal Jan-911-67-102328
11.Veselý FrantišekKubálek Josef st.101011  3038
12.Veselý LadislavKrumpholc Antonín98-8-9-102339
13.Heršálek JakubNovotný Petr4-6-412-523310
14.Štujber MartinSláčal Jan-92-8-9 13311
15.Veselý LadislavKubálek Josef st.-8-8-4  03312
16.Heršálek JakubKrumpholc Antonín-9798 31412
17.Štujber MartinNovotný Petr-7-48-5 13413
18.Veselý FrantišekSláčal Jan-4494 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Heršálek Jakub13Kubálek Josef st.31
Štujber Martin04Krumpholc Antonín22
Veselý František31Novotný Petr40
Veselý Ladislav04Sláčal Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvory AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SokolečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvory 100, sokolovna DvoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38585:632TJ Sokol Sokoleč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Pavel
Červinka František
 
 
Sekereš Karel
Šťastný Radek
 
 
814-3-5-82301
2.Řezníček Petr
Zeman Radek
 
 
Svoboda Jan
Paroulek David
 
 
9-1157 3111
3.Červinka FrantišekSekereš Karel6-8-9-7 1312
4.Řezníček PetrŠťastný Radek9-9-4-6 1313
5.Zeman RadekSvoboda Jan1178  3023
6.Soukal PavelParoulek David55-83 3133
7.Řezníček PetrSekereš Karel-8118-10-42334
8.Zeman RadekŠťastný Radek-3-11-13  0335
9.Soukal PavelSvoboda Jan-7-510863245
10.Červinka FrantišekParoulek David946  3055
11.Zeman RadekSekereš Karel-1-6-3  0356
12.Soukal PavelŠťastný Radek-79-97-82357
13.Červinka FrantišekSvoboda Jan-9-6-5  0358
14.Řezníček PetrParoulek David346  3068
15.Soukal PavelSekereš Karel-2-3-9  0369
16.Červinka FrantišekŠťastný Radek-7-7-2  03610
17.Řezníček PetrSvoboda Jan-9-7-6  03611
18.Zeman RadekParoulek David-11663 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Červinka František13Sekereš Karel40
Řezníček Petr13Šťastný Radek40
Zeman Radek22Svoboda Jan22
Soukal Pavel22Paroulek David04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Předhradí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kolínská 10, Pňov-Předhradí, Hostinec U SýkorůRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:28678:632TJ Předhradí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Jaroslav
Hartman Petr
 
 
Pivný Aleš
Kvasnička Jan
 
 
987  3010
2.Matějka Ondřej
Rovný David
 
 
Košnerová Alena
Král Roman st.
 
 
863  3020
3.Matějka OndřejPivný Aleš-9799 3130
4.Rovný DavidKvasnička Jan-8-8-7  0331
5.Malý JaroslavKošnerová Alena-98-98133241
6.Hartman PetrKrál Roman st.7-796 3151
7.Rovný DavidPivný Aleš-7-8-6  0352
8.Malý JaroslavKvasnička Jan-8-7-9  0353
9.Hartman PetrKošnerová Alena-86-77143263
10.Matějka OndřejKrál Roman st.379  3073
11.Malý JaroslavPivný Aleš89-4-11-62374
12.Hartman PetrKvasnička Jan-2-6-4  0375
13.Matějka OndřejKošnerová Alena-981012 3185
14.Rovný DavidKrál Roman st.468  3095
15.Hartman PetrPivný Aleš-107-51932105
16.Matějka OndřejKvasnička Jan-8-10915732115
17.Rovný DavidKošnerová Alena-6476 31125
18.Malý JaroslavKrál Roman st.8-9109 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matějka Ondřej40Pivný Aleš22
Rovný David22Kvasnička Jan31
Malý Jaroslav22Košnerová Alena04
Hartman Petr31Král Roman st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:37676:667TJ Lokomotiva Nymburk D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Pavel
Rufer David
 
 
Trpálek Vlastimil
Chocholáč Jan
 
 
-9-96783210
2.Kořínek Karel
Strnad Jaroslav
 
 
Král Jaroslav
Strnad Jiří
 
 
-68-7-8 1311
3.Kořínek KarelTrpálek Vlastimil7-657 3121
4.Rufer DavidChocholáč Jan-7-5-8  0322
5.Plachý PavelKrál Jaroslav-88126 3132
6.Strnad JaroslavStrnad Jiří-7-8-7  0333
7.Rufer DavidTrpálek Vlastimil-9-114283243
8.Plachý PavelChocholáč Jan59-67 3153
9.Strnad JaroslavKrál Jaroslav-1096-5-92354
10.Kořínek KarelStrnad Jiří-8-81310-42355
11.Plachý PavelTrpálek Vlastimil-98-76113265
12.Strnad JaroslavChocholáč Jan-8-10-13  0366
13.Kořínek KarelKrál Jaroslav-7876 3176
14.Rufer DavidStrnad Jiří-5-7-5  0377
15.Strnad JaroslavTrpálek Vlastimil-7-8-6  0378
16.Kořínek KarelChocholáč Jan813  3088
17.Rufer DavidKrál Jaroslav-10-767123298
18.Plachý PavelStrnad Jiří-23711 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kořínek Karel31Trpálek Vlastimil13
Rufer David22Chocholáč Jan22
Plachý Pavel40Král Jaroslav13
Strnad Jaroslav04Strnad Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SeleticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Loučeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Seletice 157, hřiště SeleticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:39677:692TJ Sokol Loučeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juvčenko Igor
Novák Lukáš
 
 
Prisčák Petr
Martínek Jaroslav
 
 
-4-8-10  0301
2.Řídký Miloslav
Novák Miloslav
 
 
Vinšová Michaela
Vosátka Michal
 
 
-977-6-82302
3.Juvčenko IgorVinšová Michaela374  3012
4.Lokša PetrVosátka Michal7-8-7-9 1313
5.Novák LukášPrisčák Petr-8-86-5 1314
6.Novák MiloslavMartínek Jaroslav-85-119-92315
7.Lokša PetrVinšová Michaela97-9-883225
8.Novák LukášVosátka Michal101114  3035
9.Novák MiloslavPrisčák Petr158-4-2-72336
10.Juvčenko IgorMartínek Jaroslav-947-12-92337
11.Novák LukášVinšová Michaela7-7133 3147
12.Novák MiloslavVosátka Michal-7-6-10  0348
13.Juvčenko IgorPrisčák Petr-5-7-6  0349
14.Lokša PetrMartínek Jaroslav109-95 3159
15.Řídký MiloslavVinšová Michaela97-95 3169
16.Juvčenko IgorVosátka Michal711-108 3179
17.Lokša PetrPrisčák Petr-8-3-2  03710
18.Novák LukášMartínek Jaroslav6-9-106-723711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Juvčenko Igor22Vinšová Michaela04
Lokša Petr22Vosátka Michal22
Novák Lukáš22Prisčák Petr40
Novák Miloslav03Martínek Jaroslav31
Řídký Miloslav10   
Řidký Miloslav střídal Nováka Miloslava

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy