Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Sokol Opočnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žehuň 52, ZŠ - vchod ze dvoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:35541:473SK Sokol Opočnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Daniel st.
Kocner Petr
 
 
Konvalina Miloš
Najbrt Jaroslav
 
 
-8-77-11 1301
2.Konvalina Zdeněk
Fiala Aleš
 
 

 
 
WO    3011
3.Kocner PetrBartošík Jiří863  3021
4.Konvalina ZdeněkKonvalina Miloš-10-4-9  0322
5.Kvasnička Daniel st.Najbrt Jaroslav-5-5-7  0323
6.Fiala AlešWO    3033
7.Konvalina ZdeněkBartošík Jiří-2-983-72334
8.Kvasnička Daniel st.Konvalina Miloš-9-105-2 1335
9.Fiala AlešNajbrt Jaroslav-3-5-9  0336
10.Kocner PetrWO    3046
11.Soukup RadekBartošík Jiří7-8-6-9 1347
12.Fiala AlešKonvalina Miloš-5-5-8  0348
13.Kocner PetrNajbrt Jaroslav-710-4-8 1349
14.Konvalina ZdeněkWO    3059
15.Fiala AlešBartošík Jiří-8-6-18  03510
16.Kocner PetrKonvalina Miloš-1-9210632610
17.Konvalina ZdeněkNajbrt Jaroslav-5-9-4  03611
18.Soukup RadekWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kocner Petr21Bartošík Jiří31
Konvalina Zdeněk03Konvalina Miloš31
Kvasnička Daniel st.02Najbrt Jaroslav40
Fiala Aleš03   
Soukup Radek01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poděbrady BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořátevRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 5, Poděbrady 290 01, OD Jiří, 1 poschodí samostatný vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:42659:699TJ Sokol Hořátev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mengr Miroslav ml.
Pekárek František
 
 
Stibor Martin
Richter Martin
 
 
-7-739-82301
2.Kolenčík Lukáš
Lokes Sebastián
 
 
Friedel Jiří
Jech Josef
 
 
-8-9910-82302
3.Mengr Miroslav ml.Jech Josef886  3012
4.Lokes SebastiánFriedel Jiří-7-5-8  0313
5.Vršovský PetrStibor Martin7-11-58-42314
6.Pekárek FrantišekRichter Martin-4-9105-112315
7.Lokes SebastiánJech Josef-13-8-9  0316
8.Vršovský PetrFriedel Jiří-109-10-6 1317
9.Pekárek FrantišekStibor Martin8-6-7-1 1318
10.Mengr Miroslav ml.Richter Martin713  3028
11.Vršovský PetrJech Josef-65-4593238
12.Pekárek FrantišekFriedel Jiří-4-6-6  0339
13.Mengr Miroslav ml.Stibor Martin766  3049
14.Kolenčík LukášRichter Martin-99-6-10 13410
15.Pekárek FrantišekJech Josef67-16-7932510
16.Mengr Miroslav ml.Friedel Jiří-8-839-823511
17.Kolenčík LukášStibor Martin-5-5-8  03512
18.Vršovský PetrRichter Martin6-12-79932612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mengr Miroslav ml.31Jech Josef13
Lokes Sebastián02Friedel Jiří40
Vršovský Petr22Stibor Martin31
Pekárek František13Richter Martin22
Kolenčík Lukáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:41649:709TJ Sokol Poříčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žežule Pavel
Truhlář Jaroslav
 
 
Melichová Barbora
Vlček Jan
 
 
7-87-2-72301
2.Truhlář Jaroslav ml.
Kuřátko David
 
 
Novák Pavel
Novotný Pavel
 
 
-8-6-7  0302
3.Žežule PavelMelichová Barbora-138-25-72303
4.Truhlář Jaroslav ml.Vlček Jan-679-7-82304
5.Truhlář JaroslavNovák Pavel-61349 3114
6.Kuřátko DavidNovotný Pavel-988-893224
7.Truhlář Jaroslav ml.Melichová Barbora-11-7-8  0325
8.Truhlář JaroslavVlček Jan97-4-9-62326
9.Kuřátko DavidNovák Pavel4710  3036
10.Žežule PavelNovotný Pavel-610-83-62337
11.Truhlář JaroslavMelichová Barbora-3-7-8  0338
12.Kuřátko DavidVlček Jan-9-3-10  0339
13.Žežule PavelNovák Pavel83-11-793249
14.Truhlář Jaroslav ml.Novotný Pavel10610  3059
15.Kuřátko DavidMelichová Barbora-3-1099-523510
16.Žežule PavelVlček Jan-4-5-5  03511
17.Truhlář Jaroslav ml.Novák Pavel7-5-69632611
18.Truhlář JaroslavNovotný Pavel-8765 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žežule Pavel13Melichová Barbora40
Truhlář Jaroslav ml.22Vlček Jan40
Truhlář Jaroslav22Novák Pavel04
Kuřátko David22Novotný Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pečky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34624:623nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jaroslav
Nejedlý Jiří
 
 
Zach Tomáš
Staněk Milan
 
 
-49-195-82301
2.Vejtruba Václav
Rieger František
 
 
Kozák Karel
Abrle Jiří
 
 
4-87-963211
3.Strnad JaroslavStaněk Milan6-3-3-7 1312
4.Rieger FrantišekKozák Karel-512-9-8 1313
5.Vejtruba VáclavAbrle Jiří789  3023
6.Nejedlý JiříZach Tomáš-6-10-10  0324
7.Rieger FrantišekStaněk Milan-69-6-8 1325
8.Vejtruba VáclavKozák Karel-11-6-9  0326
9.Nejedlý JiříAbrle Jiří2712  3036
10.Strnad JaroslavZach Tomáš-6-8-7  0337
11.Vejtruba VáclavStaněk Milan-9-96763247
12.Nejedlý JiříKozák Karel-786-7113257
13.Strnad JaroslavAbrle Jiří976  3067
14.Rieger FrantišekZach Tomáš-6-7-7  0368
15.Nejedlý JiříStaněk Milan99-156 3178
16.Strnad JaroslavKozák Karel696  3088
17.Rieger FrantišekAbrle Jiří465  3098
18.Vejtruba VáclavZach Tomáš-7-6-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strnad Jaroslav22Staněk Milan22
Rieger František13Kozák Karel22
Vejtruba Václav22Abrle Jiří04
Nejedlý Jiří31Zach Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvory CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvory 100, sokolovna DvoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:37650:670TJ Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baran Jakub
Baran Vladimír
 
 
Schovanec Emil
Somr Oldřich
 
 
-13584 3110
2.Apjar Marek
Kyncl Jan
 
 
Řezníček Petr
Čermák Martin
 
 
-77-82-82311
3.Baran JakubSchovanec Emil8-102-10-102312
4.Baran VladimírSomr Oldřich8-357 3122
5.Apjar MarekŘezníček Petr-8-458-52323
6.Kyncl JanČermák Martin-9-10-10  0324
7.Baran VladimírSchovanec Emil-6-69-2 1325
8.Apjar MarekSomr Oldřich4811  3035
9.Kyncl JanŘezníček Petr9-7-7-6 1336
10.Baran JakubČermák Martin-6-2-2  0337
11.Apjar MarekSchovanec Emil-67-9-6 1338
12.Blábol VladimírSomr Oldřich8-9-99-72339
13.Baran JakubŘezníček Petr89-39 3149
14.Baran VladimírČermák Martin1079  3059
15.Blábol VladimírSchovanec Emil3-6-108-323510
16.Baran JakubSomr Oldřich968  30610
17.Baran VladimírŘezníček Petr7-4-12-10 13611
18.Apjar MarekČermák Martin8-968 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baran Jakub22Schovanec Emil40
Baran Vladimír22Somr Oldřich13
Apjar Marek22Řezníček Petr31
Kyncl Jan02Čermák Martin22
Blábol Vladimír02   
Střídání : Blábol Vladimír za Kyncl Jan

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy