Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:10618:444TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrycík Ladislav
Pábl Josef
 
 
Gombarčík Karel st.
Hornych Josef
 
 
-81064 3110
2.Hrobský Petr
Hrobský Josef
 
 
Černý Miroslav
Holeček Petr
 
 
847  3020
3.Pábl JosefGombarčík Karel st.1356  3030
4.Hrobský JosefHoleček Petr795  3040
5.Hrobský PetrHornych Josef754  3050
6.Hrycík LadislavČerný Miroslav785  3060
7.Hrobský JosefGombarčík Karel st.11211  3070
8.Hrobský PetrHoleček Petr1051  3080
9.Hrycík LadislavHornych Josef556  3090
10.Pábl JosefČerný Miroslav797  30100
11.Hrobský PetrGombarčík Karel st.-5-3-9  03101
12.Hrycík LadislavHoleček Petr597  30111
13.Pábl JosefHornych Josef49-108 31121
14.Hrobský JosefČerný Miroslav59-98 31131
15.Hrycík LadislavGombarčík Karel st.10-6116 31141
16.Pábl JosefHoleček Petr1095  30151
17.Hrobský JosefHornych Josef685  30161
18.Hrobský PetrČerný Miroslav-7-9-9  03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pábl Josef40Gombarčík Karel st.13
Hrobský Josef40Holeček Petr04
Hrobský Petr22Hornych Josef04
Hrycík Ladislav40Černý Miroslav13
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38633:650TJ Náchod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejzlar Jaromír
Bouček Stanislav
 
 
Solovic Martin
Cvetanov Krasimir
 
 
-7-7-9  0301
2.Kadlec Zdeněk
Petráško Milan
 
 
Ptáček Petr
Majdiak Jan
 
 
-97-4793211
3.Petráško MilanSolovic Martin-8-109-9 1312
4.Kadlec ZdeněkCvetanov Krasimir65-45 3122
5.Hejzlar JaromírPtáček Petr-78-8-7 1323
6.Bouček StanislavMajdiak Jan-51684 3133
7.Kadlec ZdeněkSolovic Martin-5-6-5  0334
8.Hejzlar JaromírCvetanov Krasimir-69-8-12 1335
9.Bouček StanislavPtáček Petr647  3045
10.Petráško MilanMajdiak Jan-2-1165-102346
11.Hejzlar JaromírSolovic Martin-7-59-5 1347
12.Bouček StanislavCvetanov Krasimir116-64 3157
13.Petráško MilanPtáček Petr-1047-6123267
14.Kadlec ZdeněkMajdiak Jan-12-9-11  0368
15.Bouček StanislavSolovic Martin-6-4-7  0369
16.Petráško MilanCvetanov Krasimir7-9-7-10 13610
17.Kadlec ZdeněkPtáček Petr846  30710
18.Hejzlar JaromírMajdiak Jan38-78 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petráško Milan13Solovic Martin40
Kadlec Zdeněk22Cvetanov Krasimir22
Hejzlar Jaromír13Ptáček Petr13
Bouček Stanislav31Majdiak Jan22
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna - Bukovice čp.94Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:24626:453TJ Sokol Bukovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thér Jaroslav
Pohner Pavel
 
 

Stein Martin
 
 
WO    3010
2.Šubíř Pavel
Průša Libor
 
 
Stein Filip
Joneš Patrik
 
 
13-15-9-6 1311
3.Průša LiborJoneš Patrik8-7-7-10 1312
4.Thér JaroslavStein Martin-7-12-7  0313
5.Pohner PavelStein Filip5-3-12-8 1314
6.Šubíř PavelWO    3024
7.Thér JaroslavJoneš Patrik8-4-75-72325
8.Pohner PavelStein Martin467  3035
9.Šubíř PavelStein Filip245  3045
10.Průša LiborWO    3055
11.Pohner PavelJoneš Patrik-6-9-7  0356
12.Šubíř PavelStein Martin9413  3066
13.Průša LiborStein Filip-77-7483276
14.Thér JaroslavWO    3086
15.Šubíř PavelJoneš Patrik7117  3096
16.Průša LiborStein Martin7-68-7-22397
17.Thér JaroslavStein Filip8-488 31107
18.Pohner PavelWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Průša Libor12Joneš Patrik31
Thér Jaroslav12Stein Martin22
Pohner Pavel12Stein Filip13
Šubíř Pavel30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZdarkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35607:639TJ Sokol Česká Skalice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Jaroslav ml.
Urban Martin
 
 
Marinica Kamil
Pham Ngoc Binh
 
 
-99-8-8 1301
2.Sedláček Vlastimil
Souček Tomáš
 
 
Ducháč Milan
Dvořáček Jiří
 
 
-8-7-7  0302
3.Urban Jaroslav ml.Ducháč Milan897  3012
4.Souček TomášDvořáček Jiří8-9-78-72313
5.Sedláček VlastimilMarinica Kamil-8-7-8  0314
6.Urban MartinPham Ngoc Binh789  3024
7.Souček TomášDucháč Milan-89-78-82325
8.Bartoň StanislavŽDvořáček Jiří8-8-5-6 1326
9.Urban MartinMarinica Kamil-46126 3136
10.Urban Jaroslav ml.Pham Ngoc Binh-12-57413246
11.Bartoň StanislavDucháč Milan-6-7-3  0347
12.Urban MartinDvořáček Jiří879  3057
13.Urban Jaroslav ml.Marinica Kamil4-879 3167
14.Souček TomášPham Ngoc Binh-1-6-8  0368
15.Urban MartinDucháč Milan879  3078
16.Urban Jaroslav ml.Dvořáček Jiří8-798 3188
17.Souček TomášMarinica Kamil-10-8-14  0389
18.Bartoň StanislavPham Ngoc Binh8-710-3-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Urban Jaroslav ml.40Ducháč Milan22
Souček Tomáš04Dvořáček Jiří22
Sedláček Vlastimil01Marinica Kamil22
Urban Martin40Pham Ngoc Binh22
Bartoň Stanislav03   
v zápasech 8, 11 a 18 je uvedena ŽK resp. ČK omylem. Baštář

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy