Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota Bohuslavice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Veba Machov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:
nepotvrzen
BodůSadMíčkůVítěz
10:834:30605:577Orel jednota Bohuslavice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubant Miroslav
Jakl Petr
 
 
Kollert Václav
Průša Jan
 
 
9104  3010
2.Jakl Pavel
Lejsek Petr
 
 
Krtička Jan
Bernard Miloš
 
 
-6-4-10  0311
3.Kubant MiroslavBernard Miloš-11-107-12 1312
4.Jakl PavelKrtička Jan-59-7-8 1313
5.Lejsek PetrKollert Václav-7-78-11 1314
6.Jakl PetrPrůša Jan798  3024
7.Jakl PavelBernard Miloš59-69 3134
8.Lejsek PetrKrtička Jan-3-4-3  0335
9.Jakl PetrKollert Václav89-87 3145
10.Kubant MiroslavPrůša Jan433  3055
11.Lejsek PetrBernard Miloš-11-117-6 1356
12.Jakl PetrKrtička Jan4-1052 3166
13.Kubant MiroslavKollert Václav-67-9843276
14.Jakl PavelPrůša Jan-9995 3186
15.Jakl PetrBernard Miloš267  3096
16.Kubant MiroslavKrtička Jan10106  30106
17.Jakl PavelKollert Václav-8-13-8  03107
18.Lejsek PetrPrůša Jan-3-4-8  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubant Miroslav31Bernard Miloš22
Jakl Pavel22Krtička Jan22
Lejsek Petr04Kollert Václav22
Jakl Petr40Průša Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Zbečník AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
telocvicna ZSRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
ne online
BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:44472:587TJ Sokol České Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ječmínek Miroslav
Kleprlík Štěpán
 
 
Galina Michal
Plachta Jiří
 
 
868  3010
2.Sadílek Jan
Friede Norbert
 
 
Kozák Ladislav
Fiala Josef
 
 
-6-710-9 1311
3.Sadílek JanKozák Ladislav-6-7-5  0312
4.Friede NorbertPlachta Jiří-5-7-7  0313
5.Ječmínek MiroslavGalina Michal-8-1098-72314
6.Kleprlík ŠtěpánFiala Josef-10-9-9  0315
7.Friede NorbertKozák Ladislav-8-7-6  0316
8.Ječmínek MiroslavPlachta Jiří3-4-5-5 1317
9.Kleprlík ŠtěpánGalina Michal9-67-1093227
10.Sadílek JanFiala Josef-9-8-5  0328
11.Ječmínek MiroslavKozák Ladislav-6-10-9  0329
12.Kleprlík ŠtěpánPlachta Jiří778  3039
13.Sadílek JanGalina Michal-4-7-7  03310
14.Friede NorbertFiala Josef-6-4-4  03311
15.Kleprlík ŠtěpánKozák LadislavWO    30411
16.Sadílek JanPlachta Jiří-7-8-6  03412
17.Friede NorbertGalina Michal-7-5-2  03413
18.Ječmínek MiroslavFiala Josef-7-6-5  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sadílek Jan04Kozák Ladislav30
Friede Norbert04Plachta Jiří31
Ječmínek Miroslav04Galina Michal31
Kleprlík Štěpán21Fiala Josef40
WO10WO01
Počet diváků: 7
zranění: Kozák Ladislav - pravé koleno



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Horní Kostelec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30693:637TJ Sokol Česká Skalice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hamzová Klárka
Měšťanová Petra
 
 
Škoda Jiří
Dobiáš Lubomír
 
 
68-133 3110
2.Kolátor Vladimír
Hrubeš Jaroslav
 
 
Rosa Zdeněk
Mýl Karel
 
 
965  3020
3.Hrubeš JaroslavDobiáš Lubomír-8-6-8  0321
4.Kolátor VladimírMýl Karel10-8-8-7 1322
5.Hamzová KlárkaRosa Zdeněk85-1310 3132
6.Měšťanová PetraŠkoda Jiří89-107 3142
7.Kolátor VladimírDobiáš Lubomír-108-9-7 1343
8.Hamzová KlárkaMýl Karel-48-5533253
9.Měšťanová PetraRosa Zdeněk796  3063
10.Hrubeš JaroslavŠkoda Jiří76-88 3173
11.Hamzová KlárkaDobiáš Lubomír-12-9-6  0374
12.Měšťanová PetraMýl Karel897  3084
13.Hrubeš JaroslavRosa Zdeněk-8-59-8 1385
14.Kolátor VladimírŠkoda Jiří65-53 3195
15.Měšťanová PetraDobiáš Lubomír-569-7-52396
16.Hrubeš JaroslavMýl Karel77-8-22332106
17.Kolátor VladimírRosa Zdeněk10-99-9-823107
18.Hamzová KlárkaŠkoda Jiří598  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrubeš Jaroslav22Dobiáš Lubomír40
Kolátor Vladimír13Mýl Karel13
Hamzová Klárka31Rosa Zdeněk22
Měšťanová Petra31Škoda Jiří04
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽďarkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:46383:628TJ Náchod C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Václav
Kanozsay Martin
 
 
Rojt Jan
Hoferka Dušan
 
 
5911  3010
2.Staněk Karel
 
 
Zetek Libor
Majdiak Jan
 
 
WO    0311
3.Špaček VáclavRojt Jan-5-98-3 1312
4.Kanozsay MartinMajdiak Jan-7-6-6  0313
5.Staněk KarelHoferka Dušan-7-2-10  0314
6.Zetek LiborWO    0315
7.Kanozsay MartinRojt Jan-8-8-6  0316
8.Staněk KarelMajdiak Jan-4-8-4  0317
9.Hoferka DušanWO    0318
10.Špaček VáclavZetek Libor866  3028
11.Staněk KarelRojt Jan-79139 3138
12.Majdiak JanWO    0339
13.Špaček VáclavHoferka Dušan-47-8-9 13310
14.Kanozsay MartinZetek Libor7-89-8-1223311
15.Rojt JanWO    03312
16.Špaček VáclavMajdiak Jan-810-8-7 13313
17.Kanozsay MartinHoferka Dušan-6-9-8  03314
18.Staněk KarelZetek Libor-10-8-9  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Špaček Václav13Rojt Jan21
Kanozsay Martin04Majdiak Jan30
Staněk Karel13Hoferka Dušan30
   Zetek Libor21
WO05WO50
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:28625:587TJ Jiskra Jaroměř E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kyška Jiří
Valčík Lukáš
 
 
Ježek Pavel
Dvořáček Aleš
 
 
-5-7-3  0301
2.Hrobský Petr
Jirásek Petr
 
 
Hofman Václav
Fanta David
 
 
446  3011
3.Hrobský PetrJežek Pavel6-558 3121
4.Valčík LukášDvořáček Aleš-7-2-5  0322
5.Kyška JiříFanta David1075  3032
6.Jirásek PetrHofman Václav7-109-743242
7.Valčík LukášJežek Pavel-97-5863252
8.Kyška JiříDvořáček Aleš7-5-29-112353
9.Jirásek PetrFanta David587  3063
10.Hrobský PetrHofman Václav7104  3073
11.Kyška JiříJežek Pavel8-10-5-9 1374
12.Jirásek PetrDvořáček Aleš179  3084
13.Hrobský PetrFanta David798  3094
14.Valčík LukášHofman Václav9-4-6-7 1395
15.Jirásek PetrJežek Pavel-105-88-92396
16.Hrobský PetrDvořáček Aleš11-898 31106
17.Valčík LukášFanta David56-108 31116
18.Kyška JiříHofman Václav-7-5-11  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrobský Petr40Ježek Pavel22
Valčík Lukáš22Dvořáček Aleš22
Kyška Jiří13Fanta David04
Jirásek Petr31Hofman Václav22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy