Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Veba Machov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
telocvicna MachovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:
nepotvrzen
BodůSadMíčkůVítěz
16:251:16689:437TJ Jiskra Veba Machov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kollert Václav
Trojtl Josef
 
 
Ježek Pavel
Hofman Václav
 
 
10-9-55103210
2.Krtička Jan
Bernard Miloš
 
 

Fanta David
 
 
WO    3020
3.Bernard MilošJežek Pavel-26-8993230
4.Krtička JanHofman Václav5711  3040
5.Kollert VáclavFanta David835  3050
6.Trojtl JosefWO    3060
7.Krtička JanJežek Pavel7-9-82-82361
8.Kollert VáclavHofman Václav397  3071
9.Trojtl JosefFanta David49-6-673281
10.Bernard MilošWO    3091
11.Kollert VáclavJežek Pavel810-78 31101
12.Trojtl JosefHofman Václav10-118-5832111
13.Bernard MilošFanta David6-1179 31121
14.Krtička JanWO    30131
15.Trojtl JosefJežek Pavel9-8-10-9 13132
16.Bernard MilošHofman Václav795  30142
17.Krtička JanFanta David754  30152
18.Kollert VáclavWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bernard Miloš30Ježek Pavel22
Krtička Jan21Hofman Václav04
Kollert Václav30Fanta David04
Trojtl Josef21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota Bohuslavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orelna BohuslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:27678:614Orel jednota Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petera Milan
Svoboda Vít
 
 
Kyška Jiří
Tichý Tomáš
 
 
-9-937-72301
2.Krupička Vladimír
Němeček Vítězslav
 
 
Jirásek Petr
Fidra Stanislav
 
 
-56-7-9 1302
3.Svoboda VítKyška Jiří486  3012
4.Krupička VladimírFidra Stanislav479  3022
5.Petera MilanJirásek Petr-8-112893232
6.Němeček VítězslavTichý Tomáš-99-69-92333
7.Krupička VladimírKyška Jiří699  3043
8.Petera MilanFidra Stanislav947  3053
9.Němeček VítězslavJirásek Petr-6-3-8  0354
10.Svoboda VítTichý Tomáš8-3105 3164
11.Petera MilanKyška Jiří7810  3074
12.Němeček VítězslavFidra Stanislav-48-5993284
13.Svoboda VítJirásek Petr-4-633103294
14.Krupička VladimírTichý Tomáš8-7126 31104
15.Němeček VítězslavKyška Jiří-75-6-7 13105
16.Svoboda VítFidra Stanislav592  30115
17.Krupička VladimírJirásek Petr-9-9515-423116
18.Petera MilanTichý Tomáš76-410 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Vít40Kyška Jiří13
Krupička Vladimír31Fidra Stanislav04
Petera Milan40Jirásek Petr22
Němeček Vítězslav13Tichý Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Horní Kostelec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:23734:652TJ Horní Kostelec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škoda Jiří
Liška Jiří
 
 
Souček Tomáš
Bartoň Stanislav
 
 
9612  3010
2.Dobiáš Lubomír
Mýl Karel
 
 
Špaček Václav
Kanozsay Martin
 
 
87-59 3120
3.Dobiáš LubomírSouček Tomáš810-511 3130
4.Liška JiříBartoň Stanislav-9-1077103240
5.Mýl KarelŠpaček Václav4-689 3150
6.Škoda JiříKanozsay Martin8612  3060
7.Liška JiříSouček Tomáš8-5-5563270
8.Mýl KarelBartoň Stanislav8-67-6-72371
9.Rosa ZdeněkŠpaček Václav-58-8793281
10.Dobiáš LubomírKanozsay Martin106-88 3191
11.Mýl KarelSouček Tomáš-8-9-7  0392
12.Rosa ZdeněkBartoň Stanislav6-108-141032102
13.Dobiáš LubomírŠpaček Václav9107  30112
14.Liška JiříKanozsay Martin9-10-57732122
15.Rosa ZdeněkStaněk Karel101110  30132
16.Dobiáš LubomírBartoň Stanislav-89117 31142
17.Liška JiříŠpaček Václav-6458 31152
18.Mýl KarelKanozsay Martin25-33 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dobiáš Lubomír40Souček Tomáš12
Liška Jiří40Bartoň Stanislav13
Mýl Karel22Špaček Václav04
Škoda Jiří10Kanozsay Martin04
Rosa Zdeněk30Staněk Karel01
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 355, 51771 České MeziříčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:
čas, ne
BodůSadMíčkůVítěz
15:348:22694:565TJ Sokol České Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozák Ladislav
Fiala Josef
 
 
Hrubeš Jaroslav
Kolátor Vladimír
 
 
9-8-9793210
2.Galina Michal
Plachta Jiří
 
 
Ošťádal Jaroslav
Měšťanová Petra
 
 
783  3020
3.Plachta JiříMěšťanová Petra-6-812-8 1321
4.Galina MichalHrubeš Jaroslav-984-743231
5.Kozák LadislavKolátor Vladimír-6-99593241
6.Fiala JosefOšťádal Jaroslav-5564 3151
7.Galina MichalMěšťanová Petra8810  3061
8.Kozák LadislavHrubeš Jaroslav724  3071
9.Fiala JosefKolátor Vladimír5-653 3181
10.Plachta JiříOšťádal Jaroslav-7755 3191
11.Kozák LadislavMěšťanová Petra8-13-8-7 1392
12.Fiala JosefPerutek Josef667  30102
13.Plachta JiříKolátor Vladimír-578-7332112
14.Galina MichalOšťádal Jaroslav-36108 31122
15.Fiala JosefMěšťanová Petra-69-10-8 13123
16.Plachta JiříPerutek Josef987  30133
17.Galina MichalKolátor Vladimír5-687 31143
18.Kozák LadislavOšťádal Jaroslav783  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plachta Jiří31Měšťanová Petra31
Galina Michal40Hrubeš Jaroslav02
Kozák Ladislav31Kolátor Vladimír04
Fiala Josef31Ošťádal Jaroslav04
   Perutek Josef02
Utkání dohráno dohodou na 4 stolech.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota Bohuslavice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:
nepotvrzen
BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:39610:644TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubant Miroslav
Jakl Petr
 
 
Vítková Hana
Kozák Ondřej
 
 
-96-9-10 1301
2.Jakl Pavel
Prušinovský Jiří
 
 
Šorm Luboš st.
Němeček Miroslav
 
 
94-4-773211
3.Kubant MiroslavVítková Hana810-6-7-42312
4.Jakl PavelKozák Ondřej-5-6-8  0313
5.Prušinovský JiříŠorm Luboš st.-78-9-10 1314
6.Jakl PetrNěmeček Miroslav666  3024
7.Jakl PavelVítková Hana-3-5-8  0325
8.Prušinovský JiříKozák Ondřej-7-5-9  0326
9.Jakl PetrŠorm Luboš st.1075  3036
10.Kubant MiroslavNěmeček Miroslav499  3046
11.Prušinovský JiříVítková Hana-8-6-9  0347
12.Jakl PetrKozák Ondřej769  3057
13.Kubant MiroslavŠorm Luboš st.-1011-6-10 1358
14.Jakl PavelNěmeček Miroslav-7-68573268
15.Jakl PetrVítková Hana3-8-101083278
16.Kubant MiroslavKozák Ondřej-8-85-11 1379
17.Jakl PavelŠorm Luboš st.-87-10-2 13710
18.Prušinovský JiříNěmeček Miroslav7-6-9-6 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubant Miroslav13Vítková Hana31
Jakl Pavel13Kozák Ondřej31
Prušinovský Jiří04Šorm Luboš st.31
Jakl Petr40Němeček Miroslav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy