Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:23591:486TJ Sokol Stěžery D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šanc Tomáš
Šanc Vojtěch
 
 
Radwaňski Kazimierz
Krejčí Jan
 
 
683  3010
2.Krása Jakub
Balcar Vojtěch
 
 
Kuchta Petr
Bek Miroslav
 
 
933  3020
3.Šanc VojtěchRadwaňski Kazimierz4-11-8193230
4.Vít MatyášKrejčí Jan-4-5-7  0331
5.Balcar VojtěchBek Miroslav10-4-7-10 1332
6.Rákosník JosefKuchta Petr7-565 3142
7.Vít MatyášRadwaňski Kazimierz8-654 3152
8.Balcar VojtěchKrejčí Jan-1110-3-3 1353
9.Rákosník JosefBek Miroslav342  3063
10.Šanc VojtěchKuchta Petr575  3073
11.Šanc TomášRadwaňski Kazimierz-7-11-10  0374
12.Rákosník JosefKrejčí Jan878  3084
13.Šanc VojtěchBek Miroslav264  3094
14.Vít MatyášKuchta Petr-74-6-6 1395
15.Rákosník JosefRadwaňski Kazimierz7-869 31105
16.Šanc VojtěchKrejčí Jan359  30115
17.Vít MatyášBek Miroslav-7-6-8  03116
18.Šanc TomášKuchta Petr488  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šanc Vojtěch40Radwaňski Kazimierz13
Vít Matyáš13Krejčí Jan22
Balcar Vojtěch02Bek Miroslav22
Rákosník Josef40Kuchta Petr13
Šanc Tomáš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vysoká Srbská ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:35695:670TJ Sokol Vysoká Srbská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čáp Petr
Postupa Jan
 
 
Svatoš Radek
Belák Kamil
 
 
-9116-7-72301
2.Ošťádal Jaroslav ml.
Bekr Milan
 
 
Thér Milan
Macháčková Blanka
 
 
98-89 3111
3.Čáp PetrMacháčková Blanka-7-9-7  0312
4.Postupa JanBelák Kamil7-9-10-11 1313
5.Ošťádal Jaroslav ml.Svatoš Radek-5-109-10 1314
6.Bekr MilanThér Milan-710-8-8 1315
7.Postupa JanMacháčková Blanka675  3025
8.Ošťádal Jaroslav ml.Belák Kamil10-107-7-82326
9.Bekr MilanSvatoš Radek834  3036
10.Čáp PetrThér Milan-117109 3146
11.Ošťádal Jaroslav ml.Macháčková Blanka-784-8103256
12.Bekr MilanBelák Kamil797  3066
13.Čáp PetrSvatoš Radek-5-7-10  0367
14.Postupa JanThér Milan997  3077
15.Bekr MilanMacháčková Blanka84-122 3187
16.Čáp PetrBelák Kamil-7-887-92388
17.Postupa JanSvatoš Radek-1098-8-102389
18.Ošťádal Jaroslav ml.Thér Milan-10-108-4 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čáp Petr13Macháčková Blanka13
Postupa Jan22Belák Kamil31
Ošťádal Jaroslav ml.13Svatoš Radek31
Bekr Milan31Thér Milan22
Počet diváků: 69507



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Horní Kostelec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Dřevíč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
čas, ne
BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26649:587TJ Horní Kostelec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semerák Pavel
Tichý Jan
 
 
Beran Pavel
Míšek Petr
 
 
-67-8-9 1301
2.Kuřátko Miloš
Brát Petr
 
 
Posnar Petr
Šubrt Arne
 
 
-10-27693211
3.Kuřátko MilošMíšek Petr-610-2573221
4.Tichý JanBeran Pavel77-3-7-52322
5.Brát PetrPosnar Petr-9-75-6 1323
6.Semerák PavelŠubrt Arne748  3033
7.Tichý JanMíšek Petr1179  3043
8.Brát PetrBeran Pavel74-89 3153
9.Semerák PavelPosnar Petr-5-10-2  0354
10.Kuřátko MilošŠubrt Arne345  3064
11.Brát PetrMíšek Petr412-138 3174
12.Semerák PavelBeran Pavel8108  3084
13.Kuřátko MilošPosnar Petr-9-99933294
14.Tichý JanŠubrt Arne432  30104
15.Semerák PavelMíšek Petr10-4-48-723105
16.Kuřátko MilošBeran Pavel188  30115
17.Tichý JanPosnar Petr-6-66-5 13116
18.Šimůnek JosefŠubrt Arne998  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuřátko Miloš40Míšek Petr13
Tichý Jan22Beran Pavel13
Brát Petr21Posnar Petr31
Semerák Pavel22Šubrt Arne04
Šimůnek Josef10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37633:650nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fidra Stanislav
Hardubejová Anna
 
 
Ptáček Petr
Rojt Jan
 
 
-811-6-7 1301
2.Le Tiu
Munzar Jiří
 
 
Majdiak Jan
Matouš Josef
 
 
8-9612 3111
3.Fidra StanislavRojt Jan124-7-173221
4.Hardubejová AnnaPtáček Petr9-8-7-3 1322
5.Le TiuMatouš Josef484  3032
6.Munzar JiříMajdiak Jan1576  3042
7.Hardubejová AnnaRojt Jan-10-8-8  0343
8.Le TiuPtáček Petr-710-6-8 1344
9.Munzar JiříMatouš Josef76-8-6103254
10.Fidra StanislavMajdiak Jan-7-7-8  0355
11.Le TiuRojt Jan-98-4793265
12.Munzar JiříPtáček Petr-10-8-6  0366
13.Fidra StanislavMatouš Josef152  3076
14.Hardubejová AnnaMajdiak Jan-6-79-8 1377
15.Munzar JiříRojt Jan-9-5-6  0378
16.Fidra StanislavPtáček Petr8-8-131193288
17.Hardubejová AnnaMatouš Josef4-393 3198
18.Le TiuMajdiak Jan-8-96-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fidra Stanislav31Rojt Jan22
Hardubejová Anna13Ptáček Petr31
Le Tiu22Matouš Josef04
Munzar Jiří22Majdiak Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel jednota Bohuslavice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:23655:538TJ Sokol Jasenná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Karel
Kučera Vratislav
 
 
Prušinovský Jiří
Ungrád Jiří
 
 
76-93 3110
2.Duben Tomáš
Šuták Pavel
 
 
Němeček Vítězslav
Lejsek Petr
 
 
-8-126553220
3.Duben TomášPrušinovský Jiří-3-9-8  0321
4.Kučera VratislavUngrád Jiří967  3031
5.Šuták PavelLejsek Petr6124  3041
6.Dvořák KarelNěmeček Vítězslav84-38 3151
7.Kučera VratislavPrušinovský Jiří757  3061
8.Šuták PavelUngrád Jiří6-10-7-9 1362
9.Dvořák KarelLejsek Petr-9-119593272
10.Duben TomášNěmeček Vítězslav8129  3082
11.Šuták PavelPrušinovský Jiří-6-10-10  0383
12.Dvořák KarelUngrád Jiří3-7-5-11 1384
13.Duben TomášLejsek Petr1098  3094
14.Kučera VratislavNěmeček Vítězslav377  30104
15.Dvořák KarelPrušinovský JiříWO    30114
16.Duben TomášUngrád Jiří-10-98-5 13115
17.Kučera VratislavLejsek Petr-9568 31125
18.Šuták PavelNěmeček Vítězslav9-699 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Duben Tomáš22Prušinovský Jiří21
Kučera Vratislav40Ungrád Jiří31
Šuták Pavel22Lejsek Petr04
Dvořák Karel21Němeček Vítězslav04
WO10WO01
Počet diváků: 4
Prušinovský bolest v zádech

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy