Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota Bohuslavice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Knauf Lipí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna orelRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36654:658nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Vítězslav
Lejsek Petr
 
 
Andrejsová Markéta
Leixnerová Jana
 
 
11-998 3110
2.Smola Jan
Prušinovský Jiří
 
 
Sokol Zdeněk
Šilar Karel
 
 
957  3020
3.Němeček VítězslavAndrejsová Markéta-7-8-3  0321
4.Lejsek PetrLeixnerová Jana-945-8-42322
5.Smola JanSokol Zdeněk-94-97-92323
6.Prušinovský JiříŠilar Karel892  3033
7.Lejsek PetrAndrejsová Markéta-5-23-9 1334
8.Smola JanLeixnerová Jana-101598 3144
9.Prušinovský JiříSokol Zdeněk7-97-573254
10.Němeček VítězslavŠilar Karel-11-78-3 1355
11.Smola JanAndrejsová Markéta-4-97-2 1356
12.Prušinovský JiříLeixnerová Jana-8785 3166
13.Němeček VítězslavSokol Zdeněk5-486 3176
14.Lejsek PetrŠilar Karel-9-6-6  0377
15.Prušinovský JiříAndrejsová Markéta-82-910-72378
16.Němeček VítězslavLeixnerová Jana711-8-483288
17.Lejsek PetrSokol Zdeněk7-588 3198
18.Smola JanŠilar Karel-7-8-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Němeček Vítězslav22Andrejsová Markéta40
Lejsek Petr13Leixnerová Jana13
Smola Jan13Sokol Zdeněk13
Prušinovský Jiří31Šilar Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Náchod DRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:22681:591TJ Náchod D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rojt Jan
Burdych Viktor
 
 
Kučera Vratislav
Dvořák Karel
 
 
-398-9103210
2.Majdiak Jan
Ptáček Petr
 
 
Šuták Pavel
Duben Tomáš
 
 
6-7-5493220
3.Majdiak JanDuben Tomáš1038  3030
4.Burdych ViktorDvořák Karel564  3040
5.Ptáček PetrŠuták Pavel6107  3050
6.Rojt JanKučera Vratislav-12-6-7  0351
7.Burdych ViktorDuben Tomáš588  3061
8.Ptáček PetrDvořák Karel-85-10-6 1362
9.Rojt JanŠuták Pavel6-659 3172
10.Majdiak JanKučera Vratislav96-710 3182
11.Ptáček PetrDuben Tomáš6410  3092
12.Rojt JanDvořák Karel6107  30102
13.Majdiak JanŠuták Pavel-411-77-623103
14.Burdych ViktorKučera Vratislav7109  30113
15.Rojt JanDuben Tomáš-107-9-9 13114
16.Majdiak JanDvořák Karel-4-3551332124
17.Burdych ViktorŠuták Pavel-996-91132134
18.Ptáček PetrKučera Vratislav5137  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Majdiak Jan31Duben Tomáš13
Burdych Viktor40Dvořák Karel13
Ptáček Petr31Šuták Pavel13
Rojt Jan22Kučera Vratislav13
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Dřevíč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol Velký DřevíčRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
nepotvrzen
BodůSadMíčkůVítěz
11:736:36656:662TJ Sokol Velký Dřevíč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Pavel
Míšek Petr
 
 
Fidra Stanislav
Tichý Tomáš
 
 
-2-105973210
2.Bartoš Jan
Šubrt Arne
 
 
Le Tiu
Hardubejová Anna
 
 
-3-5-7  0311
3.Míšek PetrFidra Stanislav-103615 3121
4.Beran PavelHardubejová Anna61-38 3131
5.Bartoš JanTichý Tomáš6-46-7103241
6.Šubrt ArneLe Tiu-5-36-8 1342
7.Beran PavelFidra Stanislav9-13-12663252
8.Bartoš JanHardubejová Anna56-13-5-92353
9.Šubrt ArneTichý Tomáš-6-8-3  0354
10.Míšek PetrLe Tiu-11934 3164
11.Bartoš JanFidra Stanislav-1-12-6  0365
12.Šubrt ArneHardubejová Anna-6-8-9  0366
13.Míšek PetrTichý Tomáš36-6-993276
14.Beran PavelLe Tiu7-911-873286
15.Šubrt ArneFidra Stanislav-8-5-3  0387
16.Míšek PetrHardubejová Anna-61299 3197
17.Beran PavelTichý Tomáš695  30107
18.Bartoš JanLe Tiu6-567 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Míšek Petr40Fidra Stanislav22
Beran Pavel40Hardubejová Anna22
Bartoš Jan22Tichý Tomáš13
Šubrt Arne04Le Tiu13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vysoká Srbská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vysoká Srbská 33, 549 31 Vysoká SrbskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
nepotvrzen
BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:47554:686TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Belák Kamil
Macháčková Blanka
 
 
Joneš Miloslav
Marek Lukáš
 
 
9-3-7-5 1301
2.Špaček Václav
Thér Milan
 
 
Kreuzig Robert
Svoboda Jakub
 
 
-3-5-8  0302
3.Belák KamilJoneš Miloslav-2-998143212
4.Špaček VáclavKreuzig Robert-5774 3122
5.Thér MilanMarek Lukáš-5-6-8  0323
6.Macháčková BlankaSvoboda Jakub-55-3-5 1324
7.Špaček VáclavJoneš Miloslav555  3034
8.Thér MilanKreuzig Robert-10-891093244
9.Macháčková BlankaMarek Lukáš-3-89-7 1345
10.Belák KamilSvoboda Jakub-4-5-9  0346
11.Thér MilanJoneš Miloslav-9-9-7  0347
12.Macháčková BlankaKreuzig Robert10-9-810-102348
13.Belák KamilMarek Lukáš-9-10-11  0349
14.Špaček VáclavSvoboda Jakub-5-9-9  03410
15.Macháčková BlankaJoneš Miloslav88-6-4-923411
16.Belák KamilKreuzig Robert-5-858-923412
17.Thér JosefMarek Lukáš-7-5-4  03413
18.Thér MilanSvoboda Jakub-5-6-9  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Belák Kamil13Joneš Miloslav22
Špaček Václav21Kreuzig Robert22
Thér Milan13Marek Lukáš40
Macháčková Blanka04Svoboda Jakub40
Thér Josef01   
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, MeziměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:47625:722TJ Sokol Česká Skalice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchta Petr
Bek Miroslav
 
 
Bekr Milan
Ošťádal Jaroslav ml.
 
 
-77-12-5 1301
2.Radwaňski Kazimierz
Krejčí Jan
 
 
Postupa Jan
Hamza Daniel
 
 
-1349 3111
3.Kuchta PetrBekr Milan-7-3-5  0312
4.Bek MiroslavOšťádal Jaroslav ml.-9-9-8  0313
5.Krejčí JanPostupa Jan-1161115 3123
6.Radwaňski KazimierzHamza Daniel-98-133-42324
7.Bek MiroslavBekr Milan-102-4-6 1325
8.Krejčí JanOšťádal Jaroslav ml.-7-68-7 1326
9.Radwaňski KazimierzPostupa Jan-5-998-82327
10.Kuchta PetrHamza Daniel-712-5-5 1328
11.Krejčí JanBekr Milan-911-11-11 1329
12.Radwaňski KazimierzOšťádal Jaroslav ml.8-786 3139
13.Kuchta PetrPostupa Jan-1-9-10  03310
14.Bek MiroslavHamza Daniel-5-6-7  03311
15.Radwaňski KazimierzBekr Milan-95-8-9 13312
16.Kuchta PetrOšťádal Jaroslav ml.-93-79-823313
17.Bek MiroslavPostupa Jan810-4-2932413
18.Krejčí JanHamza Daniel-7-88-7 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuchta Petr04Bekr Milan40
Bek Miroslav13Ošťádal Jaroslav ml.31
Krejčí Jan13Postupa Jan22
Radwaňski Kazimierz13Hamza Daniel40

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy