Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKIPINEX Dolní Radechová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocnična Velká Jesenice 234Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:
ne Reg
BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:42627:694SKIPINEX Dolní Radechová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cohorna Petr ml.
Zajíček Miloš
 
 
Marek Pavel
Nývlt Petr
 
 
-6-8-8  0301
2.Cohorna Petr st.
Vohralík Pavel
 
 
Rais Tomáš
Nýč Bohuslav
 
 
-7-13912-82302
3.Cohorna Petr st.Marek Pavel3-99-4-122303
4.Cohorna Petr ml.Nývlt Petr-91312-6-82304
5.Zajíček MilošRais Tomáš1274  3014
6.Vohralík PavelNýč Bohuslav-6-7-7  0315
7.Cohorna Petr ml.Marek Pavel-7-28-6 1316
8.Zajíček MilošNývlt Petr-7-96-10 1317
9.Vohralík PavelRais Tomáš-11-9-7  0318
10.Cohorna Petr st.Nýč Bohuslav3125  3028
11.Zajíček MilošMarek Pavel8-67-12103238
12.Vohralík PavelNývlt Petr-9-8-1  0339
13.Cohorna Petr st.Rais Tomáš686  3049
14.Cohorna Petr ml.Nýč Bohuslav-11-9-7  03410
15.Vohralík PavelMarek Pavel-713-3-2 13411
16.Cohorna Petr st.Nývlt Petr10-3-10-8 13412
17.Cohorna Petr ml.Rais Tomáš-97311 31512
18.Zajíček MilošNýč Bohuslav10-7-11-7 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cohorna Petr st.22Marek Pavel31
Cohorna Petr ml.13Nývlt Petr40
Zajíček Miloš22Rais Tomáš13
Vohralík Pavel04Nýč Bohuslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libchyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům LibchyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1039:38717:724TJ Sokol Jasenná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovalčík Josef
Kulhavý Petr
 
 
Dubnová Alena
Karel Jiří
 
 
585  3010
2.Hubka Tomáš
Vacek Vladimír
 
 
Samek David
Sedláček Petr
 
 
894  3020
3.Vacek VladimírDubnová Alena6-4-8-7 1321
4.Hubka TomášKarel Jiří6-6-64-142322
5.Kulhavý PetrSedláček Petr-87-47-62323
6.Kovalčík JosefSamek David979  3033
7.Hubka TomášDubnová Alena-87-8-10 1334
8.Kulhavý PetrKarel Jiří3132  3044
9.Kovalčík JosefSedláček Petr9-17-8-82345
10.Vacek VladimírSamek David817-8-9-62346
11.Kulhavý PetrDubnová Alena-910-8993256
12.Kovalčík JosefKarel Jiří6-910-613266
13.Vacek VladimírSedláček Petr-6-6-6  0367
14.Hubka TomášSamek David-688-6-62368
15.Kovalčík JosefDubnová Alena10-6-5953278
16.Vacek VladimírKarel Jiří6-6-710-62379
17.Hubka TomášSedláček Petr-9129-363289
18.Kulhavý PetrSamek David7-9-7-14 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vacek Vladimír04Dubnová Alena22
Hubka Tomáš13Karel Jiří22
Kulhavý Petr22Sedláček Petr31
Kovalčík Josef31Samek David31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Radechová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Meziříčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství Horní RadechováRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39625:655TJ Sokol České Meziříčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Králíček Jaromír
Gonák Aleš
 
 
Zítko Pavel
Borůvka Petr
 
 
-66-11-4 1301
2.Seidl Pavel
Vlček Petr
 
 
Nováček Jiří
Čermák Jiří
 
 
697  3011
3.Králíček JaromírZítko Pavel113-83 3121
4.Vlček PetrBorůvka Petr-3-1-6  0322
5.Seidl PavelNováček Jiří-6-984-62323
6.Gonák AlešČermák Jiří6-1199 3133
7.Vlček PetrZítko Pavel-7-8-8  0334
8.Seidl PavelBorůvka Petr-7-6-5  0335
9.Gonák AlešNováček Jiří9-7-6-6 1336
10.Králíček JaromírČermák Jiří618  3046
11.Seidl PavelZítko Pavel69-53 3156
12.Gonák AlešBorůvka Petr9-6-9-7 1357
13.Králíček JaromírNováček Jiří-8-4-5  0358
14.Vlček PetrČermák Jiří-883-17-62359
15.Gonák AlešZítko Pavel-946-553269
16.Králíček JaromírBorůvka Petr8-8-10-8 13610
17.Vlček PetrNováček Jiří-7-8108-923611
18.Seidl PavelČermák Jiří6-61310 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Králíček Jaromír22Zítko Pavel13
Vlček Petr04Borůvka Petr40
Seidl Pavel22Nováček Jiří40
Gonák Aleš22Čermák Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř GVrchní
rozhodčí:
Čenovský David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556Rozhodčí:Divecký Václav
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Hardubejová Anna
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:41587:641TJ Sokol Česká Skalice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hardubejová Anna
Divecký Václav
 
 
Cimburek Jaroslav
Špetla Jaromír
 
 
7-1265 3110
2.Kočica Michal
Vejroch Jiří
 
 
Čáp Petr
Kuťák Vladimír
 
 
5-9-49-92311
3.Kočica MichalČáp Petr-9-14-4  0312
4.Munzar JiříKuťák Vladimír-88-6-7 1313
5.Hardubejová AnnaCimburek Jaroslav5-857 3123
6.Vejroch JiříŠpetla Jaromír-106-8-6 1324
7.Munzar JiříČáp Petr-946-5-72325
8.Hardubejová AnnaKuťák Vladimír1048  3035
9.Vejroch JiříCimburek Jaroslav-10-2-5  0336
10.Kočica MichalŠpetla Jaromír-2268 3146
11.Hardubejová AnnaČáp Petr-93-5573256
12.Vejroch JiříKuťák Vladimír-4-4-6  0357
13.Kočica MichalCimburek Jaroslav-39-65-122358
14.Kuneš JanŠpetla Jaromír9-83-7-32359
15.Vejroch JiříČáp Petr-5-4-5  03510
16.Kočica MichalKuťák Vladimír-5-56-9 13511
17.Kuneš JanCimburek Jaroslav-8-1-4  03512
18.Hardubejová AnnaŠpetla Jaromír676  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočica Michal13Čáp Petr31
Munzar Jiří02Kuťák Vladimír31
Hardubejová Anna40Cimburek Jaroslav31
Vejroch Jiří04Špetla Jaromír22
Kuneš Jan02   
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Horní Kostelec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1123:37553:664TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk František
Šťovíček Tomáš
 
 
Holeček David
Cejnarová Tereza
 
 
39-10-863210
2.Koblása Lubomír
Šimůnek Josef
 
 
Vrabec Vítězslav
Nápravník Ondřej
 
 
-6-7-2  0311
3.Šťovíček TomášVrabec Vítězslav-6-6-4  0312
4.Šimůnek JosefNápravník Ondřej962-78 3122
5.Koblása LubomírHoleček David-2-6-4  0323
6.Vaněk FrantišekCejnarová Tereza698  3033
7.Šimůnek JosefVrabec Vítězslav-8-6-9  0334
8.Koblása LubomírNápravník Ondřej-3-7-4  0335
9.Vaněk FrantišekHoleček David867  3045
10.Šťovíček TomášCejnarová Tereza-7-411-6 1346
11.Koblása LubomírVrabec Vítězslav-1-5-4  0347
12.Vaněk FrantišekNápravník Ondřej498  3057
13.Šťovíček TomášHoleček David-611-5-5 1358
14.Šimůnek JosefCejnarová Tereza8117  3068
15.Vaněk FrantišekVrabec Vítězslav7-857 3178
16.Šťovíček TomášNápravník Ondřej-4-8-9  0379
17.Šimůnek JosefHoleček David-7-7-6  03710
18.Koblása LubomírCejnarová Tereza-3-5-2  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šťovíček Tomáš04Vrabec Vítězslav31
Šimůnek Josef22Nápravník Ondřej22
Koblása Lubomír04Holeček David31
Vaněk František40Cejnarová Tereza22
Počet diváků: 2
Bez pripominek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zbečník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:34452:564TJ Sokol Zbečník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Závoďančík Martin
 
 
Štencl Josef ml.
Herzog Antonín
 
 
WO    0301
2.Postupa Jan
Kučera Jan
 
 
Štencl Josef
Friede Norbert
 
 
879  3011
3.Závoďančík MartinHerzog Antonín6-8-9-9 1312
4.Kučera JanŠtencl Josef454  3022
5.Postupa JanŠtencl Josef ml.-14-66493232
6.Friede NorbertWO    0333
7.Kučera JanHerzog Antonín-7-5-8  0334
8.Postupa JanŠtencl Josef579  3044
9.Štencl Josef ml.WO    0345
10.Závoďančík MartinFriede Norbert8-6-4-10 1346
11.Postupa JanHerzog Antonín574  3056
12.Štencl JosefWO    0357
13.Závoďančík MartinŠtencl Josef ml.-5-571143267
14.Kučera JanFriede Norbert3-7-7-3 1368
15.Herzog AntonínWO    0369
16.Závoďančík MartinŠtencl Josef5912  3079
17.Kučera JanŠtencl Josef ml.10-6-13-5 13710
18.Postupa JanFriede Norbert1011  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Závoďančík Martin22Herzog Antonín21
Kučera Jan13Štencl Josef03
Postupa Jan40Štencl Josef ml.12
   Friede Norbert21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nahořany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ START Náchod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hostinec NahořanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:
ne Reg
BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29645:584TJ Nahořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voborník Petr
Vlášek Kamil
 
 
Nováková Štěpánka
Šimůnková Hana
 
 
-104-6653210
2.Vlášek Aleš
Kárník Vladimír
 
 
Šolc Zdeněk st.
Slavík Stanislav
 
 
478  3020
3.Voborník PetrNováková Štěpánka-7-1-7  0321
4.Vlášek KamilŠimůnková Hana343  3031
5.Vlášek AlešŠolc Zdeněk st.99-11-9-22332
6.Kárník VladimírSlavík Stanislav9199  3042
7.Vlášek KamilNováková Štěpánka-8-7-7  0343
8.Vlášek AlešŠimůnková Hana639  3053
9.Kárník VladimírŠolc Zdeněk st.76-98 3163
10.Voborník PetrSlavík Stanislav-11-76863273
11.Vlášek AlešNováková Štěpánka-4-4-7  0374
12.Kárník VladimírŠimůnková Hana5105  3084
13.Voborník PetrŠolc Zdeněk st.-4-7810-82385
14.Vlášek KamilSlavík Stanislav11-10-75-92386
15.Kárník VladimírNováková Štěpánka-4-9-6  0387
16.Voborník PetrŠimůnková Hana234  3097
17.Vlášek KamilŠolc Zdeněk st.557  30107
18.Vlášek AlešSlavík Stanislav-11-10144-623108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Voborník Petr22Nováková Štěpánka40
Vlášek Kamil22Šimůnková Hana04
Vlášek Aleš13Šolc Zdeněk st.22
Kárník Vladimír31Slavík Stanislav22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy