Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor IV. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libchyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKIPINEX Dolní Radechová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům LibchyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:50499:676SKIPINEX Dolní Radechová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovalčík Josef
Kulhavý Petr
 
 
Nývlt Petr
Marek Pavel
 
 
-38-85103210
2.Hubka Tomáš
Vacek Vladimír
 
 
Morávek Pavel
Nýč Bohuslav
 
 
-3-5-8  0311
3.Vacek VladimírNývlt Petr-3-4-9  0312
4.Hubka TomášMarek Pavel-38-7-7 1313
5.Kulhavý PetrMorávek Pavel-9-55-10 1314
6.Kovalčík JosefNýč Bohuslav-9-10-9  0315
7.Hubka TomášNývlt Petr-6-6-4  0316
8.Kulhavý PetrMarek Pavel10-6-4-4 1317
9.Kovalčík JosefMorávek Pavel9-1034 3127
10.Vacek VladimírNýč Bohuslav-7-8-2  0328
11.Kulhavý PetrNývlt Petr8-7-4-4 1329
12.Kovalčík JosefMarek Pavel9-4-5863239
13.Vacek VladimírMorávek Pavel-8-9-3  03310
14.Hubka TomášNýč Bohuslav9-97-9-623311
15.Kovalčík JosefNývlt Petr-8-6-5  03312
16.Vacek VladimírMarek Pavel-8-8-4  03313
17.Hubka TomášMorávek Pavel68-8-8-523314
18.Kulhavý PetrNýč Bohuslav-4-4-5  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vacek Vladimír04Nývlt Petr40
Hubka Tomáš04Marek Pavel31
Kulhavý Petr04Morávek Pavel31
Kovalčík Josef22Nýč Bohuslav40
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor IV. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:
nepotvrzen
BodůSadMíčkůVítěz
9:935:39718:703nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hardubejová Anna
Kuneš Jan
 
 
Dubnová Alena
Samek David
 
 
-9-118-12 1301
2.Kočica Michal
Vejroch Jiří
 
 
Karel Jiří
Coufal Pavel
 
 
49-11-1273211
3.Kočica MichalSamek David-9-7-8  0312
4.Vejroch JiříCoufal Pavel-3-7-12  0313
5.Hardubejová AnnaKarel Jiří543  3023
6.Munzar JiříDubnová Alena5-556 3133
7.Vejroch JiříSamek David9-6-9-7 1334
8.Hardubejová AnnaCoufal Pavel97-94 3144
9.Munzar JiříKarel Jiří7-56-10-52345
10.Kočica MichalDubnová Alena-798-8-82346
11.Hardubejová AnnaSamek David10-7510 3156
12.Munzar JiříCoufal Pavel13-139-1073266
13.Kočica MichalKarel Jiří5-776 3176
14.Vejroch JiříDubnová Alena-6-9-5  0377
15.Munzar JiříSamek David7-13-6483287
16.Kočica MichalCoufal Pavel-958-11-72388
17.Vejroch JiříKarel Jiří-3-12-8  0389
18.Hardubejová AnnaDubnová Alena-9612-993299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočica Michal13Samek David22
Vejroch Jiří04Coufal Pavel22
Hardubejová Anna40Karel Jiří22
Munzar Jiří31Dubnová Alena22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor IV. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Horní Kostelec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Meziříčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
online ne
BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:41494:611TJ Sokol České Meziříčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrstka Milan
Koblása Lubomír
 
 
Borůvka Petr
Zítko Pavel
 
 
-7-8-7  0301
2.Liška Lukáš
Šťovíček Tomáš
 
 
Javornický Aleš
Čermák Jiří
 
 
9-5-8-9 1302
3.Liška LukášZítko Pavel-12446 3112
4.Hrstka MilanBorůvka Petr-8-6-6  0313
5.Šťovíček TomášJavornický Aleš-9-7-9  0314
6.Koblása LubomírČermák Jiří-4-3-7  0315
7.Hrstka MilanZítko Pavel10-845 3125
8.Šťovíček TomášBorůvka Petr-6-4-4  0326
9.Koblása LubomírJavornický Aleš-1-1-6  0327
10.Liška LukášČermák Jiří6810  3037
11.Šťovíček TomášZítko Pavel-11-9911-92338
12.Koblása LubomírBorůvka Petr-3-8-5  0339
13.Liška LukášJavornický Aleš-8-5-7  03310
14.Hrstka MilanČermák Jiří789  30410
15.Koblása LubomírZítko Pavel-4-4-8  03411
16.Liška LukášBorůvka Petr-7-8-4  03412
17.Hrstka MilanJavornický Aleš-978-4-1123413
18.Šťovíček TomášČermák Jiří9109  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Liška Lukáš22Zítko Pavel22
Hrstka Milan22Borůvka Petr40
Šťovíček Tomáš13Javornický Aleš40
Koblása Lubomír04Čermák Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor IV. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:35Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:25490:561TJ Sokol Česká Skalice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hamza Daniel
Závoďančík Martin
 
 
Čáp Petr
Kuťák Vladimír
 
 
1195  3010
2.Postupa Jan
 
 
Cimburek Jaroslav
Špetla Jaromír
 
 
WO    0311
3.Hamza DanielČáp Petr777  3021
4.Postupa JanKuťák Vladimír61110  3031
5.Závoďančík MartinCimburek Jaroslav676  3041
6.Špetla JaromírWO    0342
7.Postupa JanČáp Petr-161499 3152
8.Závoďančík MartinKuťák Vladimír-898-11-82353
9.Cimburek JaroslavWO    0354
10.Hamza DanielŠpetla Jaromír869  3064
11.Závoďančík MartinČáp Petr-11-6-6  0365
12.Kuťák VladimírWO    0366
13.Hamza DanielCimburek Jaroslav9-1087 3176
14.Postupa JanŠpetla Jaromír246  3086
15.Čáp PetrWO    0387
16.Hamza DanielKuťák Vladimír879  3097
17.Postupa JanCimburek Jaroslav6911  30107
18.Závoďančík MartinŠpetla Jaromír9-8-99632117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hamza Daniel40Čáp Petr12
Postupa Jan40Kuťák Vladimír12
Závoďančík Martin22Cimburek Jaroslav03
   Špetla Jaromír03
WO05WO50
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor IV. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nahořany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hostinec NahořanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28676:594TJ Nahořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voborník Petr
Vlášek Kamil
 
 
Holeček David
Kuhajdíková Pavlína
 
 
412-5-953210
2.Vlášek Aleš
Kárník Vladimír
 
 
Vítek Josef
Gorol Adam
 
 
464  3020
3.Kárník VladimírHoleček David95-10-7-102321
4.Vlášek AlešKuhajdíková Pavlína-7-687-62322
5.Voborník PetrGorol Adam6104  3032
6.Vlášek KamilVítek Josef631  3042
7.Vlášek AlešHoleček David-11-6-11  0343
8.Voborník PetrKuhajdíková Pavlína6-8-5-6 1344
9.Vlášek KamilGorol Adam6510  3054
10.Kárník VladimírVítek Josef688  3064
11.Voborník PetrHoleček David-4-65-10 1365
12.Vlášek KamilKuhajdíková Pavlína-99108 3175
13.Kárník VladimírGorol Adam1276  3085
14.Vlášek AlešVítek Josef5-677 3195
15.Vlášek KamilHoleček David-5-9-10  0396
16.Kárník VladimírKuhajdíková Pavlína912-8-5-72397
17.Vlášek AlešGorol Adam-87-87732107
18.Voborník PetrVítek Josef65-114 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kárník Vladimír22Holeček David40
Vlášek Aleš22Kuhajdíková Pavlína31
Voborník Petr22Gorol Adam04
Vlášek Kamil31Vítek Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor IV. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ START Náchod AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zbečník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ START NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:44495:625TJ Sokol Zbečník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dörrová Iva
Tlapák Vratislav
 
 
Herzog Antonín
Štencl Josef
 
 
-7-7-5  0301
2.Nováková Štěpánka
Slavík Stanislav
 
 
Friede Norbert
Sadílek Jan
 
 
-112-10-7 1302
3.Dörrová IvaHerzog Antonín-8-8-4  0303
4.Nováková ŠtěpánkaŠtencl Josef496  3013
5.Slavík StanislavFriede Norbert-10-8-8  0314
6.Tlapák VratislavSadílek Jan-7-8-6  0315
7.Nováková ŠtěpánkaHerzog Antonín55-87 3125
8.Slavík StanislavŠtencl Josef-8-9-7  0326
9.Tlapák VratislavFriede Norbert-4-68-4 1327
10.Dörrová IvaSadílek Jan-4-28-1 1328
11.Slavík StanislavHerzog Antonín7-11-4-6 1329
12.Malinová RadkaŠtencl Josef-5-3-4  03210
13.Dörrová IvaFriede Norbert-7-3-5  03211
14.Nováková ŠtěpánkaSadílek Jan4-1489 31311
15.Malinová RadkaHerzog Antonín8-4-10-8 13312
16.Dörrová IvaŠtencl Josef-2-1010-7 13313
17.Nováková ŠtěpánkaFriede Norbert1086  30413
18.Slavík StanislavSadílek Jan-8-4-13  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dörrová Iva04Herzog Antonín31
Nováková Štěpánka40Štencl Josef31
Slavík Stanislav04Friede Norbert31
Tlapák Vratislav02Sadílek Jan31
Malinová Radka02   
Počet diváků: 2

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy