Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol RudnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:24567:522Sokol Rudná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frýdl Miloš
Plecitý Lukáš
 
 
Kulíšek Marek
Hendrych Jan
 
 
-66-811-82301
2.Cacek Tomáš
Hluchý Marek
 
 
Topol Martin
Schmelz Richard
 
 
926  3011
3.Frýdl MilošKulíšek Marek8-8-4683221
4.Hluchý MarekHendrych Jan-9-8-10  0322
5.Plecitý LukášTopol Martin2-9-6493232
6.Cacek TomášSchmelz Richard546  3042
7.Hluchý MarekKulíšek Marek-8-11-7  0343
8.Plecitý LukášHendrych Jan764  3053
9.Cacek TomášTopol Martin7912  3063
10.Frýdl MilošSchmelz Richard769  3073
11.Plecitý LukášKulíšek Marek910-6-5-52374
12.Cacek TomášHendrych Jan-5-9-5  0375
13.Frýdl MilošTopol Martin967  3085
14.Hluchý MarekSchmelz Richard101112  3095
15.Cacek TomášKulíšek Marek-7-11-10  0396
16.Frýdl MilošHendrych Jan69-7-81032106
17.Hluchý MarekTopol Martin95-126 31  
18.Plecitý LukášSchmelz Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frýdl Miloš40Kulíšek Marek31
Hluchý Marek12Hendrych Jan22
Plecitý Lukáš21Topol Martin03
Cacek Tomáš22Schmelz Richard03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L CVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30175:367ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Pilner Jaroslav
Šembera Karel
 
 
WO    0301
2.Ivan Milan
Bessenyey Vaszil
 
 
Lhoták Jakub
Mazurkiewicz Ivo
 
 
-3-98-10 1302
3.Pilner JaroslavWO    0303
4.Vošahlík MarekLhoták Jakub-1-1-2  0304
5.Ivan MilanMazurkiewicz Ivo-7-1195-52305
6.Bessenyey VaszilŠembera Karel8-6-4-9 1306
7.Vošahlík MarekPilner Jaroslav-5-3-3  0307
8.Ivan MilanLhoták Jakub-9-4-6  0308
9.Bessenyey VaszilMazurkiewicz Ivo4-5-8-9 1309
10.Šembera KarelWO    03010
11.Ivan MilanPilner Jaroslav-6-5-7  03  
12.Bessenyey VaszilLhoták Jakub         
13.Mazurkiewicz Ivo         
14.Vošahlík MarekŠembera Karel         
15.Bessenyey VaszilPilner Jaroslav         
16.Lhoták Jakub         
17.Vošahlík MarekMazurkiewicz Ivo         
18.Ivan MilanŠembera Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vošahlík Marek02Pilner Jaroslav10
Ivan Milan02Lhoták Jakub20
Bessenyey Vaszil02Mazurkiewicz Ivo20
   Šembera Karel10
WO03WO30
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BVrchní
rozhodčí:
Grill Josef
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
09:55Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:32607:611TTC Bělá pod Bezdězem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Luděk st.
Lapka Miroslav
 
 
Zvolský Miroslav
Vaigl Martin
 
 
96-77 3110
2.Kaňka Jakub
Blecha David
 
 
Dohnal Jaroslav
Šturc Jiří
 
 
-5-9-2  0311
3.Slobodzian JakubVaigl Martin-8-8-4  0312
4.Blecha DavidZvolský Miroslav-10-78-6 1313
5.Lapka MiroslavŠturc Jiří6-1012-873223
6.Kaňka Luděk st.Dohnal Jaroslav6-996 3133
7.Blecha DavidVaigl Martin-3-8-10  0334
8.Lapka MiroslavZvolský Miroslav-108910 3144
9.Kaňka Luděk st.Šturc Jiří467  3054
10.Slobodzian JakubDohnal Jaroslav-9-8-8  0355
11.Lapka MiroslavVaigl Martin-8-11-8  0356
12.Kaňka Luděk st.Zvolský Miroslav1044  3066
13.Slobodzian JakubŠturc Jiří68-48 3176
14.Blecha DavidDohnal Jaroslav9-9-6-6 1377
15.Kaňka Luděk st.Vaigl Martin9108  3087
16.Slobodzian JakubZvolský Miroslav886  3097
17.Kaňka JakubŠturc Jiří-5-119-7 1398
18.Lapka MiroslavDohnal Jaroslav109-6-7532108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slobodzian Jakub22Vaigl Martin31
Blecha David03Zvolský Miroslav13
Lapka Miroslav31Šturc Jiří13
Kaňka Luděk st.40Dohnal Jaroslav22
Kaňka Jakub01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Krchleby ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neratovice, kpt. Jaroše 233Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:34479:538Sokol Krchleby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sauer Ondřej
Dvořák Zdeněk
 
 
Kučera Pavel
Randák Adam
 
 
23-7-1083210
2.Michal Jiří
Beneš Tomáš
 
 
Bittner Miloslav
Boháč Milan
 
 
98-89 3120
3.Michal JiříKučera Pavel8-4-7-11 1321
4.Sauer OndřejRandák Adam7-3-6-2 1322
5.Dvořák ZdeněkBittner Miloslav11-9-8-9 1323
6.Beneš TomášBoháč Milan-8765 3133
7.Sauer OndřejKučera Pavel-6-78-8 1334
8.Dvořák ZdeněkRandák Adam-39-9-7 1335
9.Beneš TomášBittner Miloslav9-87-7-102336
10.Michal JiříBoháč Milan-10-9-5  0337
11.Dvořák ZdeněkKučera Pavel97-7-4-102338
12.Beneš TomášRandák Adam-1110-12-6 1339
13.Michal JiříBittner Miloslav9-6-8-11 13310
14.Sauer OndřejBoháč Milan         
15.Beneš TomášKučera Pavel         
16.Michal JiříRandák Adam         
17.Sauer OndřejBittner Miloslav         
18.Dvořák ZdeněkBoháč Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Michal Jiří03Kučera Pavel30
Sauer Ondřej02Randák Adam30
Dvořák Zdeněk03Bittner Miloslav30
Beneš Tomáš12Boháč Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kosmonosy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Popovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 277, 293 06 KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18519:431Sokol Kosmonosy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Jiří
Veselý Pavel
 
 
Stupavský Milan
Lambert Zbyněk
 
 
7-1196 3110
2.Lauber Jakub
Bříška Jan
 
 
Semrád Petr
Strnadová Karolína
 
 
7-55-5-72311
3.Veselý PavelLambert Zbyněk-9942 3121
4.Bříška JanStupavský Milan-129-9-4 1322
5.Lauber JakubStrnadová Karolína-127813 3132
6.Čech JiříSemrád Petr-7335 3142
7.Bříška JanLambert Zbyněk10-4911 3152
8.Lauber JakubStupavský Milan993  3062
9.Čech JiříStrnadová Karolína-78-6-5 1363
10.Veselý PavelSemrád Petr8-943 3173
11.Lauber JakubLambert Zbyněk76-56 3183
12.Čech JiříStupavský Milan-921110 3193
13.Veselý PavelStrnadová Karolína17-94 31103
14.Bříška JanSemrád Petr         
15.Čech JiříLambert Zbyněk         
16.Veselý PavelStupavský Milan         
17.Bříška JanStrnadová Karolína         
18.Lauber JakubSemrád Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Pavel30Lambert Zbyněk03
Bříška Jan11Stupavský Milan12
Lauber Jakub30Strnadová Karolína12
Čech Jiří21Semrád Petr02
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Libčice nad Vltavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:20551:484AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Lubomír
Šťastný Vladislav
 
 
Slaměník Richard
Šulc Dalibor
 
 
7-8-77103210
2.Niems Dušan
Pácha Robin
 
 
Fišer Štefan
Richter Jaroslav ml.
 
 
-48-712-92311
3.Kouřil LubomírFišer Štefan-7777 3121
4.Pácha RobinRichter Jaroslav ml.996  3031
5.Niems DušanŠulc Dalibor1075  3041
6.Šťastný VladislavSlaměník Richard-98-10673251
7.Pácha RobinFišer Štefan12-646 3161
8.Niems DušanRichter Jaroslav ml.11-76-8-62362
9.Šťastný VladislavŠulc Dalibor282  3072
10.Kouřil LubomírSlaměník Richard-5-8-5  0373
11.Niems DušanFišer Štefan-115-61-42374
12.Šťastný VladislavRichter Jaroslav ml.-7910-813284
13.Kouřil LubomírŠulc Dalibor7109  3094
14.Pácha RobinSlaměník Richard8810  30104
15.Šťastný VladislavFišer Štefan         
16.Kouřil LubomírRichter Jaroslav ml.         
17.Pácha RobinŠulc Dalibor         
18.Niems DušanSlaměník Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kouřil Lubomír21Fišer Štefan12
Pácha Robin30Richter Jaroslav ml.12
Niems Dušan12Šulc Dalibor03
Šťastný Vladislav30Slaměník Richard12
Počet diváků: 41776

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy