Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol RudnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29620:561Sokol Rudná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frýdl Miloš
Plecitý Lukáš
 
 
Pilner Jaroslav
Šembera Karel
 
 
7-4-7-10 1301
2.Cacek Tomáš
Hluchý Marek
 
 
Lhoták Jakub
Mazurkiewicz Ivo
 
 
547  3011
3.Frýdl MilošPilner Jaroslav-39-14-3 1312
4.Hluchý MarekLhoták Jakub-339-563222
5.Plecitý LukášMazurkiewicz Ivo7126  3032
6.Cacek Tomᚊembera Karel68-106 3142
7.Hluchý MarekPilner Jaroslav8-12-9-9 1343
8.Plecitý LukášLhoták Jakub-9-99-6 1344
9.Cacek TomášMazurkiewicz Ivo397  3054
10.Frýdl MilošŠembera Karel-13102-743264
11.Plecitý LukášPilner Jaroslav-7-78-5 1365
12.Nágr PavelLhoták Jakub11-4-45-92366
13.Frýdl MilošMazurkiewicz Ivo9-844 3176
14.Hluchý MarekŠembera Karel424  3086
15.Nágr PavelPilner Jaroslav-4-9-6  0387
16.Frýdl MilošLhoták Jakub-86-3343297
17.Hluchý MarekMazurkiewicz Ivo764  30107
18.Plecitý Lukᚊembera Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frýdl Miloš31Pilner Jaroslav40
Hluchý Marek31Lhoták Jakub22
Plecitý Lukáš12Mazurkiewicz Ivo04
Cacek Tomáš20Šembera Karel03
Nágr Pavel02   
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L CVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:33482:530Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pelant Jiří
Primáč Vojtěch
 
 
Kulíšek Marek
Hendrych Jan
 
 
-9-14-9  0301
2.Strnad Richard
Ivan Milan
 
 
Schmelz Richard
Topol Martin
 
 
96-81 3111
3.Pelant JiříKulíšek Marek-6-6-3  0312
4.Primáč VojtěchHendrych Jan10-5-4-7 1313
5.Strnad RichardSchmelz Richard212-75 3123
6.Ivan MilanTopol Martin999  3033
7.Primáč VojtěchKulíšek Marek-7-8-14  0334
8.Strnad RichardHendrych Jan-8-7-9  0335
9.Ivan MilanSchmelz Richard8-781 3145
10.Pelant JiříTopol Martin-5-6-4  0346
11.Strnad RichardKulíšek Marek749  3056
12.Ivan MilanHendrych Jan10-7-97-82357
13.Pelant JiříSchmelz Richard-6-8-5  0358
14.Primáč VojtěchTopol Martin9-88-7-102359
15.Ivan MilanKulíšek Marek-9-313-9 13510
16.Pelant JiříHendrych Jan         
17.Primáč VojtěchSchmelz Richard         
18.Strnad RichardTopol Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pelant Jiří03Kulíšek Marek31
Primáč Vojtěch03Hendrych Jan30
Strnad Richard21Schmelz Richard12
Ivan Milan22Topol Martin21
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BVrchní
rozhodčí:
Grill Josef
HOSTUJÍCÍ:Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:20Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:33457:525Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Luděk st.
Blecha David
 
 
Paroulek Milan
Procházka Roman
 
 
669  3010
2.Kaňka Jakub
Slobodzian Jakub
 
 
Kaipr Petr
Matějka Martin
 
 
-1-6-7  0311
3.Blecha DavidMatějka Martin7-49-6-42312
4.Kaňka JakubKaipr Petr-1-6-7  0313
5.Slobodzian JakubProcházka Roman6-9-7-9 1314
6.Kaňka Luděk st.Paroulek Milan10-1010-4103224
7.Kaňka JakubMatějka Martin-7-10-5  0325
8.Slobodzian JakubKaipr Petr-2-7-6  0326
9.Kaňka Luděk st.Procházka Roman336  3036
10.Blecha DavidParoulek Milan9-88-6-82337
11.Slobodzian JakubMatějka Martin-3-6-9  0338
12.Kaňka Luděk st.Kaipr Petr4-1076 3148
13.Blecha DavidProcházka Roman887  3058
14.Kaňka JakubParoulek Milan-7-10-5  0359
15.Kaňka Luděk st.Matějka Martin457  3069
16.Blecha DavidKaipr Petr-5-2-4  03610
17.Kaňka JakubProcházka Roman         
18.Slobodzian JakubParoulek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blecha David13Matějka Martin31
Kaňka Jakub03Kaipr Petr31
Slobodzian Jakub03Procházka Roman12
Kaňka Luděk st.40Paroulek Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Popovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neratovice, kpt. Jaroše 233Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:35583:606Sokol Velké Popovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sauer Ondřej
Dvořák Zdeněk
 
 
Semrád Petr
Strnadová Karolína
 
 
7-6-5-11 1301
2.Michal Jiří
Weisser Petr
 
 
Lambert Zbyněk
Stupavský Milan
 
 
-9-7-10  0302
3.Michal JiříLambert Zbyněk7710  3012
4.Weisser PetrStupavský Milan4-6-4-4 1313
5.Sauer OndřejStrnadová Karolína-7-9-12  0314
6.Dvořák ZdeněkSemrád Petr-12-12-4  0315
7.Weisser PetrLambert Zbyněk9-8-3-8 1316
8.Sauer OndřejStupavský Milan12210  3026
9.Dvořák ZdeněkStrnadová Karolína848  3036
10.Michal JiříSemrád Petr-972-773246
11.Sauer OndřejLambert Zbyněk-98-4-13 1347
12.Dvořák ZdeněkStupavský Milan664  3057
13.Michal JiříStrnadová Karolína8-7-12-7 1358
14.Weisser PetrSemrád Petr-559-11-22359
15.Dvořák ZdeněkLambert Zbyněk710-8-963269
16.Michal JiříStupavský Milan9-589 3179
17.Weisser PetrStrnadová Karolína-10-7-7  03710
18.Sauer OndřejSemrád Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Michal Jiří31Lambert Zbyněk22
Weisser Petr04Stupavský Milan13
Sauer Ondřej12Strnadová Karolína31
Dvořák Zdeněk31Semrád Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kosmonosy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Krchleby ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 277, 293 06 KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:23558:509Sokol Kosmonosy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lauber Jakub
Bříška Jan
 
 
Randák Adam
Břetenář Petr
 
 
-4-45-8 1301
2.Čech Jiří
Veselý Pavel
 
 
Bittner Miloslav
Boháč Milan
 
 
48-89 3111
3.Veselý PavelRandák Adam916  3021
4.Bříška JanBittner Miloslav8-11-7-8 1322
5.Lauber JakubBoháč Milan9107  3032
6.Čech JiříBřetenář Petr10-77-1043242
7.Bříška JanRandák Adam-3-7-5  0343
8.Lauber JakubBittner Miloslav97-614 3153
9.Čech JiříBoháč Milan7129  3063
10.Veselý PavelBřetenář Petr-7-12106-62364
11.Lauber JakubRandák Adam486  3074
12.Čech JiříBittner Miloslav-34109 3184
13.Veselý PavelBoháč Milan522  3094
14.Bříška JanBřetenář Petr-8-9-9  0395
15.Čech JiříRandák Adam-9-79-3 1396
16.Veselý PavelBittner Miloslav488  30106
17.Bříška JanBoháč Milan-14    01  
18.Lauber JakubBřetenář Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Pavel31Randák Adam22
Bříška Jan03Bittner Miloslav13
Lauber Jakub30Boháč Milan03
Čech Jiří31Břetenář Petr21
Počet diváků: 9

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy