Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Aero Odolena VodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Krchleby ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Multifunkční centrum Kotelna, Dolní náměstí, Odolena VodaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37585:641Sokol Krchleby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berný Jan
Topol Martin
 
 
Kučera Pavel
Randák Adam
 
 
-9-8-9  0301
2.Kulíšek Marek
Hendrych Jan
 
 
Bittner Miloslav
Doležal Martin
 
 
1554  3011
3.Hendrych JanKučera Pavel85-9-8103221
4.Topol MartinBittner Miloslav688  3031
5.Berný JanDoležal Martin-5-79-6 1332
6.Kulíšek MarekRandák Adam-5779 3142
7.Topol MartinKučera Pavel-2-7-9  0343
8.Berný JanBittner Miloslav7-3-13-8 1344
9.Kulíšek MarekDoležal Martin-589-463254
10.Hendrych JanRandák Adam-1399-393264
11.Berný JanKučera Pavel-8-3-10  0365
12.Kulíšek MarekBittner Miloslav1146  3075
13.Hendrych JanDoležal Martin7-8-6-5 1376
14.Topol MartinRandák Adam-10-88-4 1377
15.Kulíšek MarekKučera Pavel525  3087
16.Hendrych JanBittner Miloslav10-7-8-3 1388
17.Topol MartinDoležal Martin-4-217-32389
18.Berný JanRandák Adam-4-5-3  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hendrych Jan22Kučera Pavel22
Topol Martin13Bittner Miloslav22
Berný Jan04Doležal Martin31
Kulíšek Marek40Randák Adam22
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Popovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:17501:432ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilner Jaroslav
Šembera Karel
 
 
Semrád Petr
Strnadová Karolína
 
 
7-1094 3110
2.Mazurkiewicz Ivo
Lhoták Jakub
 
 
Lambert Zbyněk
Stupavský Milan
 
 
-6487 3120
3.Zaplatílek CtiborLambert Zbyněk894  3030
4.Šembera KarelStupavský Milan-879-9-12331
5.Lhoták JakubStrnadová Karolína-9-79-8 1332
6.Pilner JaroslavSemrád Petr889  3042
7.Šembera KarelLambert Zbyněk9-7-6-7 1343
8.Lhoták JakubStupavský Milan778  3053
9.Pilner JaroslavStrnadová Karolína864  3063
10.Zaplatílek CtiborSemrád Petr-7747 3173
11.Lhoták JakubLambert Zbyněk-9127-753283
12.Pilner JaroslavStupavský Milan79-72 3193
13.Zaplatílek CtiborStrnadová Karolína12-55-8832103
14.Šembera KarelSemrád Petr-9-6-5  03  
15.Pilner JaroslavLambert Zbyněk         
16.Zaplatílek CtiborStupavský Milan         
17.Šembera KarelStrnadová Karolína         
18.Lhoták JakubSemrád Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zaplatílek Ctibor30Lambert Zbyněk12
Šembera Karel02Stupavský Milan12
Lhoták Jakub21Strnadová Karolína12
Pilner Jaroslav30Semrád Petr02
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libice nad Cidlinou, Odřepeská 239Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:26581:509Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekárek František st.
Procházka Roman
 
 
Botka Jan
Havlík Vít
 
 
-99-98-92301
2.Paroulek Milan
Matějka Martin
 
 
Čeřovský Petr
Pácha Robin
 
 
-9-8-9  0302
3.Paroulek MilanPácha Robin-8553 3112
4.Pekárek František st.Havlík Vít6-784 3122
5.Procházka RomanBotka Jan387  3032
6.Matějka MartinČeřovský Petr3-8-9-5 1333
7.Pekárek František st.Pácha Robin-48-7-9 1334
8.Procházka RomanHavlík Vít12-10-5-6 1335
9.Matějka MartinBotka Jan785  3045
10.Paroulek MilanČeřovský Petr-7-5-6  0346
11.Procházka RomanPácha Robin6-1165 3156
12.Matějka MartinHavlík Vít567  3066
13.Paroulek MilanBotka Jan877  3076
14.Pekárek František st.Čeřovský Petr-7-6-4  0377
15.Matějka MartinPácha Robin-1033-5103287
16.Paroulek MilanHavlík Vít765  3097
17.Pekárek František st.Botka Jan478  30107
18.Procházka RomanČeřovský Petr-4    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Paroulek Milan31Pácha Robin13
Pekárek František st.22Havlík Vít13
Procházka Roman21Botka Jan04
Matějka Martin31Čeřovský Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Libčice nad Vltavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Benešov, Husova 470, BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13485:398ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Jaroslav
Šturc Jiří
 
 
Šulc Dalibor
Slaměník Richard
 
 
8-7-710133210
2.Vaigl Martin
Pěnkava Luboš
 
 
Fišer Štefan
Richter Jaroslav ml.
 
 
6-786 3120
3.Šturc JiříFišer Štefan-795-9-92321
4.Pěnkava LubošSlaměník Richard11510  3031
5.Vaigl MartinŠulc Dalibor985  3041
6.Dohnal JaroslavRichter Jaroslav ml.-6611-9-102342
7.Pěnkava LubošFišer Štefan665  3052
8.Vaigl MartinSlaměník Richard-9494 3162
9.Dohnal JaroslavŠulc Dalibor-71095 3172
10.Šturc JiříRichter Jaroslav ml.-4669 3182
11.Vaigl MartinFišer Štefan4136  3092
12.Dohnal JaroslavSlaměník Richard610-46 31102
13.Šturc JiříŠulc Dalibor-87-7  12  
14.Pěnkava LubošRichter Jaroslav ml.         
15.Dohnal JaroslavFišer Štefan         
16.Šturc JiříSlaměník Richard         
17.Pěnkava LubošŠulc Dalibor         
18.Vaigl MartinRichter Jaroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šturc Jiří11Fišer Štefan12
Pěnkava Luboš20Slaměník Richard03
Vaigl Martin30Šulc Dalibor02
Dohnal Jaroslav21Richter Jaroslav ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kosmonosy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neratovice, kpt. Jaroše 233Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25583:541TJ Neratovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Zdeněk
Němeček Jakub
 
 
Bříška Jan
Lauber Jakub
 
 
212-98 3110
2.Michal Jiří
Beneš Tomáš
 
 
Čech Jiří
Veselý Pavel
 
 
-8102-893220
3.Michal JiříLauber Jakub-8108-4-92321
4.Dvořák ZdeněkVeselý Pavel8-6-9883231
5.Němeček JakubČech Jiří58-95 3141
6.Beneš TomášBříška Jan1159  3051
7.Dvořák ZdeněkLauber Jakub7-8-3-7 1352
8.Němeček JakubVeselý Pavel8-3-5-5 1353
9.Beneš TomášČech Jiří994  3063
10.Michal JiříBříška Jan9-979 3173
11.Němeček JakubLauber Jakub-89-11-7 1374
12.Beneš TomášVeselý Pavel-89128 3184
13.Michal JiříČech Jiří-7-126-7 1385
14.Dvořák ZdeněkBříška Jan2-414 3195
15.Beneš TomášLauber Jakub610-24 31105
16.Michal JiříVeselý Pavel         
17.Dvořák ZdeněkČech Jiří         
18.Němeček JakubBříška Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Michal Jiří12Lauber Jakub31
Dvořák Zdeněk21Veselý Pavel12
Němeček Jakub12Čech Jiří12
Beneš Tomáš40Bříška Jan03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy