Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Aero Odolena VodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Popovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Multifunkční centrum Kotelna, Dolní náměstí, Odolena VodaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35622:628Sokol Velké Popovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berný Jan
Topol Martin
 
 
Lambert Zbyněk
Stupavský Milan
 
 
-8-4-9  0301
2.Kulíšek Marek
Hendrych Jan
 
 
Semrád Petr
Strnadová Karolína
 
 
949  3011
3.Hendrych JanStupavský Milan-77-103-92312
4.Topol MartinLambert Zbyněk938  3022
5.Berný JanStrnadová Karolína-3-7-7  0323
6.Kulíšek MarekSemrád Petr8710  3033
7.Topol MartinStupavský Milan-982-11-72334
8.Berný JanLambert Zbyněk810-8-653244
9.Kulíšek MarekStrnadová Karolína89-35 3154
10.Hendrych JanSemrád Petr-11-8-9  0355
11.Berný JanStupavský Milan-88-68-62356
12.Kulíšek MarekLambert Zbyněk855  3066
13.Hendrych JanStrnadová Karolína911-5-673276
14.Topol MartinSemrád Petr-9-6-6  0377
15.Kulíšek MarekStupavský Milan735  3087
16.Hendrych JanLambert Zbyněk-967-7-102388
17.Topol MartinStrnadová Karolína-5-879-42389
18.Berný JanSemrád Petr-4-4-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hendrych Jan13Stupavský Milan31
Topol Martin13Lambert Zbyněk13
Berný Jan13Strnadová Karolína22
Kulíšek Marek40Semrád Petr31
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Krchleby ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:24540:503ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazurkiewicz Ivo
Lhoták Jakub
 
 
Bittner Miloslav
Doležal Martin
 
 
-7-9108-92301
2.Pilner Jaroslav
Šembera Karel
 
 
Kučera Pavel
Randák Adam
 
 
-4-9-6  0302
3.Zaplatílek CtiborBittner Miloslav-6-832103212
4.Mazurkiewicz IvoKučera Pavel-7-4-6  0313
5.Lhoták JakubRandák Adam-911-7973223
6.Pilner JaroslavDoležal Martin8612  3033
7.Mazurkiewicz IvoBittner Miloslav8-6-9-3 1334
8.Lhoták JakubKučera Pavel-7-9-5  0335
9.Pilner JaroslavRandák Adam665  3045
10.Zaplatílek CtiborDoležal Martin-105-6993255
11.Lhoták JakubBittner Miloslav854  3065
12.Pilner JaroslavKučera Pavel486  3075
13.Zaplatílek CtiborRandák Adam998  3085
14.Mazurkiewicz IvoDoležal Martin-47-5-4 1386
15.Pilner JaroslavBittner Miloslav694  3096
16.Zaplatílek CtiborKučera Pavel782  30106
17.Šembera KarelRandák Adam         
18.Lhoták JakubDoležal Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zaplatílek Ctibor40Bittner Miloslav13
Mazurkiewicz Ivo03Kučera Pavel22
Lhoták Jakub21Randák Adam03
Pilner Jaroslav40Doležal Martin12
Počet diváků: 3565



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Libčice nad Vltavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libice nad Cidlinou, Odřepeská 239Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37720:715nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekárek František st.
Procházka Roman
 
 
Šulc Dalibor
Slaměník Richard
 
 
998  3010
2.Paroulek Milan
Matějka Martin
 
 
Fišer Štefan
Richter Vojtěch
 
 
78-6-9123220
3.Paroulek MilanRichter Jaroslav ml.857  3030
4.Pekárek František st.Fišer Štefan-9-7-4  0331
5.Procházka RomanSlaměník Richard-7-9-8  0332
6.Matějka MartinŠulc Dalibor1056  3042
7.Pekárek František st.Richter Jaroslav ml.-8-11158-182343
8.Procházka RomanFišer Štefan-13-2-6  0344
9.Matějka MartinSlaměník Richard57-49 3154
10.Paroulek MilanŠulc Dalibor-9-89753264
11.Procházka RomanRichter Jaroslav ml.-88-59-12365
12.Matějka MartinFišer Štefan-713-7-7 1366
13.Paroulek MilanSlaměník Richard88-9-6-22367
14.Pekárek František st.Šulc Dalibor74-12-5-102368
15.Matějka MartinRichter Jaroslav ml.59-106 3178
16.Paroulek MilanFišer Štefan-9-554-92379
17.Pekárek František st.Slaměník Richard-613-10243289
18.Procházka RomanŠulc Dalibor7-8-10693299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Paroulek Milan22Richter Jaroslav ml.22
Pekárek František st.13Fišer Štefan40
Procházka Roman13Slaměník Richard22
Matějka Martin31Šulc Dalibor13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Benešov, Husova 470, BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19533:434ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Jaroslav
Barta Ivan
 
 
Botka Jan
Havlík Vít
 
 
548  3010
2.Pěnkava Luboš
Vaigl Martin
 
 
Pácha Robin
Oplt Miroslav
 
 
94-11-7-82311
3.Dohnal JaroslavHavlík Vít694  3021
4.Barta IvanPácha Robin-3-4-8  0322
5.Pěnkava LubošBotka Jan385  3032
6.Vaigl MartinOplt Miroslav436  3042
7.Barta IvanHavlík Vít-108-7783252
8.Pěnkava LubošPácha Robin84-7-8-62353
9.Vaigl MartinBotka Jan53-10-9113263
10.Dohnal JaroslavOplt Miroslav945  3073
11.Pěnkava LubošHavlík Vít6-945 3183
12.Vaigl MartinPácha Robin-8998 3193
13.Dohnal JaroslavBotka Jan10-9-8-5 1394
14.Barta IvanOplt Miroslav8-839 31104
15.Vaigl MartinHavlík Vít525  30  
16.Dohnal JaroslavPácha Robin         
17.Barta IvanBotka Jan         
18.Pěnkava LubošOplt Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dohnal Jaroslav21Havlík Vít03
Barta Ivan21Pácha Robin21
Pěnkava Luboš21Botka Jan12
Vaigl Martin30Oplt Miroslav03
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol RudnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:36657:674TTC Bělá pod Bezdězem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frýdl Miloš
Plecitý Lukáš
 
 
Grill Josef
Kaňka Luděk st.
 
 
106-10-14-72301
2.Cacek Tomáš
Hluchý Marek
 
 
Kapras Karel
Lapka Miroslav
 
 
-8-7-9  0302
3.Frýdl MilošKapras Karel6-14711 3112
4.Hluchý MarekKaňka Luděk st.-1-65-6 1313
5.Plecitý LukášLapka Miroslav910-8-15-92314
6.Cacek TomášSlobodzian Jakub-86-8663224
7.Hluchý MarekKapras Karel9-5-9-6 1325
8.Plecitý LukášKaňka Luděk st.-4-68-6 1326
9.Cacek TomášLapka Miroslav-910-108-92327
10.Frýdl MilošSlobodzian Jakub664  3037
11.Plecitý LukášKapras Karel10-8-10-9 1338
12.Cacek TomášKaňka Luděk st.-1-7-8  0339
13.Frýdl MilošLapka Miroslav128-88 3149
14.Hluchý MarekGrill Josef-6439 3159
15.Cacek TomášKapras Karel11-589 3169
16.Frýdl MilošKaňka Luděk st.5914  3079
17.Hluchý MarekLapka Miroslav-879-5-923710
18.Plecitý LukášGrill Josef88   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Frýdl Miloš40Kapras Karel22
Hluchý Marek13Kaňka Luděk st.31
Plecitý Lukáš03Lapka Miroslav31
Cacek Tomáš22Slobodzian Jakub02
   Grill Josef01
Počet diváků: 2

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy