Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stochov Honice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 90, 273 03 Stochov - HoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:21598:521Sokol Stochov Honice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velc Tomáš
Jedlička Jaroslav
 
 
Navrátil Tomáš
Levenec Alexandr
 
 
-10639 3110
2.Žák Roman
Janoušek Zdeněk
 
 
Tuček Miroslav
Jedlička Stanislav
 
 
9-15-7-14 1311
3.Janoušek ZdeněkNavrátil Tomáš-927-4-72312
4.Žák RomanLevenec Alexandr-589-1113222
5.Jedlička JaroslavTuček Miroslav986  3032
6.Velc TomášJedlička Stanislav41211  3042
7.Žák RomanNavrátil Tomáš-89-59-102343
8.Jedlička JaroslavLevenec Alexandr533  3053
9.Velc TomášTuček Miroslav1189  3063
10.Janoušek ZdeněkJedlička Stanislav10-79-10-52364
11.Jedlička JaroslavNavrátil Tomáš68-115 3174
12.Velc TomášLevenec Alexandr46-99 3184
13.Janoušek ZdeněkTuček Miroslav245  3094
14.Žák RomanJedlička Stanislav8-7-7-7 1395
15.Velc TomášNavrátil Tomáš-108117 31105
16.Janoušek ZdeněkLevenec Alexandr9-98-71232  
17.Žák RomanTuček Miroslav         
18.Jedlička JaroslavJedlička Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janoušek Zdeněk12Navrátil Tomáš22
Žák Roman12Levenec Alexandr03
Jedlička Jaroslav30Tuček Miroslav03
Velc Tomáš40Jedlička Stanislav21
Počet diváků: 2
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dynamo Nelahozeves AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, NelahozevesRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:36559:599Sokol Lány B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Josef
Štipák Roman
 
 
Chrt Lukáš
Běloušek David
 
 
-3-58-5 1301
2.Gecašek Marek
Točík Radek
 
 
Jirkovský Václav
Hrbek Jiří
 
 
10-4-7-10 1302
3.Novotný JosefChrt Lukáš-108-6-9 1303
4.Točík RadekBěloušek David59-109 3113
5.Štipák RomanJirkovský Václav-9-4-3  0314
6.Gecašek MarekHrbek Jiří-10-6-6  0315
7.Točík RadekChrt Lukáš79-811 3125
8.Štipák RomanBěloušek David8-126-3-132326
9.Gecašek MarekJirkovský Václav1066  3036
10.Novotný JosefHrbek Jiří-108-6-7 1337
11.Štipák RomanChrt Lukáš-99-4-8 1338
12.Gecašek MarekBěloušek David-10373 3148
13.Novotný JosefJirkovský Václav-854-1063258
14.Točík RadekHrbek Jiří-6-711-9 1359
15.Gecašek MarekChrt Lukáš9-848 3169
16.Novotný JosefBěloušek David-8-6-8  03610
17.Točík RadekJirkovský Václav         
18.Štipák RomanHrbek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Josef13Chrt Lukáš22
Točík Radek21Běloušek David22
Štipák Roman03Jirkovský Václav12
Gecašek Marek31Hrbek Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 171, Slaný 27401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:20532:445STC Slaný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makara Michal
Vesecký David
 
 
Sklenář Tomáš
Sklenář David
 
 
3-5610 3110
2.Zýmová Pavla
Chadima Ondřej
 
 
Lev Leoš
Lev Daniel
 
 
-9-7-7  0311
3.Chadima OndřejLev Leoš-11-9-10  0312
4.Vesecký DavidSklenář David11114  3022
5.Zýmová PavlaLev Daniel-81144 3132
6.Makara MichalSklenář Tomáš346  3042
7.Vesecký DavidLev Leoš-96-10983252
8.Zýmová PavlaSklenář David468  3062
9.Makara MichalLev Daniel8-4-73-52363
10.Chadima OndřejSklenář Tomáš668  3073
11.Zýmová PavlaLev Leoš-9625 3183
12.Makara MichalSklenář David-5-4-7  0384
13.Chadima OndřejLev Daniel9-99-6-92385
14.Vesecký DavidSklenář Tomáš7710  3095
15.Makara MichalLev Leoš629  30105
16.Chadima OndřejSklenář David-8-5   02  
17.Vesecký DavidLev Daniel         
18.Zýmová PavlaSklenář Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chadima Ondřej12Lev Leoš13
Vesecký David30Sklenář David12
Zýmová Pavla30Lev Daniel21
Makara Michal22Sklenář Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol BuštěhradVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 291/1, 273 43 BuštěhradRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:33589:605KST Rakovník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řezníček Lukáš
Lafek Dominik
 
 
Adamczuk Janusz
Barsa Tomáš
 
 
9711  3010
2.Hnidka Marian
Krejčí Tomáš
 
 
Macek Zdeněk ml.
Mikeš Milan
 
 
-5-7-3  0311
3.Řezníček LukášBarsa Tomáš3-5415 3121
4.Hnidka MarianAdamczuk Janusz8106  3031
5.Lafek DominikMacek Zdeněk ml.812-96 3141
6.Krejčí TomášMikeš Milan-1014-7-9 1342
7.Hnidka MarianBarsa Tomáš834  3052
8.Lafek DominikAdamczuk Janusz-11-8118-72353
9.Krejčí TomášMacek Zdeněk ml.6-7-9-6 1354
10.Řezníček LukášMikeš Milan-4-6-9  0355
11.Lafek DominikBarsa Tomáš711-9-7-62356
12.Krejčí TomášAdamczuk Janusz-7863 3166
13.Řezníček LukášMacek Zdeněk ml.-610-9-8 1367
14.Hnidka MarianMikeš Milan-96-10-3 1368
15.Krejčí TomášBarsa Tomáš-138-611-112369
16.Řezníček LukášAdamczuk Janusz-7-69-7 13610
17.Hnidka MarianMacek Zdeněk ml.         
18.Lafek DominikMikeš Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řezníček Lukáš13Barsa Tomáš22
Hnidka Marian21Adamczuk Janusz22
Lafek Dominik12Macek Zdeněk ml.21
Krejčí Tomáš13Mikeš Milan30
Počet diváků: 1
Ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy