Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol BuštěhradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol Hudlice, Jungmannova 246,267 03Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:36450:531Sokol Buštěhrad

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Stanislav ml.
Bartůněk David
 
 
Řezníček Lukáš
Lafek Dominik
 
 
-98-7923210
2.Lev Leoš
Sklenář Lukáš
 
 
Hnidka Marian
Krejčí Tomáš
 
 
-87-9-7 1311
3.Bartůněk DavidKrejčí Tomáš7-911-6-32312
4.Vaculík Stanislav ml.Hnidka Marian-7-6-2  0313
5.Sklenář LukášLafek Dominik78-9-6103223
6.Lev LeošŘezníček Lukáš-7-699-92324
7.Vaculík Stanislav ml.Krejčí Tomáš9-7-8-7 1325
8.Sklenář LukášHnidka Marian-7-6-5  0326
9.Lev LeošLafek Dominik-4-5-9  0327
10.Bartůněk DavidŘezníček Lukáš85-9-953237
11.Sklenář LukášKrejčí Tomáš-12-9-7  0338
12.Lev LeošHnidka Marian-89-7-8 1339
13.Bartůněk DavidLafek Dominik-89-8-7 13310
14.Vaculík Stanislav ml.Řezníček Lukáš         
15.Lev LeošKrejčí Tomáš         
16.Bartůněk DavidHnidka Marian         
17.Vaculík Stanislav ml.Lafek Dominik         
18.Sklenář LukášŘezníček Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartůněk David12Krejčí Tomáš30
Vaculík Stanislav ml.02Hnidka Marian30
Sklenář Lukáš12Lafek Dominik21
Lev Leoš03Řezníček Lukáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:36522:582STC Slaný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejc Václav
Horbaj Dušan
 
 
Vesecký David
Makara Michal
 
 
-8-9-8  0301
2.Pírka Josef
Jedlička Stanislav
 
 
Zýmová Pavla
Chadima Ondřej
 
 
67-98 3111
3.Jedlička StanislavVesecký David-139-11-6 1312
4.Strejc VáclavZýmová Pavla-6-6-3  0313
5.Horbaj DušanMakara Michal-57-4-6 1314
6.Pírka JosefChadima Ondřej-7955 3124
7.Strejc VáclavVesecký David-6-9-4  0325
8.Horbaj DušanZýmová Pavla-88-27-92326
9.Pírka JosefMakara Michal-658-9-132327
10.Jedlička StanislavChadima Ondřej-65510 3137
11.Horbaj DušanVesecký David-6-9-8  0338
12.Pírka JosefZýmová Pavla-5-10-14  0339
13.Jedlička StanislavMakara Michal-8-612793249
14.Strejc VáclavChadima Ondřej9-6813 3159
15.Pírka JosefVesecký David8-9-9-9 13510
16.Jedlička StanislavZýmová Pavla3-5-11  12  
17.Strejc VáclavMakara Michal         
18.Horbaj DušanChadima Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jedlička Stanislav21Vesecký David40
Strejc Václav12Zýmová Pavla30
Horbaj Dušan03Makara Michal21
Pírka Josef13Chadima Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stochov Honice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky - Náves 10, 252 64 ÚholičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15493:380TJ Úholičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rudolf Tomáš
Vojtěch Dušan
 
 
Krob Pavel
Hudeček Josef
 
 
471  3010
2.Novák Martin
Kozel Vilém
 
 
Janoušek Zdeněk
Jedlička Jaroslav
 
 
-9-106-11 1311
3.Rudolf TomášJedlička Jaroslav6-146-983221
4.Novosad RostislavJanoušek Zdeněk-78711 3131
5.Novák MartinKrob Pavel97-136 3141
6.Vojtěch DušanHudeček Josef536  3051
7.Novosad RostislavJedlička Jaroslav8-5-6-9 1352
8.Novák MartinJanoušek Zdeněk-8-6-10  0353
9.Vojtěch DušanKrob Pavel377  3063
10.Rudolf TomášHudeček Josef126  3073
11.Novák MartinJedlička Jaroslav9-56-1383283
12.Vojtěch DušanJanoušek Zdeněk1068  3093
13.Rudolf TomášKrob Pavel1412  30103
14.Novosad RostislavHudeček Josef4-847 31  
15.Vojtěch DušanJedlička Jaroslav         
16.Rudolf TomášJanoušek Zdeněk         
17.Novosad RostislavKrob Pavel         
18.Novák MartinHudeček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rudolf Tomáš30Jedlička Jaroslav12
Novosad Rostislav11Janoušek Zdeněk12
Novák Martin21Krob Pavel03
Vojtěch Dušan30Hudeček Josef02
Teplota začátek : 18°C, Teplota konec : 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rakovník AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dříň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:39485:585Sokol Dříň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jansa Stanislav ml.
Pitař Michal
 
 
Stočes Luděk
Kasík Martin
 
 
-8-9-4  0301
2.Jansa Stanislav st.
Sosna Petr
 
 
Šulc Jiří
Teiml Marek
 
 
8-109-1293211
3.Jansa Stanislav st.Stočes Luděk-6-4-9  0312
4.Jansa Stanislav ml.Kasík Martin41-6-453222
5.Sosna PetrŠulc Jiří7-4-6-5 1323
6.Pitař MichalTeiml Marek6-6-8963233
7.Jansa Stanislav ml.Stočes Luděk10-9-4-5 1334
8.Sosna PetrKasík Martin-6-8-5  0335
9.Pitař MichalŠulc Jiří810-3-3-82336
10.Jansa Stanislav st.Teiml Marek1015-41 3146
11.Sosna PetrStočes Luděk-3-7-5  0347
12.Pitař MichalKasík Martin-7-4-8  0348
13.Jansa Stanislav st.Šulc Jiří-978-1123258
14.Jansa Stanislav ml.Teiml Marek9-6-36-72359
15.Pitař MichalStočes Luděk-8-8-3  03510
16.Jansa Stanislav st.Kasík Martin7-8-5  12  
17.Jansa Stanislav ml.Šulc Jiří         
18.Sosna PetrTeiml Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jansa Stanislav st.21Stočes Luděk40
Jansa Stanislav ml.12Kasík Martin21
Sosna Petr03Šulc Jiří21
Pitař Michal13Teiml Marek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol UnhošťVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Unhošť, Melicharova 60Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:20518:456Sokol Unhošť

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Libor
Urban Jiří
 
 
Adamczuk Janusz
Barsa Tomáš
 
 
7810  3010
2.Fryš Zdeněk
Bucek Jindřich
 
 
Kapoun Ondřej
Macek Zdeněk ml.
 
 
-12-46883220
3.Mach LiborMacek Zdeněk ml.-7-12-6  0321
4.Urban JiříKapoun Ondřej58-56 3131
5.Fryš ZdeněkBarsa Tomáš8-4155 3141
6.Bucek JindřichAdamczuk Janusz1-8-98-92342
7.Urban JiříMacek Zdeněk ml.8-74-493252
8.Fryš ZdeněkKapoun Ondřej795  3062
9.Bucek JindřichBarsa Tomáš58-11-773272
10.Mach LiborAdamczuk Janusz5-1086 3182
11.Fryš ZdeněkMacek Zdeněk ml.-8-9-7  0383
12.Bucek JindřichHospodářský Jonny896  3093
13.Mayer LukášBarsa Tomáš-104-108632103
14.Urban JiříAdamczuk Janusz9-7-48 22  
15.Bucek JindřichMacek Zdeněk ml.         
16.Mayer LukášHospodářský Jonny         
17.Urban JiříBarsa Tomáš         
18.Fryš ZdeněkAdamczuk Janusz         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mach Libor11Macek Zdeněk ml.21
Urban Jiří20Kapoun Ondřej02
Fryš Zdeněk21Barsa Tomáš03
Bucek Jindřich21Adamczuk Janusz11
Mayer Lukáš10Hospodářský Jonny01
Počet diváků: 4550

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy