Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol BuštěhradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34672:669nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chrt Lukáš
Běloušek David
 
 
Krejčí Tomáš
Hnidka Marian
 
 
-411-5-8 1301
2.Jirkovský Václav
Hrbek Jiří
 
 
Lafek Dominik
Sláma Jan
 
 
-7586 3111
3.Jirkovský VáclavKrejčí Tomáš8-6-8-7 1312
4.Hrbek JiříHnidka Marian-5-4812-102313
5.Chrt LukášLafek Dominik666  3023
6.Běloušek DavidSláma Jan92012  3033
7.Hrbek JiříKrejčí Tomáš-10-8-10  0334
8.Chrt LukášHnidka Marian-48-6-9 1335
9.Běloušek DavidLafek Dominik3-72-983245
10.Jirkovský VáclavSláma Jan2116  3055
11.Chrt LukášKrejčí Tomáš-812-10893265
12.Běloušek DavidHnidka Marian-710-8-7 1366
13.Jirkovský VáclavLafek Dominik-16-7-6 1367
14.Hrbek JiříSláma Jan7810  3077
15.Běloušek DavidKrejčí Tomáš-14-8-7  0378
16.Jirkovský VáclavHnidka Marian-8-1395-72379
17.Hrbek JiříLafek Dominik11-53-4103289
18.Chrt LukášSláma Jan656  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirkovský Václav13Krejčí Tomáš31
Hrbek Jiří22Hnidka Marian40
Chrt Lukáš31Lafek Dominik13
Běloušek David22Sláma Jan04
Počet diváků: 1
tz 19C, tk 20C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dynamo Nelahozeves ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33632:637nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pírka Josef
Tuček Miroslav
 
 
Gecašek Marek
Brož Petr
 
 
-5-76-9 1301
2.Jedlička Stanislav
Horbaj Dušan
 
 
Točík Radek
Štipák Roman
 
 
-36-9-9 1302
3.Jedlička StanislavGecašek Marek-91299 3112
4.Tuček MiroslavTočík Radek-10-4-9  0313
5.Horbaj DušanBrož Petr9-7910 3123
6.Pírka JosefŠtipák Roman943  3033
7.Tuček MiroslavGecašek Marek119-911 3143
8.Horbaj DušanTočík Radek9-5-5-7 1344
9.Pírka JosefBrož Petr-1189-773254
10.Jedlička StanislavŠtipák Roman529  3064
11.Horbaj DušanGecašek Marek-1-14-4  0365
12.Pírka JosefTočík Radek-9-69-5 1366
13.Jedlička StanislavBrož Petr6135  3076
14.Tuček MiroslavŠtipák Roman8-6-77-72377
15.Pírka JosefGecašek Marek1095  3087
16.Jedlička StanislavTočík Radek-11893 3197
17.Tuček MiroslavBrož Petr4-9-6-9 1398
18.Horbaj DušanŠtipák Roman-7-11-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jedlička Stanislav40Gecašek Marek13
Tuček Miroslav13Točík Radek31
Horbaj Dušan13Brož Petr13
Pírka Josef31Štipák Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dříň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky - Náves 10, 252 64 ÚholičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15493:417TJ Úholičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Martin
Kozel Vilém
 
 
Šulc Jiří
Teiml Marek
 
 
11610  3010
2.Rudolf Tomáš
Vojtěch Dušan
 
 
Stočes Luděk
Kasík Martin
 
 
4108  3020
3.Rudolf TomášStočes Luděk4-482 3130
4.Novosad RostislavKasík Martin-55-10-9 1331
5.Novák MartinŠulc Jiří-610-4863241
6.Vojtěch DušanTeiml Marek7104  3051
7.Novosad RostislavStočes Luděk4-5-51063261
8.Novák MartinKasík Martin10-68-3-82362
9.Vojtěch DušanŠulc Jiří3510  3072
10.Rudolf TomášTeiml Marek395  3082
11.Novák MartinStočes Luděk9-119-6-72383
12.Vojtěch DušanKasík Martin-9876 3193
13.Rudolf Tomᚊulc Jiří8106  30103
14.Novosad RostislavTeiml Marek-6    01  
15.Vojtěch DušanStočes Luděk         
16.Rudolf TomášKasík Martin         
17.Novosad RostislavŠulc Jiří         
18.Novák MartinTeiml Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rudolf Tomáš30Stočes Luděk12
Novosad Rostislav11Kasík Martin21
Novák Martin12Šulc Jiří03
Vojtěch Dušan30Teiml Marek02
Teplota začátek : 18°C, Teplota konec : 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rakovník AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stochov Honice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38633:666Sokol Stochov Honice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jansa Stanislav ml.
Pitař Michal
 
 
Velc Tomáš
Jedlička Jaroslav
 
 
-479-6-62301
2.Jansa Stanislav st.
Sosna Petr
 
 
Janoušek Zdeněk
Žák Roman
 
 
-8-66953211
3.Jansa Stanislav st.Jedlička Jaroslav-5-69-7 1312
4.Jansa Stanislav ml.Janoušek Zdeněk7137  3022
5.Sosna PetrVelc Tomáš-2-4-9  0323
6.Pitař MichalŽák Roman6-9-6-7 1324
7.Jansa Stanislav ml.Jedlička Jaroslav998  3034
8.Sosna PetrJanoušek Zdeněk68-79 3144
9.Pitař MichalVelc Tomáš8-8-5-4 1345
10.Jansa Stanislav st.Žák Roman6-11-59-82346
11.Sosna PetrJedlička Jaroslav-7-3-7  0347
12.Pitař MichalJanoušek Zdeněk-4-99933257
13.Jansa Stanislav st.Velc Tomáš8-9-86-62358
14.Jansa Stanislav ml.Žák Roman-9456 3168
15.Pitař MichalJedlička Jaroslav-7-97-3 1369
16.Jansa Stanislav st.Janoušek Zdeněk-3557 3179
17.Jansa Stanislav ml.Velc Tomáš-7715WO 3189
18.Sosna PetrŽák Roman-7-9-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jansa Stanislav st.13Jedlička Jaroslav31
Jansa Stanislav ml.40Janoušek Zdeněk04
Sosna Petr13Velc Tomáš31
Pitař Michal13Žák Roman31

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy