Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní BeřkoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kosmonosy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní BeřkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:22504:459Sokol Dolní Beřkovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
Horsák Oldřich
Veselý Martin
 
 
43-71 3110
2.Danaj Milan
Papež Miloslav
 
 
Soumar Vladimír
Čuban Jiří
 
 
-799-4-42311
3.Hrdý MiroslavČuban Jiří657  3021
4.Papež MiloslavHorsák Oldřich-9-5-2  0322
5.Danaj MilanSoumar Vladimír5-3-7-2 1323
6.Danaj TomášVeselý Martin7104  3033
7.Papež MiloslavČuban Jiří11-7-5-7 1334
8.Danaj MilanHorsák Oldřich-6-15-6  0335
9.Danaj TomášSoumar Vladimír884  3045
10.Hrdý MiroslavVeselý Martin8-769 3155
11.Danaj MilanČuban Jiří-3-5-5  0356
12.Danaj TomášHorsák Oldřich476  3066
13.Hrdý MiroslavSoumar Vladimír765  3076
14.Papež MiloslavVeselý Martin-5-58863286
15.Danaj TomášČuban Jiří463  3096
16.Hrdý MiroslavHorsák Oldřich3410  30106
17.Papež MiloslavSoumar Vladimír         
18.Danaj MilanVeselý Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdý Miroslav40Čuban Jiří22
Papež Miloslav12Horsák Oldřich22
Danaj Milan03Soumar Vladimír12
Danaj Tomáš40Veselý Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Všetaty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:32440:510Sokol Všetaty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Botka Jan
Oplt Miroslav
 
 
Rubín Pavel
Moulis Pavel
 
 
89-7-12-42301
2.Botková Michaela
Oplt Pavel
 
 
Polák Karel
Primáč Vojtěch
 
 
10-8-8-7 1302
3.Oplt PavelRubín Pavel-310-59-102303
4.Botková MichaelaPolák Karel1-4-15-7 1304
5.Oplt MiroslavPrimáč Vojtěch-5-9-8  0305
6.Botka JanMoulis Pavel1085  3015
7.Botková MichaelaRubín Pavel3-5-5-6 1316
8.Oplt MiroslavPolák Karel-9-610-6 1317
9.Botka JanPrimáč Vojtěch7-810-4-72318
10.Oplt PavelMoulis Pavel710-9-863228
11.Oplt MiroslavRubín Pavel-5-12-8  0329
12.Botka JanPolák Karel-6-99-22 13210
13.Oplt PavelPrimáč Vojtěch3    10  
14.Botková MichaelaMoulis Pavel         
15.Botka JanRubín Pavel         
16.Oplt PavelPolák Karel         
17.Botková MichaelaPrimáč Vojtěch         
18.Oplt MiroslavMoulis Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Oplt Pavel11Rubín Pavel30
Botková Michaela02Polák Karel30
Oplt Miroslav03Primáč Vojtěch20
Botka Jan12Moulis Pavel02
Počet diváků: 1
Teplota v hale: zač. u. 20°C, konec u.21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, SadskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33663:668TJ Sadská C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motl Milan
Vydra Milan
 
 
Pleticha Vladimír
Kastner Patrik
 
 
4-6-81083210
2.Vojáček Jiří
Vydrová Lucie
 
 
Trávníček Luboš
Beniš Ondřej
 
 
-98-9883220
3.Vydrová LucieTrávníček Luboš-8-214-7 1321
4.Motl MilanBeniš Ondřej-997-983231
5.Vydra MilanPleticha Vladimír-687-483241
6.Vojáček JiříKastner Patrik-1010-10-8 1342
7.Motl MilanTrávníček Luboš-98-4-7 1343
8.Vydra MilanBeniš Ondřej8-5-10-12 1344
9.Vojáček JiříPleticha Vladimír-986-8-52345
10.Vydrová LucieKastner Patrik-4-1-9  0346
11.Vydra MilanTrávníček Luboš-1010-11-6 1347
12.Vojáček JiříBeniš Ondřej558  3057
13.Vydrová LuciePleticha Vladimír9119  3067
14.Motl MilanKastner Patrik6610  3077
15.Vojáček JiříTrávníček Luboš-8-7-3  0378
16.Vydrová LucieBeniš Ondřej107-99 3188
17.Motl MilanPleticha Vladimír897  3098
18.Žežule OndřejKastner Patrik1154  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vydrová Lucie22Trávníček Luboš40
Motl Milan31Beniš Ondřej13
Vydra Milan12Pleticha Vladimír13
Vojáček Jiří13Kastner Patrik22
Žežule Ondřej10   
Počet diváků: 9221



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lokomotiva NymburkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Krchleby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23598:527Lokomotiva Nymburk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třešňák Josef
Piroutek Květoslav
 
 
Špitálský Ladislav
Hradecký Petr
 
 
10-7-7-7 1301
2.Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
Jaroňová Karolína
Břetenář Petr
 
 
810-6-853211
3.Hájek ZdeněkBřetenář Petr-411-59-52312
4.Piroutek KvětoslavHradecký Petr-6106-12-112313
5.Eliška RomanJaroňová Karolína798  3023
6.Třešňák JosefŠpitálský Ladislav746  3033
7.Piroutek KvětoslavBřetenář Petr-89-7953243
8.Eliška RomanHradecký Petr1173  3053
9.Třešňák JosefJaroňová Karolína6106  3063
10.Hájek ZdeněkŠpitálský Ladislav55-98 3173
11.Eliška RomanBřetenář Petr-9-9-5  0374
12.Třešňák JosefHradecký Petr46-105 3184
13.Hájek ZdeněkJaroňová Karolína96-11-10-122385
14.Piroutek KvětoslavŠpitálský Ladislav-8942 3195
15.Třešňák JosefBřetenář Petr-7779 31105
16.Hájek ZdeněkHradecký Petr         
17.Piroutek KvětoslavJaroňová Karolína         
18.Eliška RomanŠpitálský Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Zdeněk12Břetenář Petr22
Piroutek Květoslav21Hradecký Petr12
Eliška Roman21Jaroňová Karolína12
Třešňák Josef40Špitálský Ladislav03
Počet diváků: 2716



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Malín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol OtradoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malín 378, 28401, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:25585:512Sokol Malín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Dušan
Bureš Bohumil
 
 
Šimůnek Čestmír
Charvát Jaroslav
 
 
511-15-8-72301
2.Kepka Jaroslav ml.
Kolman Leon
 
 
Žerava Miroslav ml.
Fidrant Michal
 
 
7-6-8833211
3.Sytař DanŽerava Miroslav ml.-83-9-9 1312
4.Kepka Jaroslav ml.Fidrant Michal-5727 3122
5.Kolman LeonŠimůnek Čestmír-7-8-10  0323
6.Růžička DušanCharvát Jaroslav-8-97633233
7.Kepka Jaroslav ml.Žerava Miroslav ml.7-835 3143
8.Kolman LeonFidrant Michal9-967 3153
9.Růžička DušanŠimůnek Čestmír7-982 3163
10.Sytař DanCharvát Jaroslav8-7-810-72364
11.Kolman LeonŽerava Miroslav ml.-48118 3174
12.Růžička DušanFidrant Michal56-15 3184
13.Bureš BohumilŠimůnek Čestmír-7549 3194
14.Kepka Jaroslav ml.Charvát Jaroslav9-910-8932104
15.Růžička DušanŽerava Miroslav ml.31-67 31  
16.Bureš BohumilFidrant Michal         
17.Kepka Jaroslav ml.Šimůnek Čestmír         
18.Kolman LeonCharvát Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sytař Dan02Žerava Miroslav ml.12
Kepka Jaroslav ml.30Fidrant Michal03
Kolman Leon21Šimůnek Čestmír12
Růžička Dušan30Charvát Jaroslav12
Bureš Bohumil10   
Počet diváků: 12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy