Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní BeřkoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní BeřkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:15501:401Sokol Dolní Beřkovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Radek
Danaj Tomáš
 
 
Jelínek Pavel
Němeček Jakub
 
 
558  3010
2.Hrdý Miroslav
Papež Miloslav
 
 
Vilhelm Oldřich
Janda Filip
 
 
413-95 3120
3.Hrdý RadekVilhelm Oldřich4-13109 3130
4.Hrdý MiroslavNěmeček Jakub797  3040
5.Papež MiloslavJelínek Pavel9-9-55-42341
6.Danaj TomášJanda Filip658  3051
7.Hrdý MiroslavVilhelm Oldřich139  3061
8.Papež MiloslavNěmeček Jakub8-96-7-82362
9.Danaj TomášJelínek Pavel6-4103 3172
10.Hrdý RadekJanda Filip8-482 3182
11.Papež MiloslavVilhelm Oldřich7-6-56-62383
12.Danaj TomášNěmeček Jakub723  3093
13.Hrdý RadekJelínek Pavel-6-3510932103
14.Hrdý MiroslavJanda Filip4-10610 31  
15.Danaj TomášVilhelm Oldřich         
16.Hrdý RadekNěmeček Jakub         
17.Hrdý MiroslavJelínek Pavel         
18.Papež MiloslavJanda Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrdý Radek30Vilhelm Oldřich12
Hrdý Miroslav20Němeček Jakub12
Papež Miloslav03Jelínek Pavel12
Danaj Tomáš30Janda Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:32456:531Sokol Mnichovo Hradiště B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Lubomír
Botka Jan
 
 
Trávníček Luboš
Dusil Petr
 
 
89-6-7-52301
2.Botková Michaela
Kupec Petr
 
 
Kastner Patrik
Pleticha Vladimír
 
 
6-8-8-7 1302
3.Botka JanTrávníček Luboš-210610 3112
4.Botková MichaelaPleticha Vladimír-549-9-42313
5.Kupec PetrKastner Patrik-6-5-4  0314
6.Kouřil LubomírDusil Petr5-979 3124
7.Botková MichaelaTrávníček Luboš-6-10-5  0325
8.Kupec PetrPleticha Vladimír-38-1-7 1326
9.Kouřil LubomírKastner Patrik15-5-8-4 1327
10.Botka JanDusil Petr1185  3037
11.Kupec PetrTrávníček Luboš-6-6-7  0338
12.Kouřil LubomírPleticha Vladimír474  3048
13.Botka JanKastner Patrik-1099-9-42349
14.Botková MichaelaDusil Petr8-15-9-4 13410
15.Kouřil LubomírTrávníček Luboš         
16.Botka JanPleticha Vladimír         
17.Botková MichaelaKastner Patrik         
18.Kupec PetrDusil Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Botka Jan21Trávníček Luboš21
Botková Michaela03Pleticha Vladimír21
Kupec Petr03Kastner Patrik30
Kouřil Lubomír21Dusil Petr12
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Všetaty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, SadskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:28638:598TJ Sadská C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motl Milan
Vydra Milan
 
 
Rubín Pavel
Moulis Pavel
 
 
-69-710-72301
2.Vydrová Lucie
Žežule Ondřej
 
 
Polák Karel
Urban Milan
 
 
8-8108 3111
3.Vydrová LucieRubín Pavel8-1-10-9 1312
4.Žežule OndřejPolák Karel6109  3022
5.Vydra MilanUrban Milan10-357 3132
6.Motl MilanMoulis Pavel104-106 3142
7.Žežule OndřejRubín Pavel5-5-8-9 1343
8.Vydra MilanPolák Karel-6-11-9  0344
9.Motl MilanUrban Milan-9-8-5  0345
10.Vydrová LucieMoulis Pavel711-10-8-32346
11.Vydra MilanRubín Pavel3-69-7-92347
12.Motl MilanPolák Karel754  3057
13.Vydrová LucieUrban Milan-87-91043267
14.Žežule OndřejMoulis Pavel10137  3077
15.Motl MilanRubín Pavel7-7-8953287
16.Vydrová LuciePolák Karel849  3097
17.Žežule OndřejUrban Milan1065  30107
18.Vydra MilanMoulis Pavel596  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vydrová Lucie22Rubín Pavel31
Žežule Ondřej31Polák Karel13
Vydra Milan12Urban Milan13
Motl Milan31Moulis Pavel12
Počet diváků: 9221
Utkání č.18 bylo dohráno před utkáním č.17



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Krchleby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vinoř, Klenovská 35Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:16503:418Sokol Přezletice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrstka Tomáš
Slunéčko Radek
 
 
Jaroň Daniel
Špitálský Ladislav
 
 
8-44-1083210
2.Poláček Petr
Dvořák Jan
 
 
Jaroňová Karolína
Miškovský Josef
 
 
1066  3020
3.Poláček PetrJaroňová Karolína565  3030
4.Slunéčko RadekJaroň Daniel7712  3040
5.Dvořák JanŠpitálský Ladislav-9-6-4  0341
6.Hrstka TomášMiškovský Josef2158  3051
7.Slunéčko RadekJaroňová Karolína-117-10-9 1352
8.Dvořák JanJaroň Daniel-7-4-9  0353
9.Hrstka Tomᚊpitálský Ladislav857  3063
10.Poláček PetrMiškovský Josef587  3073
11.Dvořák JanJaroňová Karolína9-748 3183
12.Hrstka TomášJaroň Daniel6119  3093
13.Poláček PetrŠpitálský Ladislav6-8-136-102394
14.Slunéčko RadekMiškovský Josef-7738 31104
15.Hrstka TomášJaroňová Karolína         
16.Poláček PetrJaroň Daniel         
17.Slunéčko RadekŠpitálský Ladislav         
18.Dvořák JanMiškovský Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Poláček Petr21Jaroňová Karolína12
Slunéčko Radek21Jaroň Daniel12
Dvořák Jan12Špitálský Ladislav21
Hrstka Tomáš30Miškovský Josef03
Počet diváků: 38240

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy