Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kosmonosy BVrchní
rozhodčí:
Veselý Martin
HOSTUJÍCÍ:Sokol Krchleby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 277, 293 06 KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:34692:671nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horsák Oldřich
Bernát Jan
 
 
Paclt Milan
Janda Martin
 
 
-11-109-7 1301
2.Durdis Petr ml.
Čuban Jiří
 
 
Břetenář Petr
Hradecký Petr
 
 
-3-189-112302
3.Horsák OldřichBřetenář Petr88-78 3112
4.Čuban JiříHradecký Petr-96-7-4 1313
5.Durdis Petr ml.Janda Martin-210-75-112314
6.Bernát JanPaclt Milan-9293 3124
7.Čuban JiříBřetenář Petr-59-6-6 1325
8.Durdis Petr ml.Hradecký Petr3-9104 3135
9.Bernát JanJanda Martin-9610-9-112336
10.Horsák OldřichPaclt Milan862  3046
11.Durdis Petr ml.Břetenář Petr-7810-9-102347
12.Bernát JanHradecký Petr-9-2-7  0348
13.Horsák OldřichJanda Martin-31047 3158
14.Čuban JiříPaclt Milan1295  3068
15.Bernát JanBřetenář Petr10-783 3178
16.Horsák OldřichHradecký Petr4-8-5-6 1379
17.Čuban JiříJanda Martin9-911-1573289
18.Durdis Petr ml.Paclt Milan1065  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horsák Oldřich31Břetenář Petr22
Čuban Jiří22Hradecký Petr31
Durdis Petr ml.22Janda Martin22
Bernát Jan22Paclt Milan04
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Všetaty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva NymburkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 VšetatyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38697:667nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rubín Pavel
Moulis Pavel
 
 
Třešňák Josef
Dvořák Jaroslav
 
 
-51159 3110
2.Primáč Vojtěch
Polák Karel
 
 
Piroutek Květoslav
Hájek Zdeněk
 
 
-10-6-9  0311
3.Moulis PavelTřešňák Josef1084  3021
4.Polák KarelPiroutek Květoslav-10-11-10  0322
5.Primáč VojtěchDvořák Jaroslav-8-748-72323
6.Rubín PavelHájek Zdeněk-119-9753233
7.Polák KarelTřešňák Josef-71047 3143
8.Primáč VojtěchPiroutek Květoslav-57-66-92344
9.Rubín PavelDvořák Jaroslav77-8-1093254
10.Moulis PavelHájek Zdeněk-7-95453264
11.Primáč VojtěchTřešňák Josef5104  3074
12.Rubín PavelPiroutek Květoslav-9-8-9  0375
13.Moulis PavelDvořák Jaroslav-8-108-6 1376
14.Polák KarelHájek Zdeněk4-7-9-6 1377
15.Rubín PavelTřešňák Josef-5-87793287
16.Moulis PavelPiroutek Květoslav-98-6-14 1388
17.Polák KarelDvořák Jaroslav-7-83-7 1389
18.Primáč VojtěchHájek Zdeněk77-75 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moulis Pavel22Třešňák Josef04
Polák Karel13Piroutek Květoslav40
Primáč Vojtěch22Dvořák Jaroslav31
Rubín Pavel31Hájek Zdeněk13
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo HradištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21545:505Sokol Mnichovo Hradiště B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kastner Patrik
Pleticha Vladimír
 
 
Slunéčko Radek
Weishaupt Robert
 
 
8-8-4963210
2.Beniš Ondřej
Dusil Petr
 
 
Poláček Petr
Dvořák Jan
 
 
-9-67853220
3.Pleticha VladimírPoláček Petr157-2-893230
4.Kastner PatrikDvořák Jan1012-8-7-32331
5.Beniš OndřejWeishaupt Robert597  3041
6.Dusil PetrSlunéčko Radek-108-9-8 1342
7.Kastner PatrikPoláček Petr8-779 3152
8.Beniš OndřejDvořák Jan-4-510-10 1353
9.Dusil PetrWeishaupt Robert1069  3063
10.Pleticha VladimírSlunéčko Radek5-5-9-7 1364
11.Beniš OndřejPoláček Petr935  3074
12.Dusil PetrDvořák Jan5511  3084
13.Pleticha VladimírWeishaupt Robert-27511 3194
14.Kastner PatrikSlunéčko Radek27-1111 31104
15.Dusil PetrPoláček Petr109-3  21  
16.Pleticha VladimírDvořák Jan         
17.Kastner PatrikWeishaupt Robert         
18.Beniš OndřejSlunéčko Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pleticha Vladimír21Poláček Petr03
Kastner Patrik21Dvořák Jan21
Beniš Ondřej21Weishaupt Robert03
Dusil Petr21Slunéčko Radek21
Počet diváků: 8
Teplota začátek: 19°C, teplota konec: 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní BeřkoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Malín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní BeřkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35674:626nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
Kolman Leon
Kepka Jaroslav ml.
 
 
8-8-10-9 1301
2.Halama Jiří
Papež Miloslav
 
 
Růžička Dušan
Sytař Dan
 
 
8-3-58-82302
3.Hrdý MiroslavRůžička Dušan-6-112-9 1303
4.Papež MiloslavKepka Jaroslav ml.-10-124-1 1304
5.Halama JiříKolman Leon7-8-5-5 1305
6.Danaj TomášSytař Dan923  3015
7.Papež MiloslavRůžička Dušan7-9-4863225
8.Halama JiříKepka Jaroslav ml.411-79 3135
9.Danaj TomášKolman Leon685  3045
10.Hrdý MiroslavSytař Dan137-65 3155
11.Halama JiříRůžička Dušan-9-8-9  0356
12.Danaj TomášKepka Jaroslav ml.555  3066
13.Hrdý MiroslavKolman Leon8-7-6-14 1367
14.Papež MiloslavSytař Dan-82-8653277
15.Danaj TomášRůžička Dušan62WO  3087
16.Hrdý MiroslavKepka Jaroslav ml.137-10-883297
17.Papež MiloslavKolman Leon-65-7-8 1398
18.Halama JiříSytař Dan-11-79-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrdý Miroslav22Růžička Dušan22
Papež Miloslav22Kepka Jaroslav ml.13
Halama Jiří13Kolman Leon31
Danaj Tomáš40Sytař Dan13
Počet diváků: 54324



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:28613:558AŠ Mladá Boleslav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niems Dušan
Kouřil Lubomír
 
 
Motl Milan
Vydra Milan
 
 
766  3010
2.Oplt Pavel
Oplt Miroslav
 
 
Stejskal Tomáš
Žežule Ondřej
 
 
510-8-5-82311
3.Niems DušanMotl Milan5104  3021
4.Oplt MiroslavStejskal Tomáš-938-943231
5.Oplt PavelVydra Milan559  3041
6.Kouřil LubomírŽežule Ondřej-5-7-7  0342
7.Oplt MiroslavMotl Milan-6-9-15  0343
8.Oplt PavelStejskal Tomáš9129  3053
9.Kouřil LubomírVydra Milan10112  3063
10.Niems DušanŽežule Ondřej7-12-9-6 1364
11.Oplt PavelMotl Milan-6-11810-52365
12.Kouřil LubomírStejskal Tomáš-87-11983275
13.Niems DušanVydra Milan414  3085
14.Oplt MiroslavŽežule Ondřej-8-6-6  0386
15.Kouřil LubomírMotl Milan-95512 3196
16.Niems DušanStejskal Tomáš-6-2-5  0397
17.Oplt MiroslavVydra Milan-9-938632107
18.Oplt PavelŽežule Ondřej-4-4-7  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Niems Dušan22Motl Milan22
Oplt Miroslav22Stejskal Tomáš13
Oplt Pavel21Vydra Milan04
Kouřil Lubomír31Žežule Ondřej30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy