Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
281 63 Kostelec nad Černými lesy,Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:34537:576TTC Žehuň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacek Miroslav
Pak Viktor
 
 
Kvasnička Daniel st.
Bečvářová Michaela
 
 
-5-769-92301
2.Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
-9-66-7 1302
3.Pak ViktorKvasnička Daniel ml.-6-12-5  0303
4.Vacek MiroslavKvasnička Jan82-3-5-52304
5.Čihák MilanBečvářová Michaela9119  3014
6.Pokorný PetrKvasnička Daniel st.539  3024
7.Vacek MiroslavKvasnička Daniel ml.-5-6-4  0325
8.Čihák MilanKvasnička Jan668  3035
9.Pokorný PetrBečvářová Michaela-66-6653245
10.Pak ViktorKvasnička Daniel st.-5-129-5 1346
11.Čihák MilanKvasnička Daniel ml.-6102-10-112347
12.Pokorný PetrKvasnička Jan9-6-9-8 1348
13.Pak ViktorBečvářová Michaela-10-89-9 1349
14.Vacek MiroslavKvasnička Daniel st.-857-583259
15.Pokorný PetrKvasnička Daniel ml.-9-4811-423510
16.Pak ViktorKvasnička Jan-7-49-1 13  
17.Vacek MiroslavBečvářová Michaela         
18.Čihák MilanKvasnička Daniel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pak Viktor03Kvasnička Daniel ml.40
Vacek Miroslav12Kvasnička Jan21
Čihák Milan21Bečvářová Michaela12
Pokorný Petr22Kvasnička Daniel st.12
Počet diváků: 14909



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 471/34, ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29602:548Sokol Čáslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mucha Ondřej
Líska Filip
 
 
Lupták Marián
Voslař Jiří
 
 
448  3010
2.Cikán Michal
Cyrus Miroslav
 
 
Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
13-8-7-7 1311
3.Líska FilipLupták Marián-8-7-3  0312
4.Mucha OndřejŘehák Josef st.7911  3022
5.Cyrus MiroslavPych Luděk9-91-763232
6.Cikán MichalVoslař Jiří564  3042
7.Mucha OndřejLupták Marián8-7-7813252
8.Cyrus MiroslavŘehák Josef st.-9-99473262
9.Cikán MichalPych Luděk-9-6610-92363
10.Líska FilipVoslař Jiří863  3073
11.Cyrus MiroslavLupták Marián-59-6-5 1374
12.Cikán MichalŘehák Josef st.-7-49-8 1375
13.Líska FilipPych Luděk58-6-793285
14.Mucha OndřejVoslař Jiří-9353 3195
15.Cikán MichalLupták Marián-5-87-4 1396
16.Líska FilipŘehák Josef st.4-52-8832106
17.Mucha OndřejPych Luděk868  30  
18.Cyrus MiroslavVoslař Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Líska Filip31Lupták Marián31
Mucha Ondřej30Řehák Josef st.13
Cyrus Miroslav21Pych Luděk12
Cikán Michal13Voslař Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velký OsekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Malín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36679:689nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čebiš Luboš
Jindra Josef
 
 
Štus Radek
Dusil Filip
 
 
-5-78-8 1301
2.Vendl Jakub
Buriánek Daniel
 
 
Vala Martin
Hladík Jan
 
 
5-76-5-92302
3.Buriánek DanielDusil Filip537  3012
4.Jindra JosefŠtus Radek-12-58893222
5.Čebiš LubošVala Martin-6-4-8  0323
6.Vendl JakubHladík Jan6811  3033
7.Jindra JosefDusil Filip4139  3043
8.Čebiš LubošŠtus Radek-6-94-2 1344
9.Vendl JakubVala Martin89-58 3154
10.Buriánek DanielHladík Jan-59-15773264
11.Čebiš LubošDusil Filip2-5-7-7 1365
12.Vendl JakubŠtus Radek-9137-8-82366
13.Buriánek DanielVala Martin-68-810-62367
14.Jindra JosefHladík Jan937  3077
15.Vendl JakubDusil Filip6-9-3993287
16.Buriánek DanielŠtus Radek-109-9-4 1388
17.Jindra JosefVala Martin910-10-973298
18.Čebiš LubošHladík Jan-6-11-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Buriánek Daniel22Dusil Filip13
Jindra Josef40Štus Radek31
Čebiš Luboš04Vala Martin22
Vendl Jakub31Hladík Jan13
Počet diváků: 49865



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11429:334TTC Říčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Erlich Luboš
Pígl Tomáš
 
 
Hrazdíra Jiří
Žydyk Roman
 
 
252  3010
2.Stárek Karel ml.
Stárek Karel st.
 
 
Dvořák Martin
Zrcek Miroslav
 
 
528  3020
3.Stárek Karel st.Zrcek Miroslav6-128-473230
4.Pígl Tomᚎydyk Roman-7-98-7 1331
5.Erlich LubošHrazdíra Jiří7810  3041
6.Stárek Karel ml.Dvořák Martin-7-8-3  0342
7.Pígl TomášZrcek Miroslav7-7-81283252
8.Erlich LubošŽydyk Roman-12625 3162
9.Stárek Karel ml.Hrazdíra Jiří969  3072
10.Stárek Karel st.Dvořák Martin879  3082
11.Erlich LubošZrcek Miroslav986  3092
12.Stárek Karel ml.Žydyk Roman765  30102
13.Stárek Karel st.Hrazdíra Jiří         
14.Pígl TomášDvořák Martin         
15.Stárek Karel ml.Zrcek Miroslav         
16.Stárek Karel st.Žydyk Roman         
17.Pígl TomášHrazdíra Jiří         
18.Erlich LubošDvořák Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stárek Karel st.20Zrcek Miroslav03
Pígl Tomáš11Žydyk Roman12
Erlich Luboš30Hrazdíra Jiří02
Stárek Karel ml.21Dvořák Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Uhlířské Janovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Sázavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 335, Uhlířské Janovice, 285 04Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:40630:674KST Týnec nad Sázavou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Číž Josef
Švarc Ondřej
 
 
Hameta Oldřich
Balata Vladimír
 
 
-8-8-9  0301
2.Zahrádka Zdeněk
Čížová Tereza
 
 
Hrušková Hana
Kašpárek František
 
 
-9978 3111
3.Švarc OndřejHrušková Hana-6-3-7  0312
4.Číž JosefHameta Oldřich4-9-5-10 1313
5.Čížová TerezaBalata Vladimír-887-453223
6.Zahrádka ZdeněkKašpárek František1096  3033
7.Číž JosefHrušková Hana-6-8-7  0334
8.Čížová TerezaHameta Oldřich7-2-4-9 1335
9.Zahrádka ZdeněkBalata Vladimír5106  3045
10.Švarc OndřejKašpárek František-7-779103255
11.Čížová TerezaHrušková Hana-58-5883265
12.Zahrádka ZdeněkHameta Oldřich9-9-115103275
13.Švarc OndřejBalata Vladimír-6-87-8 1376
14.Číž JosefKašpárek František-91348 3186
15.Zahrádka ZdeněkHrušková Hana4-7-8-2 1387
16.Švarc OndřejHameta Oldřich-6-8-9  0388
17.Číž JosefBalata Vladimír-7-9-8  0389
18.Čížová TerezaKašpárek František-777-11-1323810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švarc Ondřej13Hrušková Hana31
Číž Josef13Hameta Oldřich31
Čížová Tereza22Balata Vladimír22
Zahrádka Zdeněk31Kašpárek František13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy