Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Václavské náměstí 22, 280 02 Nová Ves I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32412:469TTC Žehuň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lupták Marián
Šíma Roman
 
 
Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
-8-55-10 1301
2.Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
Kloz Daniel
Bečvářová Michaela
 
 
1078  3011
3.Pych LuděkKvasnička Daniel ml.-6-3-3  0312
4.Šíma RomanKvasnička Jan-6-7-9  0313
5.Řehák Josef st.Bečvářová Michaela-673-8103223
6.Lupták MariánKloz Daniel473  3033
7.Šíma RomanKvasnička Daniel ml.-3-7-4  0334
8.Řehák Josef st.Kvasnička Jan-118-8-8 1335
9.Lupták MariánBečvářová Michaela8-9-9-10 1336
10.Pych LuděkKloz Daniel-77-7-8 1337
11.Řehák Josef st.Kvasnička Daniel ml.-11-8-7  0338
12.Lupták MariánKvasnička Jan6-8-9-6 1339
13.Pych LuděkBečvářová Michaela9-78-6-1023310
14.Šíma RomanKloz Daniel-8-6-9  03  
15.Lupták MariánKvasnička Daniel ml.         
16.Pych LuděkKvasnička Jan         
17.Šíma RomanBečvářová Michaela         
18.Řehák Josef st.Kloz Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pych Luděk03Kvasnička Daniel ml.30
Šíma Roman02Kvasnička Jan30
Řehák Josef st.12Bečvářová Michaela21
Lupták Marián12Kloz Daniel11
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 471/34, ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:31604:573Sokol Čáslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mucha Ondřej
Líska Filip
 
 
Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
-69-8-8 1301
2.Cikán Michal
Cyrus Miroslav
 
 
Pokorný Jaroslav
Vacek Miroslav
 
 
578  3011
3.Líska FilipPokorný Petr-4-7-11  0312
4.Mucha OndřejPokorný Jaroslav754  3022
5.Cyrus MiroslavČihák Milan-8-7-7  0323
6.Cikán MichalVacek Miroslav-6-11-9  0324
7.Mucha OndřejPokorný Petr-11-10-10  0325
8.Cyrus MiroslavPokorný Jaroslav-757-793235
9.Cikán MichalČihák Milan7-1098 3145
10.Líska FilipVacek Miroslav-7887 3155
11.Cyrus MiroslavPokorný Petr-66-9683265
12.Cikán MichalPokorný Jaroslav554  3075
13.Líska FilipČihák Milan9-4-7-8 1376
14.Mucha OndřejVacek Miroslav874  3086
15.Cikán MichalPokorný Petr-8-7-10  0387
16.Líska FilipPokorný Jaroslav3-10510 3197
17.Mucha OndřejČihák Milan-9-68-2 1398
18.Cyrus MiroslavVacek Miroslav578  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Líska Filip22Pokorný Petr31
Mucha Ondřej22Pokorný Jaroslav04
Cyrus Miroslav31Čihák Milan31
Cikán Michal22Vacek Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Malín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malín 378, 28401, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9433:336Sokol Malín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štus Radek
Dusil Filip
 
 
Hrazdíra Jiří
Zrcek Miroslav
 
 
-7476 3110
2.Vala Martin
Hladík Jan
 
 
Dvořák Martin
Žydyk Roman
 
 
888  3020
3.Vala MartinZrcek Miroslav1017  3030
4.Hladík JanHrazdíra Jiří4512  3040
5.Štus RadekŽydyk Roman10-868 3150
6.Dusil FilipDvořák Martin5103  3060
7.Hladík JanZrcek Miroslav8107  3070
8.Štus RadekHrazdíra Jiří-688-573280
9.Dusil FilipŽydyk Roman839  3090
10.Vala MartinDvořák Martin-9109-16-62391
11.Štus RadekZrcek Miroslav8-89-8432101
12.Dusil FilipHrazdíra Jiří         
13.Vala MartinŽydyk Roman         
14.Hladík JanDvořák Martin         
15.Dusil FilipZrcek Miroslav         
16.Vala MartinHrazdíra Jiří         
17.Hladík JanŽydyk Roman         
18.Štus RadekDvořák Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vala Martin11Zrcek Miroslav03
Hladík Jan20Hrazdíra Jiří02
Štus Radek30Žydyk Roman02
Dusil Filip20Dvořák Martin11
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velký OsekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:24567:487TTC Říčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Erlich Luboš
Pígl Tomáš
 
 
Čebiš Luboš
Jindra Josef
 
 
547  3010
2.Stárek Karel ml.
Stárek Karel st.
 
 
Cincibus Milan ml.
Buriánek Daniel
 
 
995  3020
3.Stárek Karel st.Jindra Josef-935-693230
4.Pígl TomášBuriánek Daniel-12-6-11  0331
5.Erlich LubošCincibus Milan ml.-98-10643241
6.Stárek Karel ml.Čebiš Luboš26-7-9-62342
7.Pígl TomášJindra Josef9-8-7-6 1343
8.Erlich LubošBuriánek Daniel-4-6-8  0344
9.Stárek Karel ml.Cincibus Milan ml.8-956 3154
10.Stárek Karel st.Čebiš Luboš94-9-913264
11.Erlich LubošJindra Josef-10-7-5  0365
12.Stárek Karel ml.Buriánek Daniel9117  3075
13.Stárek Karel st.Cincibus Milan ml.2146  3085
14.Pígl TomášČebiš Luboš456  3095
15.Stárek Karel ml.Jindra Josef-1783-7932105
16.Stárek Karel st.Buriánek Daniel-610-64-923  
17.Pígl TomášCincibus Milan ml.         
18.Erlich LubošČebiš Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stárek Karel st.30Jindra Josef22
Pígl Tomáš12Buriánek Daniel21
Erlich Luboš12Cincibus Milan ml.03
Stárek Karel ml.31Čebiš Luboš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Uhlířské Janovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Popovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 335, Uhlířské Janovice, 285 04Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34470:545Sokol Velké Popovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Číž Josef
Švarc Ondřej
 
 
Lauko Ladislav
Šoltés Martin
 
 
-8-9119-102301
2.Zahrádka Zdeněk
Čížová Tereza
 
 
Vosátka Patrik
Steffl Jan
 
 
8-799 3111
3.Švarc OndřejVosátka Patrik-7-9-2  0312
4.Číž JosefŠoltés Martin-6-2-6  0313
5.Čížová TerezaLauko Ladislav-79511 3123
6.Zahrádka ZdeněkSteffl Jan977  3033
7.Číž JosefVosátka Patrik-46-5-7 1334
8.Čížová TerezaŠoltés Martin4-9-8-8 1335
9.Zahrádka ZdeněkLauko Ladislav4-9-7893245
10.Švarc OndřejSteffl Jan-6-5-4  0346
11.Čížová TerezaVosátka Patrik-46-7-5 1347
12.Zahrádka ZdeněkŠoltés Martin756  3057
13.Švarc OndřejLauko Ladislav-1-46-4 1358
14.Číž JosefSteffl Jan-88-8-7 1359
15.Zahrádka ZdeněkVosátka Patrik-8-67-6 13510
16.Švarc OndřejŠoltés Martin-6-7-5  03  
17.Číž JosefLauko Ladislav         
18.Čížová TerezaSteffl Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švarc Ondřej03Vosátka Patrik40
Číž Josef03Šoltés Martin21
Čížová Tereza12Lauko Ladislav12
Zahrádka Zdeněk31Steffl Jan21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy