Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké Popovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 154, Velké Popovice , 25169Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:24528:496Sokol Velké Popovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lauko Ladislav
Strnad Martin
 
 
Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
-410-7-5 1301
2.Vosátka Patrik
Steffl Jan
 
 
Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
9710  3011
3.Steffl JanČihák Milan5-886 3121
4.Lauko LadislavPokorný Petr-11-1312353231
5.Strnad MartinVacek Miroslav545  3041
6.Vosátka PatrikBurda Roman4139  3051
7.Lauko LadislavČihák Milan-438-393261
8.Strnad MartinPokorný Petr7-8-8-8 1362
9.Vosátka PatrikVacek Miroslav767  3072
10.Steffl JanBurda Roman4910  3082
11.Strnad MartinČihák Milan-10-11-9  0383
12.Vosátka PatrikPokorný Petr-9-5-7  0384
13.Steffl JanVacek Miroslav264  3094
14.Lauko LadislavBurda Roman-6-66-7 1395
15.Vosátka PatrikČihák MilanWO    0396
16.Steffl JanPokorný Petr6-677 31106
17.Lauko LadislavVacek Miroslav626  30  
18.Strnad MartinBurda Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Steffl Jan40Čihák Milan12
Lauko Ladislav21Pokorný Petr22
Strnad Martin12Vacek Miroslav03
Vosátka Patrik21Burda Roman12
WO01WO10
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Sázavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Václavské náměstí 22, 280 02 Nová Ves I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32329:451KST Týnec nad Sázavou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lupták Marián
Řehák Josef st.
 
 
Kašpárek František
Balata Vladimír
 
 
738  3010
2.Hladík Martin
Šíma Roman
 
 
Hrušková Hana
Hameta Oldřich
 
 
-8-6-7  0311
3.Řehák Josef st.Hrušková Hana-11-49-9 1312
4.Šíma RomanHameta Oldřich-4-5-4  0313
5.Hladík MartinBalata Vladimír-8-3-4  0314
6.Lupták MariánKašpárek František-7-6-7  0315
7.Šíma RomanHrušková Hana-6-6-6  0316
8.Hladík MartinHameta Oldřich8-4-4-2 1317
9.Lupták MariánBalata Vladimír-11-88873227
10.Řehák Josef st.Kašpárek František-45-168-22328
11.Hladík MartinHrušková Hana-6-6-4  0329
12.Lupták MariánHameta Oldřich-689-8-523210
13.Řehák Josef st.Balata Vladimír-89-79-323  
14.Šíma RomanKašpárek František         
15.Lupták MariánHrušková Hana         
16.Řehák Josef st.Hameta Oldřich         
17.Šíma RomanBalata Vladimír         
18.Hladík MartinKašpárek František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řehák Josef st.02Hrušková Hana30
Šíma Roman02Hameta Oldřich30
Hladík Martin03Balata Vladimír11
Lupták Marián12Kašpárek František20
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Močovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Benešov, Husova 470, BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32593:589nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaigl Martin
Šturc Jiří
 
 
Táborský Vladimír
Kristek Ondřej
 
 
26-45 3110
2.Žydyk Roman
Nádvorník Štěpán
 
 
Janeček Martin
Liška Josef
 
 
-11-67-7 1311
3.Hrazdíra JiříTáborský Vladimír-1010-6-9 1312
4.Šturc JiříJaneček Martin-4-697-72313
5.Žydyk RomanLiška Josef-7-6-5  0314
6.Vaigl MartinKristek Ondřej466  3024
7.Šturc JiříTáborský Vladimír988  3034
8.Žydyk RomanJaneček Martin-6-10-8  0335
9.Vaigl MartinLiška Josef775  3045
10.Hrazdíra JiříKristek Ondřej-11-5-9  0346
11.Zrcek MiroslavTáborský Vladimír811-55 3156
12.Vaigl MartinJaneček Martin-96-9-10 1357
13.Hrazdíra JiříLiška Josef-47-2-9 1358
14.Šturc JiříKristek Ondřej969  3068
15.Vaigl MartinTáborský Vladimír625  3078
16.Hrazdíra JiříJaneček Martin-3-68-3 1379
17.Šturc JiříLiška Josef96-99 3189
18.Zrcek MiroslavKořínek Miroslav-828-283299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrazdíra Jiří04Táborský Vladimír13
Šturc Jiří31Janeček Martin40
Žydyk Roman02Liška Josef22
Vaigl Martin31Kristek Ondřej12
Zrcek Miroslav20Kořínek Miroslav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1041:40773:745TTC Říčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
Erlich Luboš
Pígl Tomáš
 
 
-11-109-10 1301
2.Bečvářová Michaela
Kloz Daniel
 
 
Stárek Karel st.
Stárek Karel ml.
 
 
67-6-8-92302
3.Bečvářová MichaelaStárek Karel st.75-10-10-72303
4.Kvasnička JanStárek Karel ml.-86-5993213
5.Kloz DanielErlich Luboš-956-4-82314
6.Kvasnička Daniel ml.Pígl Tomáš6107  3024
7.Kvasnička JanStárek Karel st.7-8-71433234
8.Kloz DanielStárek Karel ml.7-1210-7-72335
9.Kvasnička Daniel ml.Erlich Luboš74-76 3145
10.Bečvářová MichaelaPígl Tomáš-13-781183255
11.Kloz DanielStárek Karel st.-8888 3165
12.Kvasnička Daniel ml.Stárek Karel ml.1063  3075
13.Bečvářová MichaelaErlich Luboš8-5-10-8 1376
14.Kvasnička JanPígl Tomáš-8-857-52377
15.Kvasnička Daniel ml.Stárek Karel st.-554-943287
16.Bečvářová MichaelaStárek Karel ml.-145-6-8 1388
17.Kvasnička JanErlich Luboš49-2-9-82389
18.Kloz DanielPígl Tomáš-796-4-523810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bečvářová Michaela13Stárek Karel st.13
Kvasnička Jan22Stárek Karel ml.22
Kloz Daniel13Erlich Luboš31
Kvasnička Daniel ml.40Pígl Tomáš22
TZ: 21 C TK: 22 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Malín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1013:30377:446Sokol Malín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líska Filip
Petržílka Ondřej
 
 
Štus Radek
Dusil Filip
 
 
6-102-15-52301
2.Šorejs Jaroslav
Houdek Jakub
 
 
Vala Martin
Hladík Jan
 
 
6-910-8-72302
3.Líska FilipVala Martin-6-11-4  0303
4.Houdek JakubDusil Filip11-8-98-22304
5.Petržílka OndřejHladík Jan-5-6-7  0305
6.Šorejs JaroslavŠtus Radek8-48-4-62306
7.Houdek JakubVala Martin6-10-99-72307
8.Petržílka OndřejDusil Filip-810-10-11 1308
9.Šorejs JaroslavHladík Jan-10-85-2 1309
10.Líska FilipŠtus Radek-1111-9-7 13010
11.Petržílka OndřejVala Martin         
12.Šorejs JaroslavDusil Filip         
13.Líska FilipHladík Jan         
14.Houdek JakubŠtus Radek         
15.Šorejs JaroslavVala Martin         
16.Líska FilipDusil Filip         
17.Houdek JakubHladík Jan         
18.Petržílka OndřejŠtus Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Líska Filip02Vala Martin20
Houdek Jakub02Dusil Filip20
Petržílka Ondřej02Hladík Jan20
Šorejs Jaroslav02Štus Radek20
Počet diváků: 2
Teplota začátek 19°C, konec 20°C

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy