Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tovačov CVrchní
rozhodčí:
Zona Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Opatovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala v TovačověRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:36664:670TJ Sokol Tovačov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtašek Miroslav
Pazdera Jaroslav ml.
 
 
Ovčáčík Zdeněk
Kádě Petr
 
 
-96-1763210
2.Malec Jan
Půr Martin
 
 
Zamazal Zdeněk
Frydrych Radomír
 
 
-5-86893220
3.Půr MartinOvčáčík Zdeněk-6-66-8 1321
4.Pazdera Jaroslav ml.Kádě Petr-178-2-92322
5.Vojtašek MiroslavSkříček Pavel-98-68123232
6.Malec JanZamazal Zdeněk-46-5673242
7.Pazdera Jaroslav ml.Ovčáčík Zdeněk8-5-8-5 1343
8.Vojtašek MiroslavKádě Petr1086  3053
9.Malec JanSkříček Pavel7-845 3163
10.Půr MartinZamazal Zdeněk7-9-7-8 1364
11.Vojtašek MiroslavOvčáčík Zdeněk75-815 3174
12.Malec JanKádě Petr3-105-8103284
13.Půr MartinFrydrych Radomír578  3094
14.Pazdera Jaroslav ml.Zamazal Zdeněk8-87-12-62395
15.Malec JanOvčáčík Zdeněk8106  30105
16.Půr MartinKádě Petr-4-6-7  03106
17.Pazdera Jaroslav ml.Frydrych Radomír-8-6-7  03107
18.Vojtašek MiroslavZamazal Zdeněk-9-7-10  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Půr Martin13Ovčáčík Zdeněk22
Pazdera Jaroslav ml.04Kádě Petr22
Vojtašek Miroslav31Skříček Pavel02
Malec Jan40Zamazal Zdeněk31
   Frydrych Radomír11



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kojetín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dudíkova KojetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:45 TJ Sokol Dolní Újezd A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dujava Peter
Chrastina Jiří
 
 
Viliš Tomáš
Dorňák Radek
 
 
     0301
2.Horák Zdeněk
Zítka Tomáš
 
 
Mazal Petr
Hnilica Jaromír
 
 
     1302
3.Chrastina JiříDorňák Radek     0303
4.Zítka TomášMazal Petr     2304
5.Horák ZdeněkHnilica Jaromír     1305
6.Dujava PeterViliš Tomáš     1306
7.Zítka TomášDorňák Radek     0307
8.Horák ZdeněkMazal Petr     0308
9.Dujava PeterHnilica Jaromír     3018
10.Chrastina JiříViliš Tomáš     0319
11.Horák ZdeněkDorňák Radek     23110
12.Dujava PeterMazal Petr     13111
13.Chrastina JiříHnilica Jaromír     30211
14.Zítka TomášViliš Tomáš     13212
15.Dujava PeterDorňák Radek     03213
16.Chrastina JiříMazal Petr     03214
17.Zítka TomášHnilica Jaromír     30314
18.Horák ZdeněkViliš Tomáš     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chrastina Jiří13Dorňák Radek40
Zítka Tomáš13Mazal Petr40
Horák Zdeněk04Hnilica Jaromír13
Dujava Peter13Viliš Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chropyně "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jezernice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brandejs Lukáš
Ocknecht Jiří
 
 
Venclík Václav
Frankovič Jaroslav
 
 
     3210
2.Konečný Radim
Křižan Jakub
 
 
Pešan Rudolf
Grygar Lukáš
 
 
     2311
3.Brandejs LukášGrygar Lukáš     0312
4.Křižan JakubPešan Rudolf     3022
5.Ocknecht JiříFrankovič Jaroslav     3132
6.Konečný RadimVenclík Václav     2333
7.Křižan JakubGrygar Lukáš     0334
8.Ocknecht JiříPešan Rudolf     3044
9.Konečný RadimFrankovič Jaroslav     3154
10.Brandejs LukášVenclík Václav     0355
11.Ocknecht JiříGrygar Lukáš     3165
12.Konečný RadimPešan Rudolf     3275
13.Brandejs LukášFrankovič Jaroslav     3285
14.Křižan JakubVenclík Václav     2386
15.Konečný RadimGrygar Lukáš     1387
16.Brandejs LukášPešan Rudolf     2388
17.Křižan JakubFrankovič Jaroslav     3298
18.Ocknecht JiříVenclík Václav     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brandejs Lukáš13Grygar Lukáš31
Křižan Jakub22Pešan Rudolf13
Ocknecht Jiří31Frankovič Jaroslav04
Konečný Radim22Venclík Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hlinsko, z.s. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat Hranice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlinsko č.49Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:24684:559KST Hlinsko, z.s. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikl Michal
Mika Jiří
 
 
Paus Aleš
Březík Lukáš
 
 
87-610 3110
2.Beránek Petr
Šebesta Dušan
 
 
Zobaník Jaroslav
Němeček Ladislav
 
 
268  3020
3.Nikl MichalPaus Aleš615  3030
4.Mika JiříNěmeček Ladislav315  3040
5.Beránek PetrBřezík Lukáš9-10-95-72341
6.Šebesta DušanZobaník Jaroslav-8545 3151
7.Mika JiříPaus Aleš-1075-1283261
8.Beránek PetrNěmeček Ladislav65-9-753271
9.Šebesta DušanBřezík Lukáš8-12-9-9 1372
10.Nikl MichalZobaník Jaroslav104-98 3182
11.Beránek PetrPaus Aleš-12774 3192
12.Šebesta DušanNěmeček Ladislav766  30102
13.Nikl MichalBřezík Lukáš-9797 31112
14.Mika JiříZobaník Jaroslav385  30122
15.Šebesta DušanPaus Aleš78-2-3-523123
16.Nikl MichalNěmeček LadislavWO    03124
17.Mika JiříBřezík Lukáš8-66-3732134
18.Beránek PetrZobaník Jaroslav-8754 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nikl Michal30Paus Aleš13
Mika Jiří40Němeček Ladislav03
Beránek Petr31Březík Lukáš22
Šebesta Dušan22Zobaník Jaroslav04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Milotice nad BečvouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Loučka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ MiloticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:37 TJ Spartak Milotice nad Bečvou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadaš Zdeněk
Dorazil Ondřej
 
 
Macháč Jaromír
Hostášek Pavel
 
 
     3210
2.Trčálek Karel
Janovský Patrik
 
 
Kuruc Michal
Král Pavel
 
 
     1311
3.Janovský PatrikHostášek Aleš     0312
4.Kuchař ZdeněkKrál Pavel     2313
5.Trčálek KarelMacháč Jaromír     3223
6.Dorazil OndřejKuruc Michal     3233
7.Kuchař ZdeněkHostášek Aleš     3243
8.Trčálek KarelKrál Pavel     3053
9.Dorazil OndřejMacháč Jaromír     3063
10.Janovský PatrikKuruc Michal     3273
11.Trčálek KarelHostášek Aleš     3283
12.Dorazil OndřejKrál Pavel     3293
13.Janovský PatrikMacháč Jaromír     2394
14.Hadaš ZdeněkKuruc Michal     32104
15.Dorazil OndřejHostášek Aleš     03105
16.Ličman TomášKrál Pavel     03106
17.Hadaš ZdeněkMacháč Jaromír     32116
18.Trčálek KarelKuruc Michal     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janovský Patrik12Hostášek Aleš22
Kuchař Zdeněk11Král Pavel22
Trčálek Karel40Macháč Jaromír13
Dorazil Ondřej31Kuruc Michal04
Hadaš Zdeněk20   
Ličman Tomáš01   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy