Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Opatovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Buk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LD OpatoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:40 TJ Sokol Buk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zamazal Zdeněk
Frydrych Radomír
 
 
Koutný Pavel
Vaculík Roman
 
 
     1301
2.Kádě Petr
Ovčáčík Zdeněk
 
 
Nevřiva Kamil
Hejduková Martina
 
 
     3111
3.Frydrych RadomírNevřiva Kamil     3221
4.Kádě PetrKoutný Pavel     1322
5.Zamazal ZdeněkHejduková Martina     3132
6.Ovčáčík ZdeněkVaculík Roman     0333
7.Kádě PetrNevřiva Kamil     1334
8.Zamazal ZdeněkKoutný Pavel     0335
9.Ovčáčík ZdeněkHejduková Martina     3045
10.Frydrych RadomírVaculík Roman     1346
11.Zamazal ZdeněkNevřiva Kamil     3056
12.Ovčáčík ZdeněkKoutný Pavel     0357
13.Frydrych RadomírHejduková Martina     2358
14.Kádě PetrVaculík Roman     0359
15.Ovčáčík ZdeněkNevřiva Kamil     23510
16.Frydrych RadomírKoutný Pavel     13511
17.Kádě PetrHejduková Martina     30611
18.Zamazal ZdeněkVaculík Roman     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frydrych Radomír13Nevřiva Kamil22
Kádě Petr13Koutný Pavel40
Zamazal Zdeněk22Hejduková Martina13
Ovčáčík Zdeněk13Vaculík Roman40



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Loučka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DřevohosticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD LoučkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuruc Michal
Hostášek Aleš
 
 
Vašina Jiří
Vlach Jan
 
 
     3110
2.Kuruc Dalibor
Macháč Jaromír
 
 

 
 
WO    3020
3.Kuruc DaliborVlach Jan     1321
4.Macháč JaromírVašina Jiří     3031
5.Hostášek AlešSrovnal Josef     1332
6.Králová LucieWO    3042
7.Macháč JaromírVlach Jan     1343
8.Hostášek AlešVašina Jiří     3253
9.Králová LucieSrovnal Josef     0354
10.Kuruc DaliborWO    3064
11.Hostášek AlešVlach Jan     2365
12.Králová LucieVašina Jiří     0366
13.Kuruc DaliborSrovnal Josef     0367
14.Macháč JaromírWO    3077
15.Králová LucieVlach Jan     3287
16.Kuruc DaliborVašina Jiří     1388
17.Macháč JaromírSrovnal Josef     0389
18.Hostášek AlešWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kuruc Dalibor03Vlach Jan31
Macháč Jaromír12Vašina Jiří22
Hostášek Aleš12Srovnal Josef40
Králová Lucie12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat Hranice BVrchní
rozhodčí:
Frydrych Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Milotice nad BečvouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna CidematRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34649:617nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březík Lukáš
Paus Aleš
 
 
Hadaš Zdeněk
Dorazil Ondřej
 
 
10-8-7-4 1301
2.Zobaník Jaroslav
Kuchař Vlastimil
 
 
Trčálek Karel
Kuchař Zdeněk
 
 
8-986 3111
3.Paus AlešHadaš Zdeněk5-877 3121
4.Kuchař VlastimilKuchař Zdeněk486  3031
5.Zobaník JaroslavDorazil Ondřej-6-9-8  0332
6.Březík LukášTrčálek Karel9-6-4833242
7.Kuchař VlastimilHadaš Zdeněk-8-10-7  0343
8.Zobaník JaroslavKuchař Zdeněk467  3053
9.Březík LukášDorazil Ondřej-59-6-8 1354
10.Paus AlešTrčálek Karel-9-9107-72355
11.Zobaník JaroslavHadaš Zdeněk-9564 3165
12.Březík LukášKuchař Zdeněk-6586 3175
13.Paus AlešDorazil Ondřej-4-8-7  0376
14.Kuchař VlastimilTrčálek Karel-77-412-102377
15.Březík LukášHadaš Zdeněk76-85 3187
16.Paus AlešKuchař Zdeněk8-9-915-92388
17.Kuchař VlastimilDorazil Ondřej-9-9-7  0389
18.Zobaník JaroslavTrčálek Karel753  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paus Aleš13Hadaš Zdeněk13
Kuchař Vlastimil13Kuchař Zdeněk13
Zobaník Jaroslav31Dorazil Ondřej40
Březík Lukáš31Trčálek Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jezernice BVrchní
rozhodčí:
Frankovič Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Hlinsko, z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ksd jezerniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grygar Lukáš
Pešan Rudolf
 
 
Nikl Michal
Mika Jiří
 
 
     3210
2.Horák Jiří
Hubáček Vladimír
 
 
Beránek Petr
Šebesta Dušan
 
 
     1311
3.Horák JiříNikl Michal     2312
4.Pešan RudolfMika Jiří     3022
5.Grygar LukášBeránek Petr     3132
6.Hubáček VladimírŠebesta Dušan     0333
7.Pešan RudolfNikl Michal     3243
8.Grygar LukášMika Jiří     3153
9.Hubáček VladimírBeránek Petr     2354
10.Horák JiříŠebesta Dušan     2355
11.Grygar LukášNikl Michal     3265
12.Hubáček VladimírMika Jiří     0366
13.Horák JiříBeránek Petr     1367
14.Pešan RudolfŠebesta Dušan     3177
15.Hubáček VladimírNikl Michal     0378
16.Horák JiříMika Jiří     2379
17.Pešan RudolfBeránek Petr     3289
18.Grygar Lukᚊebesta Dušan     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Jiří04Nikl Michal22
Pešan Rudolf40Mika Jiří22
Grygar Lukáš40Beránek Petr22
Hubáček Vladimír04Šebesta Dušan22



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chropyně "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Dolní ÚjezdRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:35 TJ Sokol Dolní Újezd A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Viliš Tomáš
Dorňák Radek
 
 
Brandejs Lukáš
Ocknecht Jiří
 
 
     3210
2.Mazal Petr
Suchý Ondřej st.
 
 
Křižan Jakub
Konečný Radim
 
 
     2311
3.Dorňák RadekKonečný Radim     3121
4.Mazal PetrKřižan Jakub     0322
5.Viliš TomášOcknecht Jiří     1323
6.Suchý Ondřej st.Brandejs Lukáš     3033
7.Mazal PetrKonečný Radim     3243
8.Viliš TomášKřižan Jakub     3153
9.Suchý Ondřej st.Ocknecht Jiří     0354
10.Dorňák RadekBrandejs Lukáš     3164
11.Viliš TomášKonečný Radim     3174
12.Suchý Ondřej st.Křižan Jakub     0375
13.Dorňák RadekOcknecht Jiří     0376
14.Mazal PetrBrandejs Lukáš     3186
15.Suchý Ondřej st.Konečný Radim     1387
16.Dorňák RadekKřižan Jakub     2388
17.Mazal PetrOcknecht Jiří     3298
18.Viliš TomášBrandejs Lukáš     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dorňák Radek22Konečný Radim13
Mazal Petr31Křižan Jakub31
Viliš Tomáš31Ocknecht Jiří31
Suchý Ondřej st.13Brandejs Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tovačov CVrchní
rozhodčí:
Zona Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kojetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala v TovačověRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36659:659nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malec Jan
Smolka Marek
 
 
Chrastina Jiří
Zedníček Martin
 
 
-7-99-5 1301
2.Pazdera Jaroslav ml.
Vojtašek Miroslav
 
 
Horák Zdeněk
Zítka Tomáš
 
 
-763-1153211
3.Smolka MarekZítka Tomáš9-9-10-10 1312
4.Pazdera Jaroslav ml.Chrastina Jiří-744-563222
5.Vojtašek MiroslavHorák Zdeněk-5-8-7  0323
6.Malec JanZedníček Martin767  3033
7.Pazdera Jaroslav ml.Zítka Tomáš-9-869-92334
8.Vojtašek MiroslavChrastina Jiří-8-41916103244
9.Malec JanHorák Zdeněk957  3054
10.Smolka MarekZedníček Martin10-1187 3164
11.Vojtašek MiroslavZítka Tomáš-75-6-4 1365
12.Malec JanChrastina Jiří5-7-710-92366
13.Smolka MarekHorák Zdeněk8810  3076
14.Pazdera Jaroslav ml.Zedníček Martin674  3086
15.Malec JanZítka Tomáš-6-7-9  0387
16.Smolka MarekChrastina Jiří-2-6-7  0388
17.Pazdera Jaroslav ml.Horák Zdeněk26-7-7113298
18.Vojtašek MiroslavZedníček Martin-12-6-4  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smolka Marek22Zítka Tomáš40
Pazdera Jaroslav ml.31Chrastina Jiří22
Vojtašek Miroslav13Horák Zdeněk13
Malec Jan22Zedníček Martin13

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy