Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek AVrchní
rozhodčí:
Rozkošný Filip
HOSTUJÍCÍ:SDH Lhota ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna BukRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35 TJ Sokol Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bouchal Jaroslav
Olivík Martin
 
 
Zámorský Josef
Šandl Jaromír
 
 
     3210
2.Kužílek Tomáš
Rozkošný Martin
 
 
Sehnal Zdeněk
Petřvalský Roman
 
 
     0311
3.Olivík MartinZámorský Josef     1312
4.Bouchal JaroslavŠandl Jaromír     3022
5.Hrabal PavelPetřvalský Roman     1323
6.Kužílek TomášSehnal Zdeněk     3233
7.Bouchal JaroslavZámorský Josef     3143
8.Hrabal PavelŠandl Jaromír     3053
9.Kužílek TomášPetřvalský Roman     3063
10.Olivík MartinSehnal Zdeněk     0364
11.Hrabal PavelZámorský Josef     3274
12.Kužílek Tomᚊandl Jaromír     3084
13.Olivík MartinPetřvalský Roman     1385
14.Bouchal JaroslavSehnal Zdeněk     3295
15.Kužílek TomášZámorský Josef     32105
16.Rozkošný MartinŠandl Jaromír     23106
17.Bouchal JaroslavPetřvalský Roman     23107
18.Hrabal PavelSehnal Zdeněk     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Olivík Martin03Zámorský Josef13
Bouchal Jaroslav31Šandl Jaromír13
Hrabal Pavel22Petřvalský Roman31
Kužílek Tomáš40Sehnal Zdeněk22
Rozkošný Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čekyně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:25732:612SK Přerov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerhát Michal
Zachrla Radim
 
 
Kundrát Ladislav
Štengl Libor
 
 
94-7-8103210
2.Dvouletý Dan
Cápík Antonín
 
 
Cagášek Pavel
Horák Vlastimil
 
 
-5-8-12  0311
3.Dvouletý DanCagášek Pavel874  3021
4.Zachrla RadimKundrát Ladislav-6-108453231
5.Cápík AntonínŠtengl Libor-68-1810-122332
6.Gerhát MichalHorák Vlastimil6810  3042
7.Zachrla RadimCagášek Pavel8107  3052
8.Cápík AntonínKundrát Ladislav98-96 3162
9.Gerhát MichalŠtengl Libor11-5-86123272
10.Dvouletý DanHorák Vlastimil672  3082
11.Cápík AntonínCagášek Pavel-6768 3192
12.Gerhát MichalKundrát Ladislav-106-72732102
13.Dvouletý DanŠtengl Libor9-6-99832112
14.Zachrla RadimHorák Vlastimil5-78-9-923113
15.Gerhát MichalCagášek Pavel-10-6-9  03114
16.Dvouletý DanKundrát Ladislav815-97 31124
17.Zachrla RadimŠtengl LiborWO    30134
18.Cápík AntonínHorák Vlastimil975  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvouletý Dan40Cagášek Pavel13
Zachrla Radim21Kundrát Ladislav04
Cápík Antonín31Štengl Libor12
Gerhát Michal31Horák Vlastimil13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Opatovice BVrchní
rozhodčí:
Slezák Radek
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis klub KomárnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidový dúmRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:31 TJ Sokol Opatovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hradil Bedřich
Káďe Ladislav
 
 
Šindelek Jiří st.
Simandl Marek
 
 
     3110
2.Slezák Radek
Frydrych Radomír
 
 
Šindelek Jiří ml.
Šurin Jan
 
 
     3020
3.Hradil BedřichŠurin Jan     3130
4.Slezák RadekŠindelek Jiří st.     3240
5.Frydrych RadomírŠindelek Jiří ml.     3050
6.Káďe LadislavSimandl Marek     1351
7.Slezák RadekŠurin Jan     3261
8.Frydrych RadomírŠindelek Jiří st.     3071
9.Káďe LadislavŠindelek Jiří ml.     0372
10.Hradil BedřichSimandl Marek     0373
11.Frydrych RadomírŠurin Jan     3283
12.Káďe LadislavŠindelek Jiří st.     0384
13.Hradil BedřichŠindelek Jiří ml.     3094
14.Slezák RadekSimandl Marek     2395
15.Káďe LadislavŠurin Jan     1396
16.Hradil BedřichŠindelek Jiří st.     30106
17.Slezák RadekŠindelek Jiří ml.     32116
18.Frydrych RadomírSimandl Marek     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hradil Bedřich31Šurin Jan13
Slezák Radek31Šindelek Jiří st.13
Frydrych Radomír31Šindelek Jiří ml.13
Káďe Ladislav04Simandl Marek40



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jezernice CVrchní
rozhodčí:
Frankovič Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat Hranice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ksd jezerniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:942:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubáček Vladimír
Zenáhla Petr
 
 
Kaspar Michal
Zavadil Dominik
 
 
     1301
2.Frankovič Jaroslav
Kotlán Miroslav
 
 
Vitoul Pavel
Šeděnka Jaroslav
 
 
     2302
3.Kotlán MiroslavKaspar Michal     2303
4.Frankovič JaroslavZavadil Dominik     3213
5.Zenáhla PetrVitoul Pavel     3223
6.Hubáček VladimírŠeděnka Jaroslav     1324
7.Frankovič JaroslavKaspar Michal     3234
8.Zenáhla PetrZavadil Dominik     2335
9.Hubáček VladimírVitoul Pavel     3045
10.Kotlán MiroslavŠeděnka Jaroslav     3255
11.Zenáhla PetrKaspar Michal     2356
12.Hubáček VladimírZavadil Dominik     1357
13.Kotlán MiroslavVitoul Pavel     3167
14.Frankovič JaroslavŠeděnka Jaroslav     3277
15.Hubáček VladimírKaspar Michal     2378
16.Kotlán MiroslavZavadil Dominik     2379
17.Frankovič JaroslavVitoul Pavel     3089
18.Zenáhla PetrŠeděnka Jaroslav     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kotlán Miroslav22Kaspar Michal31
Frankovič Jaroslav40Zavadil Dominik31
Zenáhla Petr22Vitoul Pavel04
Hubáček Vladimír13Šeděnka Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kojetín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Dolní ÚjezdRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:31 TJ Sokol Dolní Újezd B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Anděl Pavel
Šeda Pavel
 
 
Vrtěl Luděk
Zedníček Martin
 
 
     3110
2.Suchý Ondřej st.
Kotlán Miroslav ml.
 
 
Florián Miroslav
Michálek Antonín
 
 
     2311
3.Šeda PavelFlorián Miroslav     0312
4.Suchý Ondřej st.Vrtěl Luděk     2313
5.Kotlán Miroslav ml.Zedníček Martin     3123
6.Anděl PavelMichálek Antonín     3133
7.Suchý Ondřej st.Florián Miroslav     1334
8.Kotlán Miroslav ml.Vrtěl Luděk     3044
9.Anděl PavelZedníček Martin     3054
10.Šeda PavelMichálek Antonín     3064
11.Kotlán Miroslav ml.Florián Miroslav     2365
12.Anděl PavelVrtěl Luděk     2366
13.Šeda PavelZedníček Martin     3176
14.Suchý Ondřej st.Michálek Antonín     0377
15.Anděl PavelFlorián Miroslav     3187
16.Šeda PavelVrtěl Luděk     1388
17.Suchý Ondřej st.Zedníček Martin     3298
18.Kotlán Miroslav ml.Michálek Antonín     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šeda Pavel22Florián Miroslav31
Suchý Ondřej st.13Vrtěl Luděk31
Kotlán Miroslav ml.31Zedníček Martin04
Anděl Pavel31Michálek Antonín13



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Špičky AVrchní
rozhodčí:
Andrš Jakub
HOSTUJÍCÍ:ST Rajnochovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Špičky 43, 75366 Hustopeče n.B.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:42 ST Rajnochovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Andrš Jakub
Trousil Martin
 
 
Gajdoš Vladan
Strapek Tomáš
 
 
     1301
2.Boháč Petr
Frkal Tomáš
 
 
Sedláček Jaroslav
Blabla Vojtěch
 
 
     0302
3.Andrš JakubGajdoš Vladan     1303
4.Trousil MartinStrapek Tomáš     3113
5.Frkal TomášSedláček Jaroslav     1314
6.Boháč PetrBlabla Vojtěch     0315
7.Trousil MartinGajdoš Vladan     0316
8.Frkal TomášStrapek Tomáš     0317
9.Boháč PetrSedláček Jaroslav     2318
10.Andrš JakubBlabla Vojtěch     3028
11.Frkal TomášGajdoš Vladan     0329
12.Boháč PetrStrapek Tomáš     13210
13.Andrš JakubSedláček Jaroslav     30310
14.Trousil MartinBlabla Vojtěch     31410
15.Boháč PetrGajdoš Vladan     03411
16.Andrš JakubStrapek Tomáš     31511
17.Trousil MartinSedláček Jaroslav     03512
18.Frkal TomášBlabla Vojtěch     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Andrš Jakub31Gajdoš Vladan40
Trousil Martin22Strapek Tomáš22
Frkal Tomáš04Sedláček Jaroslav31
Boháč Petr04Blabla Vojtěch22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy