Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Lhota AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Rajnochovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LhotaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:40 ST Rajnochovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zámorský Josef
Urbášek Petr
 
 
Gajdoš Vladan
Strapek Tomáš
 
 
     0301
2.Sehnal Zdeněk
Petřvalský Roman
 
 
Blabla Vojtěch
Sedláček Jaroslav
 
 
     3011
3.Petřvalský RomanGajdoš Vladan     0312
4.Zámorský JosefStrapek Tomáš     0313
5.Sehnal ZdeněkSedláček Jaroslav     3223
6.Urbášek PetrBlabla Vojtěch     3133
7.Zámorský JosefGajdoš Vladan     0334
8.Sehnal ZdeněkStrapek Tomáš     0335
9.Urbášek PetrSedláček Jaroslav     1336
10.Petřvalský RomanBlabla Vojtěch     3246
11.Sehnal ZdeněkGajdoš Vladan     3156
12.Urbášek PetrStrapek Tomáš     1357
13.Petřvalský RomanSedláček Jaroslav     2358
14.Zámorský JosefBlabla Vojtěch     0359
15.Urbášek PetrGajdoš Vladan     13510
16.Petřvalský RomanStrapek Tomáš     31610
17.Zámorský JosefSedláček Jaroslav     03611
18.Sehnal ZdeněkBlabla Vojtěch     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petřvalský Roman22Gajdoš Vladan31
Zámorský Josef04Strapek Tomáš31
Sehnal Zdeněk31Sedláček Jaroslav31
Urbášek Petr13Blabla Vojtěch13



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kojetín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Špičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kojetin Dudikova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:843:30 TJ Sokol Kojetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michálek Antonín
Florián Miroslav
 
 
Andrš Jakub
Trousil Martin
 
 
     2301
2.Zedníček Martin
Vrtěl Luděk
 
 
Boháč Petr
Frkal Tomáš
 
 
     3011
3.Florián MiroslavAndrš Jakub     2312
4.Michálek AntonínTrousil Martin     1313
5.Zedníček MartinBoháč Petr     3123
6.Vrtěl LuděkFrkal Tomáš     3133
7.Michálek AntonínAndrš Jakub     1334
8.Zedníček MartinTrousil Martin     2335
9.Vrtěl LuděkBoháč Petr     3045
10.Florián MiroslavFrkal Tomáš     3055
11.Zedníček MartinAndrš Jakub     3265
12.Vrtěl LuděkTrousil Martin     2366
13.Florián MiroslavBoháč Petr     3176
14.Michálek AntonínFrkal Tomáš     3086
15.Vrtěl LuděkAndrš Jakub     1387
16.Florián MiroslavTrousil Martin     2388
17.Michálek AntonínBoháč Petr     3198
18.Zedníček MartinFrkal Tomáš     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Florián Miroslav22Andrš Jakub31
Michálek Antonín22Trousil Martin40
Zedníček Martin31Boháč Petr04
Vrtěl Luděk22Frkal Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat Hranice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Cidemat Hranice s.r.o.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:41647:665TJ Sokol Dolní Újezd B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Vlastimil
Němeček Ladislav
 
 
Šeda Pavel
Anděl Pavel
 
 
-5-8-9  0301
2.Zavadil Dominik
Kaspar Michal
 
 
Suchý Ondřej st.
Kotlán Miroslav ml.
 
 
-8-9810-82302
3.Zavadil DominikAnděl Pavel199  3012
4.Kuchař VlastimilŠeda Pavel-799-7-132313
5.Kaspar MichalSuchý Ondřej st.-9-711-5 1314
6.Němeček LadislavKotlán Miroslav ml.-88-9-7 1315
7.Kuchař VlastimilAnděl Pavel7109  3025
8.Kaspar MichalŠeda Pavel97-8-7-92326
9.Němeček LadislavSuchý Ondřej st.99-10-9-82327
10.Zavadil DominikKotlán Miroslav ml.8-5-8-8 1328
11.Kaspar MichalAnděl Pavel6-668 3138
12.Němeček LadislavŠeda Pavel-7-4-4  0339
13.Zavadil DominikSuchý Ondřej st.9-86-753249
14.Kuchař VlastimilKotlán Miroslav ml.9-89-963259
15.Němeček LadislavAnděl Pavel-5-6-7  03510
16.Zavadil DominikŠeda Pavel-83-9-8 13511
17.Kuchař VlastimilSuchý Ondřej st.WO    30611
18.Kaspar MichalKotlán Miroslav ml.-9-8-9  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zavadil Dominik22Anděl Pavel13
Kuchař Vlastimil21Šeda Pavel40
Kaspar Michal13Suchý Ondřej st.21
Němeček Ladislav04Kotlán Miroslav ml.31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis klub KomárnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jezernice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD KomárnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:15 Stolní tenis klub Komárno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Simandl Marek
Šindelek Jiří st.
 
 
Hubáček Vladimír
Zenáhla Petr
 
 
     3010
2.Šindelek Josef
Šurin Jan
 
 
Frankovič Jaroslav
Kotlán Miroslav
 
 
     3020
3.Šindelek Jiří st.Zenáhla Petr     3130
4.Šurin JanHubáček Vladimír     3040
5.Simandl MarekFrankovič Jaroslav     3050
6.Šindelek JosefKotlán Miroslav     2351
7.Šurin JanZenáhla Petr     3061
8.Simandl MarekHubáček Vladimír     3071
9.Šindelek JosefFrankovič Jaroslav     2372
10.Šindelek Jiří st.Kotlán Miroslav     1373
11.Simandl MarekZenáhla Petr     3083
12.Šindelek JosefHubáček Vladimír     2384
13.Šindelek Jiří st.Frankovič JaroslavWO    3094
14.Šurin JanKotlán Miroslav     32104
15.Šindelek JosefZenáhla PetrWO    30114
16.Šindelek Jiří st.Hubáček Vladimír     30124
17.Šurin JanFrankovič JaroslavWO    30134
18.Simandl MarekKotlán MiroslavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šindelek Jiří st.21Zenáhla Petr03
Šurin Jan30Hubáček Vladimír13
Simandl Marek30Frankovič Jaroslav11
Šindelek Josef03Kotlán Miroslav21
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čekyně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Opatovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČEKYNĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40677:702TJ Sokol Opatovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kundrát Ladislav
Štengl Libor
 
 
Slezák Radek
Frydrych Radomír
 
 
-7-8-9  0301
2.Cagášek Pavel
Horák Vlastimil
 
 
Káďe Ladislav
Hradil Bedřich
 
 
9-9107 3111
3.Štengl LiborKáďe Ladislav374  3021
4.Cagášek PavelHradil Bedřich-9-5-5  0322
5.Horák VlastimilSlezák Radek-3-7-4  0323
6.Kundrát LadislavFrydrych Radomír-1278-11-92324
7.Cagášek PavelKáďe Ladislav8-125-873234
8.Horák VlastimilHradil Bedřich-384-5-72335
9.Kundrát LadislavSlezák Radek-1478-10-122336
10.Štengl LiborFrydrych Radomír8-7-78-92337
11.Horák VlastimilKáďe Ladislav-4-5-6  0338
12.Kundrát LadislavHradil Bedřich-6-97-9 1339
13.Štengl LiborSlezák Radek8-887 3149
14.Cagášek PavelFrydrych Radomír-87-8863259
15.Kundrát LadislavKáďe Ladislav5-12710 3169
16.Štengl LiborHradil Bedřich-889-883279
17.Cagášek PavelSlezák Radek10-10411 3189
18.Horák VlastimilFrydrych Radomír-4-8-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štengl Libor31Káďe Ladislav13
Cagášek Pavel31Hradil Bedřich31
Horák Vlastimil04Slezák Radek22
Kundrát Ladislav13Frydrych Radomír31



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek AVrchní
rozhodčí:
Rozkošný Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna BukRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:39 SK Přerov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olivík Martin
Rozkošný Filip
 
 
Dvouletý Dan
Cápík Antonín
 
 
     3210
2.Hrabal Pavel
Rozkošný Martin
 
 
Gerhát Michal
Čada Hynek
 
 
     1311
3.Rozkošný MartinGerhát Michal     3221
4.Olivík MartinDvouletý Dan     0322
5.Hrabal PavelCápík Antonín     0323
6.Rozkošný FilipČada Hynek     0324
7.Olivík MartinGerhát Michal     3034
8.Hrabal PavelDvouletý Dan     3144
9.Rozkošný FilipCápík Antonín     1345
10.Rozkošný MartinČada Hynek     1346
11.Hrabal PavelGerhát Michal     3056
12.Rozkošný FilipDvouletý Dan     0357
13.Rozkošný MartinCápík Antonín     2358
14.Olivík MartinČada Hynek     3168
15.Rozkošný FilipGerhát Michal     1369
16.Rozkošný MartinDvouletý Dan     03610
17.Olivík MartinCápík Antonín     30710
18.Hrabal PavelČada Hynek     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rozkošný Martin13Gerhát Michal13
Olivík Martin31Dvouletý Dan31
Hrabal Pavel22Cápík Antonín31
Rozkošný Filip04Čada Hynek31

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy