Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Loučka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u PřerovaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD LoučkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:14 TJ Sokol Loučka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bluma Jindřich
Kubica Peter
 
 
Kouřil Josef
Přivřel Zdeněk
 
 
     3010
2.Sieklík Jaroslav
Kuruc Michal
 
 
Vaculka Vratislav
Školoud Miroslav
 
 
     3020
3.Kubica PeterKouřil Josef     3230
4.Sieklík JaroslavPřivřel Zdeněk     3140
5.Bluma JindřichVaculka Vratislav     3150
6.Kuruc MichalŠkoloud Miroslav     3060
7.Sieklík JaroslavKouřil Josef     3270
8.Bluma JindřichPřivřel Zdeněk     3080
9.Kuruc MichalVaculka Vratislav     3090
10.Kubica PeterŠkoloud Miroslav     30100
11.Bluma JindřichKouřil Josef     03101
12.Kuruc MichalPřivřel Zdeněk     30111
13.Kubica PeterVaculka Vratislav     30121
14.Sieklík JaroslavŠkoloud Miroslav     31131
15.Kuruc MichalKouřil Josef     23132
16.Kubica PeterPřivřel Zdeněk     30142
17.Sieklík JaroslavVaculka Vratislav     31152
18.Bluma JindřichŠkoloud Miroslav     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubica Peter40Kouřil Josef22
Sieklík Jaroslav40Přivřel Zdeněk04
Bluma Jindřich31Vaculka Vratislav04
Kuruc Michal31Školoud Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hustopeče nad BečvouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis RadkovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
malý sál kulturního domu Hustopeče nad BečvouRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:22 TJ Hustopeče nad Bečvou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kollár Ladislav
Jurák Zdeněk
 
 
Procházka Luděk
Vašina Roman
 
 
     1301
2.Kozelský Marek
Pavlištík Arnošt
 
 
Ondruška Ivo
Šimák Jiří
 
 
     3011
3.Pavlištík ArnoštProcházka Luděk     3021
4.Kollár LadislavVašina Roman     0322
5.Kozelský MarekŠimák Jiří     3032
6.Jurák ZdeněkKratochvíl Tomáš     3042
7.Kollár LadislavProcházka Luděk     1343
8.Kozelský MarekVašina Roman     1344
9.Jurák ZdeněkŠimák Jiří     3054
10.Pavlištík ArnoštKratochvíl Tomáš     3164
11.Kozelský MarekProcházka Luděk     3074
12.Jurák ZdeněkVašina Roman     0375
13.Pavlištík ArnoštŠimák Jiří     3085
14.Kollár LadislavKratochvíl Tomáš     3095
15.Jurák ZdeněkProcházka Luděk     0396
16.Pavlištík ArnoštVašina Roman     0397
17.Kollár LadislavŠimák Jiří     30107
18.Kozelský MarekKratochvíl Tomáš     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlištík Arnošt31Procházka Luděk22
Kollár Ladislav22Vašina Roman40
Kozelský Marek31Šimák Jiří04
Jurák Zdeněk22Kratochvíl Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chropyně "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čekyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:50 TJ Sokol Čekyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zawadski Michael
Krejčíř Jiří
 
 
Špaček Josef
Spáčil Martin
 
 
     1301
2.Ištvánek Dalibor
Doseděl František
 
 
Horák Vlastimil
Strnadel Viktor
 
 
     0302
3.Zawadski MichaelŠpaček Josef     3112
4.Ištvánek DaliborSpáčil Martin     1313
5.Doseděl FrantišekHorák Vlastimil     0314
6.Krejčíř JiříStrnadel Viktor     0315
7.Ištvánek DaliborŠpaček Josef     3225
8.Doseděl FrantišekSpáčil Martin     0326
9.Krejčíř JiříHorák Vlastimil     1327
10.Zawadski MichaelStrnadel Viktor     1328
11.Doseděl FrantišekŠpaček Josef     3238
12.Krejčíř JiříSpáčil Martin     0339
13.Zawadski MichaelHorák Vlastimil     13310
14.Ištvánek DaliborStrnadel Viktor     03311
15.Krejčíř JiříŠpaček Josef     23312
16.Zawadski MichaelSpáčil Martin     13313
17.Ištvánek DaliborHorák Vlastimil     03314
18.Doseděl FrantišekStrnadel Viktor     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zawadski Michael13Špaček Josef13
Ištvánek Dalibor13Spáčil Martin40
Doseděl František13Horák Vlastimil40
Krejčíř Jiří04Strnadel Viktor40



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Hlinsko, z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna BukRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:29 TJ Sokol Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olivík Martin
Rozkošný Filip
 
 
Machač Radek
Zlámal Vladimír st.
 
 
     3010
2.Fryštacký Ondřej
Rozkošný Martin
 
 
Zlámal Vladimír ml.
Šromota Josef
 
 
     1311
3.Olivík MartinZlámal Vladimír ml.     3121
4.Rozkošný MartinZlámal Vladimír st.     2322
5.Fryštacký OndřejMachač Radek     3032
6.Rozkošný FilipŠromota Josef     3142
7.Rozkošný MartinZlámal Adam     3052
8.Fryštacký OndřejZlámal Vladimír st.     3162
9.Rozkošný FilipMachač Radek     2363
10.Olivík MartinŠromota Josef     3073
11.Fryštacký OndřejZlámal Adam     3183
12.Rozkošný FilipZlámal Vladimír st.     3293
13.Olivík MartinMachač Radek     0394
14.Rozkošný MartinŠromota Josef     1395
15.Rozkošný FilipZlámal Adam     30105
16.Olivík MartinZlámal Vladimír st.     32115
17.Rozkošný MartinMachač Radek     23116
18.Fryštacký OndřejŠromota Josef     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Olivík Martin31Zlámal Vladimír ml.01
Rozkošný Martin13Zlámal Vladimír st.13
Fryštacký Ondřej31Machač Radek31
Rozkošný Filip31Šromota Josef22
   Zlámal Adam03



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat Hranice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Dolní ÚjezdRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:23 TJ Sokol Dolní Újezd C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zábranský Marek
Kolek Jan
 
 
Kořínek Lukáš
Poštulka Ivo
 
 
     0301
2.Viliš Libor
Holík Ctirad
 
 
Stuchlík Pavel
Šeděnka Jaroslav
 
 
     3011
3.Zábranský MarekKořínek Lukáš     2312
4.Holík CtiradPoštulka Ivo     3022
5.Kolek JanStuchlík Pavel     3032
6.Viliš LiborŠeděnka Jaroslav     3042
7.Holík CtiradKořínek Lukáš     0343
8.Kolek JanPoštulka Ivo     3053
9.Viliš LiborStuchlík Pavel     3063
10.Zábranský MarekŠeděnka Jaroslav     1364
11.Kolek JanKořínek Lukáš     3274
12.Viliš LiborPoštulka Ivo     3084
13.Zábranský MarekStuchlík Pavel     3094
14.Holík CtiradŠeděnka Jaroslav     1395
15.Viliš LiborKořínek Lukáš     0396
16.Zábranský MarekPoštulka Ivo     30106
17.Holík CtiradStuchlík Pavel     30116
18.Kolek JanŠeděnka JaroslavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zábranský Marek22Kořínek Lukáš31
Holík Ctirad22Poštulka Ivo04
Kolek Jan30Stuchlík Pavel04
Viliš Libor31Šeděnka Jaroslav21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ Černotín 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:39 SK Přerov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nehyba Petr
Hynčica Petr
 
 
Dvořáková Eva
Vysloužil Jarmil
 
 
     1301
2.Vacek Michal
Vašek Michal
 
 
Šikl Richard
Červinka Lukáš
 
 
     0302
3.Vacek MichalDvořáková Eva     3112
4.Hynčica PetrVysloužil Jarmil     0313
5.Nehyba PetrŠikl Richard     2314
6.Vašek MichalČervinka Lukáš     0315
7.Hynčica PetrDvořáková Eva     2316
8.Nehyba PetrVysloužil Jarmil     2317
9.Vašek MichalŠikl Richard     0318
10.Vacek MichalČervinka Lukáš     3128
11.Nehyba PetrDvořáková Eva     0329
12.Vašek MichalVysloužil Jarmil     03210
13.Vacek MichalŠikl Richard     03211
14.Hynčica PetrČervinka Lukáš     31311
15.Vašek MichalDvořáková Eva     23312
16.Vacek MichalVysloužil JarmilWO    30412
17.Hynčica PetrŠikl RichardWO    30512
18.Nehyba PetrČervinka LukášWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vacek Michal21Dvořáková Eva31
Hynčica Petr12Vysloužil Jarmil30
Nehyba Petr03Šikl Richard30
Vašek Michal04Červinka Lukáš12
WO30WO03

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy