Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Lhota BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Střelecký klub Polom ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LhotaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:28 SDH Lhota B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiřík Pavel
Hradilík Miroslav
 
 
Koubek Miroslav
Hanzelka Radim
 
 
     3010
2.Říha František
Stibořík Petr
 
 
Kuchař Jiří
Dočkálek Antonín
 
 
     3120
3.Jiřík PavelKoubek Miroslav     3130
4.Stibořík PetrHanzelka Radim     3240
5.Říha FrantišekKuchař Jiří     0341
6.Hradilík MiroslavDočkálek Antonín     3051
7.Stibořík PetrKoubek Miroslav     0352
8.Říha FrantišekHanzelka Radim     3062
9.Hradilík MiroslavKuchař Jiří     0363
10.Jiřík PavelDočkálek Antonín     3073
11.Říha FrantišekKoubek Miroslav     1374
12.Hradilík MiroslavHanzelka Radim     3084
13.Jiřík PavelKuchař Jiří     2385
14.Stibořík PetrDočkálek Antonín     3095
15.Hradilík MiroslavKoubek Miroslav     2396
16.Jiřík PavelHanzelka Radim     30106
17.Stibořík PetrKuchař Jiří     03107
18.Říha FrantišekDočkálek Antonín     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiřík Pavel31Koubek Miroslav31
Stibořík Petr22Hanzelka Radim04
Říha František13Kuchař Jiří40
Hradilík Miroslav22Dočkálek Antonín13



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub RakovVrchní
rozhodčí:
Ludka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Opatovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD RakovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:42 TJ Sokol Opatovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotas Jiří
Řehák Jiří
 
 
Wroblowský Michal
Zamazal Lubomír
 
 
     3210
2.Mašláň Vladimír
Zlámal Radim
 
 
Hostaša Jaroslav
Dornica Miroslav
 
 
     3020
3.Gába JaromírZamazal Lubomír     0321
4.Kotas JiříHostaša Jaroslav     2322
5.Mašláň VladimírDornica Miroslav     3032
6.Řehák JiříWroblowský Michal     0333
7.Kotas JiříZamazal Lubomír     0334
8.Mašláň VladimírTomek Lumír     3144
9.Řehák JiříDornica Miroslav     0345
10.Gába JaromírWroblowský Michal     1346
11.Mašláň VladimírZamazal Lubomír     3156
12.Řehák JiříTomek Lumír     0357
13.Gába JaromírDornica Miroslav     1358
14.Kotas JiříWroblowský Michal     0359
15.Řehák JiříZamazal Lubomír     3269
16.Gába JaromírTomek Lumír     03610
17.Kotas JiříDornica Miroslav     13611
18.Mašláň VladimírWroblowský Michal     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gába Jaromír04Zamazal Lubomír22
Kotas Jiří04Hostaša Jaroslav10
Mašláň Vladimír31Dornica Miroslav31
Řehák Jiří13Wroblowský Michal40
   Tomek Lumír21



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tovačov DVrchní
rozhodčí:
Zona Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TovačovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:18661:510TJ Sokol Tovačov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smolka Marek
Urbanec Radek
 
 
Ház Martin
Ház Jaroslav
 
 
5511  3010
2.Pazdera Jaroslav ml.
Frehar Jiří
 
 
Rýček Eduard
Suchý Ondřej ml.
 
 
877  3020
3.Smolka MarekHáz Martin5611  3030
4.Urbanec RadekHáz Jaroslav83-9-6-102331
5.Frehar JiříRýček Eduard-98-115-92332
6.Pazdera Jaroslav ml.Suchý Ondřej ml.7511  3042
7.Urbanec RadekHáz Martin787  3052
8.Frehar JiříHáz Jaroslav-4-72-9 1353
9.Pazdera Jaroslav ml.Rýček Eduard-9-7101153263
10.Smolka MarekSuchý Ondřej ml.79-87 3173
11.Frehar JiříHáz Martin-9-6-8  0374
12.Pazdera Jaroslav ml.Ház Jaroslav51011  3084
13.Smolka MarekRýček Eduard685  3094
14.Urbanec RadekSuchý Ondřej ml.9310  30104
15.Pazdera Jaroslav ml.Ház Martin557  30114
16.Smolka MarekHáz Jaroslav1086  30124
17.Urbanec RadekRýček EduardWO    30134
18.Frehar JiříSuchý Ondřej ml.-8-5511-523135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smolka Marek40Ház Martin13
Urbanec Radek21Ház Jaroslav22
Frehar Jiří04Rýček Eduard12
Pazdera Jaroslav ml.40Suchý Ondřej ml.13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hlinsko, z.s. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlinsko č.49Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:26 KST Hlinsko, z.s. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Adam
Přikryl Filip
 
 
Pecha Radek
Turbek Ondřej
 
 
     3010
2.Skopalík Jan
Skopalík Marek
 
 
Házová Katarína
Šebesta Tomáš
 
 
     1311
3.Zlámal AdamŠebesta Tomáš     3021
4.Přikryl FilipPecha Radek     3231
5.Skopalík JanHázová Katarína     3241
6.Skopalík MarekTurbek Ondřej     2342
7.Přikryl FilipŠebesta Tomáš     3152
8.Skopalík JanPecha Radek     3262
9.Skopalík MarekHázová Katarína     0363
10.Zlámal AdamTurbek Ondřej     3073
11.Skopalík JanŠebesta Tomáš     3183
12.Skopalík Jan ml.Pecha Radek     0384
13.Zlámal AdamHázová Katarína     3094
14.Přikryl FilipTurbek Ondřej     30104
15.Skopalík Jan ml.Šebesta Tomáš     03105
16.Zlámal AdamPecha Radek     30115
17.Přikryl FilipHázová Katarína     13116
18.Skopalík JanTurbek OndřejWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zlámal Adam40Šebesta Tomáš13
Přikryl Filip31Pecha Radek13
Skopalík Jan30Házová Katarína22
Skopalík Marek02Turbek Ondřej12
Skopalík Jan ml.02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Hradčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černotín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:17 ST Hradčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kyselák Tomáš
Kyselák Jan
 
 
Novák Marek
Sehnalíková Nikol
 
 
     3010
2.Végh Jakub
Vaculík Břetislav
 
 
Hon Jiří
Jiříček Antonín
 
 
     3020
3.Kyselák TomášHon Jiří     3030
4.Kyselák JanJiříček Antonín     3040
5.Vaculík BřetislavSehnalíková Nikol     3150
6.Végh JakubNovák Marek     3060
7.Kyselák JanHon Jiří     3070
8.Vaculík BřetislavJiříček Antonín     3080
9.Végh JakubSehnalíková Nikol     3090
10.Kyselák TomášNovák Marek     0391
11.Vaculík BřetislavHon Jiří     30101
12.Végh JakubJiříček Antonín     31111
13.Kyselák TomášSehnalíková Nikol     13112
14.Kyselák JanNovák Marek     32122
15.Végh JakubHon Jiří     30132
16.Kyselák TomášJiříček Antonín     31142
17.Kyselák JanSehnalíková Nikol     23143
18.Vaculík BřetislavNovák Marek     23144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kyselák Tomáš22Hon Jiří04
Kyselák Jan31Jiříček Antonín04
Vaculík Břetislav31Sehnalíková Nikol22
Végh Jakub40Novák Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Rajnochovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis klub Komárno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ RajnochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:31 Stolní tenis klub Komárno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Jiří
Frkal Miroslav
 
 
Šindelek Jiří ml.
Šurin Tomáš
 
 
     3110
2.Chromčák Luboš
Blažek Martin
 
 
Orság Jaromír
Vašík Ladislav
 
 
     3020
3.Frkal MiroslavŠurin Tomáš     2321
4.Švarc JiříOrság Jaromír     3031
5.Chromčák LubošŠindelek Jiří ml.     0332
6.Blažek MartinŠindelek Roman     3042
7.Švarc JiříŠurin Tomáš     3052
8.Chromčák LubošOrság Jaromír     0353
9.Blažek MartinŠindelek Jiří ml.     2354
10.Frkal MiroslavŠindelek Roman     0355
11.Chromčák LubošŠurin Tomáš     2356
12.Blažek MartinOrság Jaromír     0357
13.Frkal MiroslavŠindelek Jiří ml.     1358
14.Švarc JiříŠindelek Roman     3068
15.Blažek MartinŠurin Tomáš     3078
16.Frkal MiroslavOrság Jaromír     0379
17.Švarc JiříŠindelek Jiří ml.     3089
18.Chromčák LubošŠindelek Roman     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Frkal Miroslav04Šurin Tomáš22
Švarc Jiří40Orság Jaromír31
Chromčák Luboš04Šindelek Jiří ml.31
Blažek Martin22Šindelek Roman22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy