Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Salamandr Hr.KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jar.-Josefov 2 BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TTC SALAMANDR Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14491:397Salamandr Hr.Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běloušek Jiří
Hampl Michal
 
 
Stein Martin
Krulich Miloš
 
 
8-787 3110
2.Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
Kadaník Martin
Joneš Patrik
 
 
-93119 3120
3.Švorc JanKadaník Martin63-8-4-72321
4.Běloušek JiříJoneš Patrik9-994 3131
5.Kostelecký JanKrulich Miloš-9565 3141
6.Hampl MichalStein Martin5512  3051
7.Běloušek JiříKadaník Martin108-87 3161
8.Kostelecký JanJoneš Patrik7-975 3171
9.Hampl MichalKrulich Miloš814-6-773281
10.Švorc JanStein Martin8812  3091
11.Kollár ŠtěpánKadaník Martin-8-129-10 1392
12.Hampl MichalJoneš Patrik1022  30102
13.Švorc JanKrulich Miloš         
14.Běloušek JiříStein Martin         
15.Hampl MichalKadaník Martin         
16.Švorc JanJoneš Patrik         
17.Běloušek JiříKrulich Miloš         
18.Kollár ŠtěpánStein Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švorc Jan11Kadaník Martin21
Běloušek Jiří20Joneš Patrik03
Kostelecký Jan20Krulich Miloš02
Hampl Michal30Stein Martin02
Kollár Štěpán01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr.Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lázně BělohradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19544:465Sokol PP Hr.Králové 2 E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zoubek Šimon
Řehounek Kristian
 
 
Klejch Adam
Klejch Filip
 
 
-6-7-7  0301
2.Kačer Radek
Jirásková Tereza
 
 
Petřivý Michal
Valčík Roman
 
 
9811  3011
3.Kačer RadekKlejch Filip-7-106-12 1312
4.Řehounek KristianKlejch Adam-7789 3122
5.Zoubek ŠimonPetřivý Michal564  3032
6.Jirásková TerezaValčík Roman676  3042
7.Řehounek KristianKlejch Filip-510-10473252
8.Zoubek ŠimonKlejch Adam-75-6-7 1353
9.Jirásková TerezaPetřivý Michal1392  3063
10.Kačer RadekValčík Roman-8-610733273
11.Zoubek ŠimonKlejch Filip122-9-11-152374
12.Jirásková TerezaKlejch Adam8-1165 3184
13.Kačer RadekPetřivý Michal9-7710 3194
14.Řehounek KristianValčík Roman767  30104
15.Jirásková TerezaKlejch Filip         
16.Kačer RadekKlejch Adam         
17.Řehounek KristianPetřivý Michal         
18.Zoubek ŠimonValčík Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačer Radek21Klejch Filip21
Řehounek Kristian30Klejch Adam12
Zoubek Šimon12Petřivý Michal03
Jirásková Tereza30Valčík Roman03
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sparta ÚpiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
503 51 Chlumec n. C., Kozelkova 26/IVRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:25619:515Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kycelt Jakub
Kycelt Petr
 
 
Brát Marek
Kocián Libor
 
 
31-78 3110
2.Kycelt Martin
Šedivý Roman
 
 
Sucharda Antonín
Smékal Lubomír
 
 
879  3020
3.Šedivý RomanBrát Marek-61-98-62321
4.Kycelt MartinKocián Libor785  3031
5.Kycelt PetrSucharda Antonín-9-10-6  0332
6.Kycelt JakubSmékal Lubomír783  3042
7.Kycelt MartinBrát Marek-108-8-9 1343
8.Kycelt PetrKocián Libor447  3053
9.Kycelt JakubSucharda Antonín-838-10-62354
10.Šedivý RomanSmékal Lubomír845  3064
11.Kycelt PetrBrát Marek-8-7-6  0365
12.Kycelt JakubKocián Libor-56210 3175
13.Šedivý RomanSucharda Antonín310-11-5-82376
14.Kycelt MartinSmékal Lubomír282  3086
15.Kycelt JakubBrát Marek87-7-963296
16.Šedivý RomanKocián Libor58-7-3-62397
17.Kycelt MartinSucharda Antonín7116  30107
18.Kycelt PetrSmékal Lubomír4-8   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šedivý Roman13Brát Marek31
Kycelt Martin31Kocián Libor13
Kycelt Petr12Sucharda Antonín31
Kycelt Jakub31Smékal Lubomír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NemyčevesVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NáchodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29631:597Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trč Roman ml.
Trč Tomáš
 
 
Bárta Pavel
Marx Jan
 
 
654  3010
2.Brett Ondřej
Žežule Ondřej
 
 
Sedloňová Aneta
Klimeš Zbyšek
 
 
7109  3020
3.Žežule OndřejBárta Pavel1011-79 3130
4.Trč TomášKlimeš Zbyšek-8-8-8  0331
5.Brett OndřejSedloňová Aneta8-5-6-6 1332
6.Trč Roman ml.Marx Jan8-389 3142
7.Trč TomášBárta Pavel8-8-9663252
8.Brett OndřejKlimeš Zbyšek1187  3062
9.Trč Roman ml.Sedloňová Aneta95-8-8-62363
10.Žežule OndřejMarx Jan7-6-78-82364
11.Brett OndřejBárta Pavel8-9-7-5 1365
12.Trč Roman ml.Klimeš Zbyšek78-46 3175
13.Žežule OndřejSedloňová Aneta6-5-29-92376
14.Trč TomášMarx Jan-8-9-9  0377
15.Trč Roman ml.Bárta Pavel74-12-1223287
16.Žežule OndřejKlimeš Zbyšek593  3097
17.Trč TomášSedloňová Aneta66-57 31107
18.Brett OndřejMarx Jan-78   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žežule Ondřej22Bárta Pavel13
Trč Tomáš22Klimeš Zbyšek13
Brett Ondřej12Sedloňová Aneta31
Trč Roman ml.31Marx Jan21
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Hostinné DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hr.Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:34571:594DTJ Hr.Králové D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voňka Karel ml.
Drahotský Tomáš
 
 
Daněk Roman
Skákal Dominik
 
 
7-7-66-82301
2.Bartoš Petr st.
Dymák Ladislav
 
 
Trojan Luděk
Grešo Vojtěch
 
 
-7-611773211
3.Voňka Karel ml.Grešo Vojtěch-4-4-9  0312
4.Bartoš Petr st.Daněk Roman-796-6-112313
5.Drahotský TomášTrojan Luděk7-4-97-162314
6.Dymák LadislavSkákal Dominik866  3024
7.Bartoš Petr st.Grešo Vojtěch9-108-7-92325
8.Drahotský TomášDaněk Roman2107  3035
9.Dymák LadislavTrojan Luděk412-8-4-72336
10.Voňka Karel ml.Skákal Dominik763  3046
11.Drahotský TomášGrešo Vojtěch469  3056
12.Dymák LadislavDaněk Roman-4-9-7  0357
13.Voňka Karel ml.Trojan Luděk-105-4-6 1358
14.Bartoš Petr st.Skákal Martin612-4-5103268
15.Dymák LadislavGrešo Vojtěch-6-8-6  0369
16.Voňka Karel ml.Daněk Roman-11-6-7  03610
17.Bartoš Petr st.Trojan Luděk         
18.Drahotský TomášSkákal Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voňka Karel ml.13Grešo Vojtěch31
Bartoš Petr st.12Daněk Roman31
Drahotský Tomáš21Trojan Luděk30
Dymák Ladislav13Skákal Dominik02
   Skákal Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol České MeziříčíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:26619:553TTC KB Vrchlabí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
Polívka Marian
Lulek Radim
 
 
795  3010
2.Horák Jaroslav
Vitvar Roman
 
 
Mokrejš Zbyněk
Fiala Josef
 
 
-7-536-62311
3.Horák JaroslavMokrejš Zbyněk-5-4-6  0312
4.Vitvar RomanPolívka Marian217  3022
5.Brázda AdamLulek Radim364  3032
6.Studecký IvanFiala Josef-9-811-11 1333
7.Vitvar RomanMokrejš Zbyněk-7-5-5  0334
8.Brázda AdamPolívka Marian31012  3044
9.Studecký IvanLulek Radim-95-6873254
10.Horák JaroslavFiala Josef-68-7-4 1355
11.Brázda AdamMokrejš Zbyněk9-175-7-92356
12.Studecký IvanPolívka Marian584  3066
13.Brázda MartinLulek Radim895  3076
14.Vitvar RomanFiala Josef-91297 3186
15.Studecký IvanMokrejš Zbyněk-57-13873296
16.Brázda MartinPolívka Marian-911-8-14 1397
17.Vitvar RomanLulek Radim467  30107
18.Brázda AdamFiala Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Jaroslav02Mokrejš Zbyněk31
Vitvar Roman31Polívka Marian13
Brázda Adam21Lulek Radim04
Studecký Ivan31Fiala Josef21
Brázda Martin11   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy