Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jičín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová Paka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:32346:446TJ Nová Paka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Harcuba Pavel
Doule Petr
 
 
Grof Lukáš
Oravec Jakub
 
 
-69-914-62301
2.Fejtek Petr st.
Harcuba Petr
 
 
Sochor Martin
Kadavý Šimon
 
 
-68-15-9 1302
3.Doule PetrSochor Martin-13-44-6 1303
4.Fejtek Petr st.Kadavý Šimon8-8-76-42304
5.Harcuba PetrOravec Jakub-6-5-9  0305
6.Harcuba PavelGrof Lukáš-9-561153215
7.Fejtek Petr st.Sochor Martin-2-5-9  0316
8.Harcuba PetrKadavý Šimon-9-8-11  0317
9.Harcuba PavelOravec Jakub-9-911-6 1318
10.Doule PetrGrof Lukáš-9-7-5  0319
11.Harcuba PetrSochor Martin-4-6-1  03110
12.Harcuba PavelKadavý Šimon         
13.Doule PetrOravec Jakub         
14.Fejtek Petr st.Grof Lukáš         
15.Harcuba PavelSochor Martin         
16.Doule PetrKadavý Šimon         
17.Fejtek Petr st.Oravec Jakub         
18.Harcuba PetrGrof Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doule Petr02Sochor Martin30
Fejtek Petr st.02Kadavý Šimon20
Harcuba Petr03Oravec Jakub20
Harcuba Pavel11Grof Lukáš11
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stará Paka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará PakaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:30711:645Sokol Stará Paka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budina Martin
Kuzma Dominik
 
 
Antošová Bára
Vlach Tomáš nejml.
 
 
-88-7-10 1301
2.Herber Jan
Pánek Tomáš
 
 
Matuška Petr ml.
Sivák Ivan
 
 
89-97 3111
3.Budina MartinAntošová Bára775  3021
4.Pánek TomášVlach Tomáš nejml.10-10-7-5 1322
5.Kuzma DominikMatuška Petr ml.-888-10-62323
6.Herber JanSivák Ivan888  3033
7.Pánek TomášAntošová Bára-6-9-10  0334
8.Kuzma DominikVlach Tomáš nejml.-78-118-82335
9.Herber JanMatuška Petr ml.8-5119 3145
10.Budina MartinSivák Ivan677  3055
11.Kuzma DominikAntošová Bára-5-113-9 1356
12.Herber JanVlach Tomáš nejml.-5626 3166
13.Budina MartinMatuška Petr ml.767  3076
14.Pánek TomášSivák Ivan31-75 3186
15.Herber JanAntošová Bára119-10-8-112387
16.Budina MartinVlach Tomáš nejml.85-8-1083297
17.Pánek TomášMatuška Petr ml.7-11-88-132398
18.Kuzma DominikSivák Ivan91110  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Budina Martin40Antošová Bára31
Pánek Tomáš13Vlach Tomáš nejml.22
Kuzma Dominik13Matuška Petr ml.22
Herber Jan31Sivák Ivan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník ŽacléřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový Bydžov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 264, 542 01 ŽacléřRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32367:442Jiskra Nový Bydžov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Illner Dieter
Huňka Aleš
 
 
Kraus Adam
Vlášek Vladimír
 
 
9-9-6-5 1301
2.Albrechtová Renata
Demuth Roman
 
 
Veselý František
Vidra Milan
 
 
-5-63-7 1302
3.Illner DieterKraus Adam-79-3-7 1303
4.Huňka AlešVlášek Vladimír-87-10-4 1304
5.Demuth RomanVidra Milan-9-7-7  0305
6.Albrechtová RenataVeselý František-2726 3115
7.Huňka AlešKraus Adam-8-5-7  0316
8.Demuth RomanVlášek Vladimír-4-810-6 1317
9.Albrechtová RenataVidra Milan9-754 3127
10.Illner DieterVeselý František47-9-8-82328
11.Demuth RomanKraus Adam-87-8-6 1329
12.Albrechtová RenataVlášek Vladimír-7-9-2  03210
13.Illner DieterVidra Milan6    10  
14.Huňka AlešVeselý František         
15.Albrechtová RenataKraus Adam         
16.Illner DieterVlášek Vladimír         
17.Huňka AlešVidra Milan         
18.Demuth RomanVeselý František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Illner Dieter02Kraus Adam30
Huňka Aleš02Vlášek Vladimír30
Demuth Roman03Vidra Milan11
Albrechtová Renata21Veselý František11
Žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BernarticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hr.Králové ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Bernartice, z.s. Bernartice čp.125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18504:433TJ Bernartice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Szórád Adrian
Podivinský Michal
 
 
Kolman Ivo
Šlechta Roman
 
 
-610117 3110
2.Kroh Petr
Kruliš Tomáš
 
 
Režný Pavel
Kalenský Štěpán
 
 
84-69 3120
3.Kroh PetrŠlechta Roman-910-710-72321
4.Podivinský MichalKolman Ivo-89-11-3 1322
5.Szórád AdrianKalenský Štěpán28-8-863232
6.Kruliš TomášRežný Pavel67-4-773242
7.Podivinský MichalŠlechta Roman7-73-863252
8.Szórád AdrianKolman Ivo3-9311 3162
9.Kruliš TomášKalenský Štěpán875  3072
10.Kroh PetrRežný Pavel467  3082
11.Szórád AdrianŠlechta Roman7711  3092
12.Kruliš TomášKolman Ivo-8-8-7  0393
13.Kroh PetrKalenský Štěpán8106  30103
14.Podivinský MichalRežný Pavel7    10  
15.Kruliš Tomᚊlechta Roman         
16.Kroh PetrKolman Ivo         
17.Podivinský MichalKalenský Štěpán         
18.Szórád AdrianRežný Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kroh Petr21Šlechta Roman12
Podivinský Michal11Kolman Ivo21
Szórád Adrian30Kalenský Štěpán03
Kruliš Tomáš21Režný Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trutnov - PoříčíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náchodská 18, Trutnov 3, PoříčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35604:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Zdeněk
Benko Jakub
 
 
Janovský Jan
Foff Miroslav ml.
 
 
-4688 3110
2.Tuček Adam
Hladík Michal
 
 
Kléma Jan
Jůza Tomáš
 
 
655  3020
3.Benko JakubKléma Jan-57-49103230
4.Švarc ZdeněkFoff Miroslav ml.-10-10-8  0331
5.Tuček AdamJanovský Jan581  3041
6.Hladík MichalJůza Tomáš-1097-653251
7.Švarc ZdeněkKléma Jan8-758 3161
8.Tuček AdamFoff Miroslav ml.82-8-8-92362
9.Hladík MichalJanovský Jan-6108-13-92363
10.Benko JakubJůza Tomáš98-7-663273
11.Tuček AdamKléma Jan5118  3083
12.Hladík MichalFoff Miroslav ml.-4-8-7  0384
13.Benko JakubJanovský Jan-5-8-4  0385
14.Švarc ZdeněkJůza Tomáš8-8-12-1 1386
15.Hladík MichalKléma Jan-4-8-7  0387
16.Benko JakubFoff Miroslav ml.-6-59-4 1388
17.Švarc ZdeněkJanovský Jan-6-6-4  0389
18.Tuček AdamJůza Tomáš872  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Benko Jakub22Kléma Jan13
Švarc Zdeněk13Foff Miroslav ml.40
Tuček Adam31Janovský Jan31
Hladík Michal13Jůza Tomáš13
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ChomuticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
503 51 Chlumec n. C., Kozelkova 26/IVRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13442:327Sokol Chlumec n.C. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiřička Josef
Skřivan Jaroslav
 
 
Kučera Ondřej
Dürschmied Jan st.
 
 
55-85 3110
2.Kycelt Pavel
Kycelt Lukáš
 
 
Tonar Lukáš
Břeský Jaroslav
 
 
10-6-9683220
3.Jiřička JosefBřeský Jaroslav-7672 3130
4.Skřivan JaroslavTonar Lukáš4-88-4-42331
5.Kycelt PavelKučera Ondřej615  3041
6.Kycelt MartinDürschmied Jan st.534  3051
7.Skřivan JaroslavBřeský Jaroslav-7-8-6  0352
8.Kycelt PavelTonar Lukáš-76-7973262
9.Kycelt MartinKučera Ondřej425  3072
10.Jiřička JosefDürschmied Jan st.833  3082
11.Kycelt PavelBřeský Jaroslav5-5710 3192
12.Kycelt MartinTonar Lukáš1195  30102
13.Jiřička JosefKučera Ondřej         
14.Skřivan JaroslavDürschmied Jan st.         
15.Kycelt MartinBřeský Jaroslav         
16.Jiřička JosefTonar Lukáš         
17.Skřivan JaroslavKučera Ondřej         
18.Kycelt PavelDürschmied Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiřička Josef20Břeský Jaroslav12
Skřivan Jaroslav02Tonar Lukáš12
Kycelt Pavel30Kučera Ondřej02
Kycelt Martin30Dürschmied Jan st.02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy