Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Lhoty u PotštejnaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sparta Úpice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6409:271TTC Lhoty u Potštejna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Petr ml.
Hlávková Hana
 
 
Folc Martin
Hofman Jan
 
 
7-835 3110
2.Vavruška Jiří
Kovaříček Matěj
 
 
Landsmannová Alena
Glemba Adam
 
 
771  3020
3.Kovaříček MatějFolc Martin996  3030
4.Hlávková HanaHofman Jan894  3040
5.Vavruška JiříLandsmannová Alena1064  3050
6.Sedláček Petr ml.Glemba Adam467  3060
7.Hlávková HanaFolc Martin67-7-9-92361
8.Vavruška JiříHofman Jan564  3071
9.Sedláček Petr ml.Landsmannová Alena44-7-9123281
10.Kovaříček MatějGlemba Adam7813  3091
11.Vavruška JiříFolc Martin557  30101
12.Sedláček Petr ml.Hofman Jan585  30  
13.Kovaříček MatějLandsmannová Alena         
14.Hlávková HanaGlemba Adam         
15.Sedláček Petr ml.Folc Martin         
16.Kovaříček MatějHofman Jan         
17.Hlávková HanaLandsmannová Alena         
18.Vavruška JiříGlemba Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovaříček Matěj20Folc Martin12
Hlávková Hana11Hofman Jan02
Vavruška Jiří30Landsmannová Alena02
Sedláček Petr ml.20Glemba Adam02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Broumov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
13:20Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:21509:454TTC Kostelec n.O. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Divíšek Dušan
Malík Tomáš
 
 
Gombarčík Karel st.
Šuda Radek
 
 
99-69 3110
2.Petr Lukáš
Lipenský Jakub
 
 
Hauschke Tomáš
Mifek Milan
 
 
7-7-10-9 1311
3.Malík TomášHauschke Tomáš7108  3021
4.Bolehovský Martin st.Mifek Milan-5-3-12  0322
5.Petr Lukᚊuda Radek-6-9-10  0323
6.Lipenský JakubGombarčík Karel st.647  3033
7.Bolehovský Martin st.Hauschke Tomáš84-8-683243
8.Petr LukášMifek Milan595  3053
9.Lipenský JakubŠuda Radek67-6-983263
10.Malík TomášGombarčík Karel st.-7857 3173
11.Petr LukášHauschke Tomáš-5-12-8  0374
12.Lipenský JakubMifek Milan69-6-963284
13.Malík Tomᚊuda Radek-111275 3194
14.Divíšek DušanGombarčík Karel st.561  30104
15.Lipenský JakubHauschke Tomáš4    10  
16.Malík TomášMifek Milan         
17.Divíšek DušanŠuda Radek         
18.Petr LukášGombarčík Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malík Tomáš30Hauschke Tomáš12
Bolehovský Martin st.11Mifek Milan12
Petr Lukáš12Šuda Radek12
Lipenský Jakub30Gombarčík Karel st.03
Divíšek Dušan10   
Počet diváků: 5
Po dohodě vedoucích utkání zahájeno ve 13:20.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v P. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr.Králové 2 FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35483:569Sokol PP Hr.Králové 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kábrt Vratislav
Brát Karel st.
 
 
Zoubek Šimon
Řehounek Kristian
 
 
8-976 3110
2.Hejna Vít
Hlávka Jiří
 
 
Bláha Petr
Zoubková Adéla
 
 
8-3-6-9 1311
3.Hlávka JiříZoubková Adéla-9-9-3  0312
4.Brát Karel st.Řehounek Kristian-1198-8-92313
5.Hejna VítZoubek Šimon6-8-9-8 1314
6.Kábrt VratislavBláha Petr8-769 3124
7.Brát Karel st.Zoubková Adéla9-5-6-7 1325
8.Hejna VítŘehounek Kristian9-7-5-4 1326
9.Kábrt VratislavZoubek Šimon8-869 3136
10.Hlávka JiříBláha Petr7-76-5-92337
11.Hejna VítZoubková Adéla-5-5-6  0338
12.Kábrt VratislavŘehounek Kristian8-269 3148
13.Hlávka JiříZoubek Šimon5-5-6-5 1349
14.Brát Karel st.Bláha Petr7-799 3159
15.Kábrt VratislavZoubková Adéla-2-3-2  03510
16.Hlávka JiříŘehounek Kristian         
17.Brát Karel st.Zoubek Šimon         
18.Hejna VítBláha Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlávka Jiří03Zoubková Adéla40
Brát Karel st.12Řehounek Kristian21
Hejna Vít03Zoubek Šimon21
Kábrt Vratislav31Bláha Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lokomotiva MeziměstíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Jaroměř BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, MeziměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:31326:417Jiskra Jaroměř B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nowacki Olgierd
Krejčí Petr
 
 
Divecký Jan
Vojtíšek Radomír ml.
 
 
-95-9-9 1301
2.Podhorský Pavel
Radwaňski Kazimierz
 
 
Hardubej Eduard st.
Vacek Roman
 
 
-8-67-8 1302
3.Nowacki OlgierdVacek Roman6-1199 3112
4.Radwaňski KazimierzVojtíšek Radomír ml.-6-6-6  0313
5.Krejčí PetrHardubej Eduard st.-1-8-4  0314
6.Podhorský PavelDivecký Jan-8-6-7  0315
7.Radwaňski KazimierzVacek Roman-9-3-9  0316
8.Krejčí PetrVojtíšek Radomír ml.-8-9-8  0317
9.Podhorský PavelHardubej Eduard st.-7-5-6  0318
10.Nowacki OlgierdDivecký Jan828  3028
11.Krejčí PetrVacek Roman-49-810-32329
12.Podhorský PavelVojtíšek Radomír ml.-6-8-10  03210
13.Nowacki OlgierdHardubej Eduard st.         
14.Radwaňski KazimierzDivecký Jan         
15.Podhorský PavelVacek Roman         
16.Nowacki OlgierdVojtíšek Radomír ml.         
17.Radwaňski KazimierzHardubej Eduard st.         
18.Krejčí PetrDivecký Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nowacki Olgierd20Vacek Roman21
Radwaňski Kazimierz02Vojtíšek Radomír ml.30
Krejčí Petr03Hardubej Eduard st.20
Podhorský Pavel03Divecký Jan11
Počet diváků: 1

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy