Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Broumov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-OlivětínRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:30707:636Slovan Broumov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mifek Milan
Šuda Radek
 
 
Kábrt Vratislav
Brát Karel st.
 
 
-97-9-8 1301
2.Zhuravljev George
Hauschke Tomáš
 
 
Hlávka Jiří
Hejna Vít
 
 
54-95 3111
3.Hauschke TomášKábrt Vratislav6117  3021
4.Mifek MilanHejna Vít8-67-8-132322
5.Šuda RadekHlávka Jiří-81175 3132
6.Zhuravljev GeorgeBrát Karel st.788  3042
7.Mifek MilanKábrt Vratislav5-8-10-9 1343
8.Šuda RadekHejna Vít-6-847-72344
9.Zhuravljev GeorgeHlávka Jiří886  3054
10.Hauschke TomášBrát Karel st.9-1287 3164
11.Šuda RadekKábrt Vratislav4-6-85-102365
12.Zhuravljev GeorgeHejna Vít99-9-983275
13.Hauschke TomášHlávka Jiří556  3085
14.Mifek MilanBrát Karel st.10-213-7-92386
15.Zhuravljev GeorgeKábrt Vratislav-87-6-6 1387
16.Hauschke TomášHejna Vít7-75-6123297
17.Mifek MilanHlávka Jiří-13-858732107
18.Šuda RadekBrát Karel st.-76   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hauschke Tomáš40Kábrt Vratislav31
Mifek Milan13Hejna Vít22
Šuda Radek12Hlávka Jiří04
Zhuravljev George31Brát Karel st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta Úpice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva MeziměstíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18525:447Sparta Úpice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Jan
Landsmannová Alena
 
 
Krejčí Petr
Nowacki Olgierd
 
 
-7-896-82301
2.Folc Martin
Míl Pavel
 
 
Krejčí Jan
Podhorský Pavel
 
 
977  3011
3.Folc MartinNowacki Olgierd-879-1033221
4.Landsmannová AlenaKrejčí Petr9-10-811-122322
5.Míl PavelPodhorský Pavel8912  3032
6.Hofman JanKrejčí Jan154  3042
7.Landsmannová AlenaNowacki Olgierd-8-7-6  0343
8.Míl PavelKrejčí Petr-4448 3153
9.Hofman JanPodhorský Pavel-10984 3163
10.Folc MartinKrejčí Jan1156  3073
11.Míl PavelNowacki Olgierd7-68-1083283
12.Hofman JanKrejčí Petr-68-8983293
13.Folc MartinPodhorský Pavel78-84 31103
14.Landsmannová AlenaKrejčí Jan566  30  
15.Hofman JanNowacki Olgierd         
16.Folc MartinKrejčí Petr         
17.Landsmannová AlenaPodhorský Pavel         
18.Míl PavelKrejčí Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Folc Martin30Nowacki Olgierd12
Landsmannová Alena02Krejčí Petr12
Míl Pavel30Podhorský Pavel03
Hofman Jan30Krejčí Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LibchyněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Lhoty u PotštejnaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Od libchyneRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1018:35469:534TTC Lhoty u Potštejna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Milan ml.
Mach Milan st.
 
 
Sedláček Petr ml.
Hlávková Hana
 
 
-4-66-6 1301
2.Kárník Milan
Matouš Pavel
 
 
Michl Jakub
Kovaříček Matěj
 
 
-9-89-8 1302
3.Kárník MilanSedláček Petr ml.-8-7-7  0303
4.Matouš PavelKovaříček Matěj6-1158 3113
5.Mach Milan ml.Hlávková Hana-8-10-8  0314
6.Mach Milan st.Michl Jakub397  3024
7.Matouš PavelSedláček Petr ml.-13-9-5  0325
8.Mach Milan ml.Kovaříček Matěj-6-138-10 1326
9.Mach Milan st.Hlávková Hana-810-7983236
10.Kárník MilanMichl Jakub-8-5-6  0337
11.Mach Milan ml.Sedláček Petr ml.-7-5-5  0338
12.Mach Milan st.Kovaříček Matěj610-65 3148
13.Kárník MilanHlávková Hana-8-8-8  0349
14.Matouš PavelMichl Jakub8-1098 3159
15.Mach Milan st.Sedláček Petr ml.-10-2-10  03510
16.Kárník MilanKovaříček Matěj         
17.Matouš PavelHlávková Hana         
18.Mach Milan ml.Michl Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kárník Milan03Sedláček Petr ml.40
Matouš Pavel21Kovaříček Matěj12
Mach Milan ml.03Hlávková Hana21
Mach Milan st.31Michl Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Nové Město n.M.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Lípy 926Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21507:459TTC Nové Město n.M.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinek Milan
Bín Roman
 
 
Petr Lukáš
Malík Tomáš
 
 
-10674 3110
2.Barták Zdeněk
Šrůtek Milan
 
 
Lipenský Jakub
Dubský Filip
 
 
963  3020
3.Klug KarelLipenský Jakub-3-3-6  0321
4.Bín RomanPetr Lukáš672  3031
5.Šrůtek MilanDubský Filip8-910-9-52332
6.Martinek MilanMalík Tomáš6-684 3142
7.Bín RomanLipenský Jakub85-71 3152
8.Šrůtek MilanPetr Lukáš679  3062
9.Martinek MilanDubský Filip777  3072
10.Klug KarelMalík Tomáš-5-6-7  0373
11.Šrůtek MilanLipenský Jakub8-4-38103283
12.Martinek MilanPetr Lukáš77-9-1123293
13.Klug KarelDubský Filip-4-611-6 1394
14.Bín RomanMalík Tomáš98-10-11932104
15.Martinek MilanLipenský Jakub88-7  21  
16.Klug KarelPetr Lukáš         
17.Bín RomanDubský Filip         
18.Šrůtek MilanMalík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klug Karel03Lipenský Jakub12
Bín Roman30Petr Lukáš03
Šrůtek Milan21Dubský Filip21
Martinek Milan30Malík Tomáš12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy