Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Broumov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva MeziměstíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-OlivětínRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4369:226Slovan Broumov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mifek Milan
Šuda Radek
 
 
Krejčí Jan
Krejčová Kateřina
 
 
311  3010
2.Zhuravljev George
Hauschke Tomáš
 
 
Krejčí Petr
Nowacki Olgierd
 
 
655  3020
3.Hauschke TomášNowacki Olgierd139-99 3130
4.Mifek MilanKrejčí Petr94-106 3140
5.Šuda RadekKrejčí Jan989  3050
6.Zhuravljev GeorgeKrejčová Kateřina122  3060
7.Richtr JaroslavNowacki Olgierd-779-993270
8.Šuda RadekKrejčí Petr767  3080
9.Zhuravljev GeorgeKrejčí Jan979  3090
10.Hauschke TomášKrejčová Kateřina342  30100
11.Šuda RadekNowacki Olgierd6    10  
12.Zhuravljev GeorgeKrejčí Petr         
13.Hauschke TomášKrejčí Jan         
14.Richtr JaroslavKrejčová Kateřina         
15.Zhuravljev GeorgeNowacki Olgierd         
16.Hauschke TomášKrejčí Petr         
17.Richtr JaroslavKrejčí Jan         
18.Šuda RadekKrejčová Kateřina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hauschke Tomáš20Nowacki Olgierd02
Mifek Milan10Krejčí Petr02
Šuda Radek20Krejčí Jan02
Zhuravljev George20Krejčová Kateřina02
Richtr Jaroslav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta Úpice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37621:639Baník Rtyně v P. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Folc Martin
Hofman Jan
 
 
Brát Karel st.
Kábrt Vratislav
 
 
-96-10883210
2.Landsmannová Alena
Glemba Adam
 
 
Hejna Vít
Hlávka Jiří
 
 
876  3020
3.Hofman JanHejna Vít6-9-9-7 1321
4.Folc MartinHlávka Jiří-9755 3131
5.Landsmannová AlenaKábrt Vratislav-8-7-6  0332
6.Glemba AdamBrát Karel st.-3-5-5  0333
7.Folc MartinHejna Vít-94-7-9 1334
8.Landsmannová AlenaHlávka Jiří68-96 3144
9.Glemba AdamKábrt Vratislav-5-111011103254
10.Hofman JanBrát Karel st.4-5-2-5 1355
11.Landsmannová AlenaHejna Vít996  3065
12.Glemba AdamHlávka Jiří8-857 3175
13.Míl PavelKábrt Vratislav-57-4-7 1376
14.Folc MartinBrát Karel st.-7-55-8 1377
15.Glemba AdamHejna Vít-58-9-12 1378
16.Míl PavelHlávka Jiří199  3088
17.Folc MartinKábrt Vratislav9-89-8-72389
18.Landsmannová AlenaBrát Karel st.-8-7-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofman Jan02Hejna Vít31
Folc Martin13Hlávka Jiří04
Landsmannová Alena22Kábrt Vratislav31
Glemba Adam22Brát Karel st.40
Míl Pavel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LibchyněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Od libchyneRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:22604:548Sokol Libchyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Milan ml.
Mach Milan st.
 
 
Malík Tomáš
Lipenský Jakub
 
 
-99-1010-82301
2.Kárník Milan
Matouš Pavel
 
 
Dubský Filip
Petr Lukáš
 
 
8-9-81093211
3.Mach Milan ml.Lipenský Jakub77-9-9-92312
4.Matouš PavelDubský Filip247  3022
5.Kárník MilanPetr Lukáš8-5-8-5 1323
6.Mach Milan st.Malík Tomáš879  3033
7.Matouš PavelLipenský Jakub595  3043
8.Kárník MilanDubský Filip-69-7-5 1344
9.Mach Milan st.Petr Lukáš879  3054
10.Mach Milan ml.Malík Tomáš758  3064
11.Kárník MilanLipenský Jakub9-9108 3174
12.Mach Milan st.Dubský Filip-891010 3184
13.Mach Milan ml.Petr Lukáš9-109-8-72385
14.Matouš PavelMalík Tomáš-13939 3195
15.Mach Milan st.Lipenský Jakub9-10-99932105
16.Mach Milan ml.Dubský Filip75-911 31  
17.Matouš PavelPetr Lukáš         
18.Kárník MilanMalík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Milan ml.12Lipenský Jakub13
Matouš Pavel30Dubský Filip12
Kárník Milan12Petr Lukáš21
Mach Milan st.40Malík Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Nové Město n.M.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Lhoty u PotštejnaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Lípy 926Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29574:462TTC Nové Město n.M.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bín Roman
Martinek Milan
 
 
Sedláček Petr ml.
Vavruška Jiří
 
 
968  3010
2.Šrůtek Milan
Barták Zdeněk
 
 

 
 
WO    3020
3.Barták ZdeněkSedláček Petr ml.-5-3-7  0321
4.Bín RomanVavruška Jiří-9-79-10 1322
5.Šrůtek MilanMichl Jakub-8-9-9  0323
6.Martinek MilanWO    3033
7.Bín RomanSedláček Petr ml.6-799 3143
8.Šrůtek MilanVavruška Jiří-7677 3153
9.Martinek MilanMichl Jakub91-75 3163
10.Barták ZdeněkWO    3073
11.Šrůtek MilanSedláček Petr ml.-985-493283
12.Martinek MilanVavruška Jiří68-5-6-62384
13.Barták ZdeněkMichl Jakub-6-1-2  0385
14.Bín RomanWO    3095
15.Martinek MilanSedláček Petr ml.5-9-8-5 1396
16.Barták ZdeněkVavruška Jiří-6-5-8  0397
17.Bín RomanMichl Jakub9-8-10-3 1398
18.Šrůtek MilanWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Barták Zdeněk03Sedláček Petr ml.22
Bín Roman12Vavruška Jiří31
Šrůtek Milan21Michl Jakub31
Martinek Milan12   
WO50WO05

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy