Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lhenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Šumavan Vimperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Lhenice - PÁTEK, ÚTERÝRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:41 Šumavan Vimperk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hůrský Václav ml.
Březinová Jana
 
 
Icha Ivan
Fuchs Jaroslav
 
 
     1301
2.Traxler František
Dubravcová Eliška
 
 
Rejšek Vojtěch
Kortus Zdeněk
 
 
     3211
3.Dubravcová EliškaRejšek Vojtěch     1312
4.Traxler FrantišekKortus Zdeněk     3122
5.Hůrský Václav ml.Fuchs Jaroslav     0323
6.Březinová JanaIcha Ivan     1324
7.Traxler FrantišekRejšek Vojtěch     3234
8.Hůrský Václav ml.Kortus Zdeněk     0335
9.Březinová JanaFuchs Jaroslav     2336
10.Dubravcová EliškaIcha Ivan     0337
11.Hůrský Václav ml.Rejšek Vojtěch     0338
12.Březinová JanaKortus Zdeněk     0339
13.Dubravcová EliškaFuchs Jaroslav     3049
14.Traxler FrantišekIcha Ivan     3059
15.Březinová JanaRejšek Vojtěch     03510
16.Dubravcová EliškaKortus Zdeněk     32610
17.Traxler FrantišekFuchs Jaroslav     31710
18.Hůrský Václav ml.Icha Ivan     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dubravcová Eliška22Rejšek Vojtěch31
Traxler František40Kortus Zdeněk22
Hůrský Václav ml.04Fuchs Jaroslav22
Březinová Jana04Icha Ivan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ARBORE VOLARY z.s. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Netolice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Volary - ÚTERÝ 19:15Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:43 TJ Netolice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajac Vojtěch
Lorenčík František
 
 
Krbeček Michal
Havel Tomáš
 
 
     3010
2.Svintek Jiří
Štolka Jan
 
 
Nohava Pavel
Pižl Milan
 
 
     1311
3.Svintek JiříKrbeček Michal     0312
4.Štolka JanNohava Pavel     0313
5.Zajac VojtěchHavel Tomáš     1314
6.Lorenčík FrantišekPižl Milan     2315
7.Štolka JanKrbeček Michal     0316
8.Zajac VojtěchNohava Pavel     3026
9.Lorenčík FrantišekHavel Tomáš     3036
10.Svintek JiříPižl Milan     0337
11.Zajac VojtěchKrbeček Michal     2338
12.Lorenčík FrantišekNohava Pavel     3148
13.Svintek JiříHavel Tomáš     1349
14.Štolka JanPižl Milan     13410
15.Lorenčík FrantišekKrbeček MichalWO    03411
16.Svintek JiříNohava Pavel     03412
17.Štolka JanHavel Tomáš     03413
18.Zajac VojtěchPižl MilanWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svintek Jiří04Krbeček Michal30
Štolka Jan04Nohava Pavel22
Zajac Vojtěch12Havel Tomáš31
Lorenčík František21Pižl Milan30
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Volary AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Křišťál Lenora ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Volary - PÁTEKRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:40 TJ Křišťál Lenora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vairich Pavel
Fabián Ota
 
 
Filuš Petr
Jegyinák Pavol
 
 
     2301
2.Hrdonka Karel
Steinbach Jaroslav
 
 
Hlouška Martin
Vostřez Pavel
 
 
     1302
3.Fabián OtaVostřez Pavel     1303
4.Steinbach JaroslavHlouška Martin     2304
5.Vairich PavelFiluš Petr     1305
6.Hrdonka KarelJegyinák Pavol     3015
7.Steinbach JaroslavVostřez Pavel     3225
8.Vairich PavelHlouška Martin     2326
9.Hrdonka KarelFiluš Petr     3236
10.Fabián OtaJegyinák Pavol     3046
11.Vairich PavelVostřez Pavel     3156
12.Hrdonka KarelHlouška Martin     0357
13.Fabián OtaFiluš Petr     2358
14.Steinbach JaroslavBlaško Ivo     0359
15.Hrdonka KarelVostřez Pavel     13510
16.Fabián OtaHlouška Martin     32610
17.Steinbach JaroslavFiluš PetrWO    30710
18.Vairich PavelBlaško Ivo     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fabián Ota22Vostřez Pavel22
Steinbach Jaroslav12Hlouška Martin31
Vairich Pavel13Filuš Petr21
Hrdonka Karel22Jegyinák Pavol02
   Blaško Ivo20
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy