Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lhenice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slávia Prachatice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Lhenice - STŘEDA, ČTVRTEKRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:38 Sokol Lhenice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březinová Jana
Novotná Tereza
 
 
Pešek Adolf
Brak Josef
 
 
     1301
2.Fišerová Katka
Březinová Simona
 
 
Břicháček Pavel
Tkáč Juraj
 
 
     3111
3.Fišerová KatkaBrak Josef     3221
4.Březinová SimonaBřicháček Pavel     3231
5.Březinová JanaPešek Adolf     1332
6.Novotná TerezaTkáč Juraj     3142
7.Březinová SimonaBrak Josef     2343
8.Březinová JanaBřicháček Pavel     3153
9.Novotná TerezaPešek Adolf     3263
10.Fišerová KatkaTkáč Juraj     0364
11.Březinová JanaBrak Josef     1365
12.Novotná TerezaBřicháček Pavel     3075
13.Fišerová KatkaPešek Adolf     0376
14.Březinová SimonaTkáč Juraj     3286
15.Novotná TerezaBrak Josef     3296
16.Fišerová KatkaBřicháček Pavel     32106
17.Březinová SimonaPešek Adolf     23107
18.Březinová JanaTkáč Juraj     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fišerová Katka22Brak Josef22
Březinová Simona22Břicháček Pavel04
Březinová Jana22Pešek Adolf31
Novotná Tereza40Tkáč Juraj13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slávia Prachatice BVrchní
rozhodčí:
Horčica Rostislav
HOSTUJÍCÍ:Libín Prachatice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST PrachaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:16Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36635:654Libín Prachatice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houška Jan
Batysta Milan
 
 
Gruber Petr
Gruber Josef st.
 
 
838  3010
2.Mrkvička Jaroslav
Mezera Martin
 
 
Kudrle Martin
Horčica Michal
 
 
8-2-126-92311
3.Batysta MilanKudrle Martin710-10-953221
4.Mrkvička JaroslavHorčica Michal-3-26-9 1322
5.Mezera MartinGruber Petr-8-6-7  0323
6.Houška JanGruber Josef st.-6788 3133
7.Mrkvička JaroslavKudrle Martin5-5-8-8 1334
8.Mezera MartinHorčica Michal-8-797-72335
9.Houška JanGruber Petr8-10-58-92336
10.Batysta MilanGruber Josef st.7810  3046
11.Mezera MartinKudrle Martin66-6-343256
12.Houška JanHorčica Michal-4-6-5  0357
13.Batysta MilanGruber Petr888  3067
14.Mrkvička JaroslavČejka Jiří-106710 3177
15.Houška JanKudrle Martin-998-7-72378
16.Batysta MilanHorčica Michal429  3088
17.Mrkvička JaroslavGruber Petr-810-10-7 1389
18.Mezera MartinČejka Jiří-3-3-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Batysta Milan40Kudrle Martin22
Mrkvička Jaroslav13Horčica Michal31
Mezera Martin13Gruber Petr31
Houška Jan13Gruber Josef st.02
   Čejka Jiří11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy