Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Libín Prachatice EVrchní
rozhodčí:
Horčica Rostislav
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zdíkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 764, Prachatice, Městská sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:19 Libín Prachatice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horčica Michal
Sova Miroslav ml.
 
 
Nový Tomáš
Martan Zdeněk
 
 
     3010
2.Batysta Filip
Sova Miroslav
 
 
Lutovský Adam
Vondráček Vojtěch
 
 
     1311
3.Horčica MichalNový Tomáš     3021
4.Sova Miroslav ml.Martan Zdeněk     3131
5.Sova MiroslavLutovský Adam     3041
6.Batysta FilipVondráček Vojtěch     0342
7.Sova Miroslav ml.Nový Tomáš     0343
8.Sova MiroslavMartan Zdeněk     3053
9.Batysta FilipLutovský Adam     0354
10.Horčica MichalVondráček Vojtěch     3064
11.Sova MiroslavNový Tomáš     3074
12.Batysta OndřejMartan Zdeněk     0375
13.Horčica MichalLutovský Adam     3085
14.Sova Miroslav ml.Vozandychová Eliška     3095
15.Batysta OndřejNový Tomáš     0396
16.Horčica MichalMartan Zdeněk     30106
17.Sova Miroslav ml.Lutovský Adam     30116
18.Sova MiroslavVozandychová Eliška     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horčica Michal40Nový Tomáš22
Sova Miroslav ml.31Martan Zdeněk13
Sova Miroslav40Lutovský Adam13
Batysta Filip02Vondráček Vojtěch11
Batysta Ondřej02Vozandychová Eliška02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slávia Prachatice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Volary BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Prachatice - PONDĚLÍ, ČTVRTEKRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:25 Slávia Prachatice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lang Ladislav
Batysta Milan
 
 
Sedlák Michal
Sedlák Martin
 
 
     3010
2.Hečko Radek
Kadlec Radek
 
 
Capůrka Jiří
Prokeš Petr
 
 
     3120
3.Hečko RadekSedlák Martin     0321
4.Kadlec RadekSedlák Michal     3231
5.Lang LadislavCapůrka Jiří     3041
6.Batysta MilanProkeš Petr     3051
7.Kadlec RadekSedlák Martin     0352
8.Lang LadislavSedlák Michal     3062
9.Batysta MilanCapůrka Jiří     3072
10.Hečko RadekProkeš Petr     1373
11.Lang LadislavSedlák Martin     3283
12.Batysta MilanSedlák Michal     3093
13.Hečko RadekCapůrka Jiří     0394
14.Kadlec RadekProkeš Petr     2395
15.Batysta MilanSedlák Martin     30105
16.Hečko RadekSedlák Michal     32115
17.Kadlec RadekCapůrka Jiří     23116
18.Lang LadislavProkeš Petr     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hečko Radek13Sedlák Martin22
Kadlec Radek13Sedlák Michal04
Lang Ladislav40Capůrka Jiří22
Batysta Milan40Prokeš Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zdíkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK ARBORE VOLARY z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Zdíkov - ÚTERÝ, ČTVRTEKRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:47 SK ARBORE VOLARY z.s. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mička Václav
Voldřich Vít
 
 
Veselovský Karel
Hettner František
 
 
     2301
2.Kraml Ondřej
Beneš Václav
 
 
Friedecký Jiří
Špeta Václav
 
 
     2302
3.Mička VáclavVeselovský Karel     0303
4.Voldřich VítHettner František     3213
5.Kraml OndřejFriedecký Jiří     3223
6.Beneš VáclavŠpeta Václav     0324
7.Voldřich VítVeselovský Karel     0325
8.Kraml OndřejHettner František     1326
9.Beneš VáclavFriedecký Jiří     2327
10.Mička VáclavŠpeta Václav     0328
11.Kraml OndřejVeselovský Karel     0329
12.Beneš VáclavHettner František     03210
13.Mička VáclavFriedecký Jiří     30310
14.Voldřich VítŠpeta Václav     32410
15.Beneš VáclavVeselovský Karel     03411
16.Mička VáclavHettner František     32511
17.Voldřich VítFriedecký Jiří     13512
18.Kraml OndřejŠpeta Václav     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mička Václav22Veselovský Karel40
Voldřich Vít22Hettner František22
Kraml Ondřej13Friedecký Jiří22
Beneš Václav04Špeta Václav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy