Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I třídy. Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Mohelnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Palonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Masarykova 4,78985 MohelniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:28666:591TTC Mohelnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchaň Stanislav
Hojgr Stanislav
 
 
Škrabal Václav
Mazánek Zdenek
 
 
5-104-9-112301
2.Májek Josef
Iša David
 
 
Valouch Jaroslav
Valouch Zdeněk
 
 
-7-86953211
3.Májek JosefValouch Zdeněk-7964 3121
4.Iša DavidMazánek Zdenek-12-29-8 1322
5.Hojgr StanislavValouch Jaroslav69-46 3132
6.Duchaň StanislavŠkrabal Václav562  3042
7.Iša DavidValouch Zdeněk612-59 3152
8.Hojgr StanislavMazánek Zdenek865  3062
9.Duchaň StanislavValouch Jaroslav-17-8-7  0363
10.Májek JosefŠkrabal Václav784  3073
11.Hojgr StanislavValouch Zdeněk-96-67-92374
12.Duchaň StanislavMazánek Zdenek888  3084
13.Májek JosefValouch Jaroslav-8-7-6  0385
14.Iša DavidŠkrabal Václav-118-8-9 1386
15.Duchaň StanislavValouch Zdeněk693  3096
16.Májek JosefMazánek Zdenek499  30106
17.Iša DavidValouch Jaroslav8-8-4-9 13107
18.Hojgr StanislavŠkrabal Václav8-54-9632117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Májek Josef31Valouch Zdeněk13
Iša David13Mazánek Zdenek13
Hojgr Stanislav31Valouch Jaroslav31
Duchaň Stanislav31Škrabal Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I třídy. Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bludov BVrchní
rozhodčí:
Srb Pavel
HOSTUJÍCÍ:ST Šumvald-Břevenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna BludovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:23680:591TJ Sokol Bludov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srb Pavel
Nejedlý Jiří
 
 
Sedláček Jaromír
Filip Otakar
 
 
-678-1163210
2.Srb Marek
Blaťák Vojtěch
 
 
Hrivnák Vladimír
Zvoneček Miroslav
 
 
78-7-683220
3.Srb MarekSedláček Jaromír86-98 3130
4.Nejedlý JiříFilip Otakar107-158 3140
5.Srb PavelHrivnák Vladimír875  3050
6.Blaťák VojtěchZvoneček Miroslav78-89 3160
7.Nejedlý JiříSedláček Jaromír91210  3070
8.Srb PavelFilip Otakar6-68-8-92371
9.Blaťák VojtěchHrivnák Vladimír368  3081
10.Srb MarekZvoneček Miroslav48-68 3191
11.Srb PavelSedláček Jaromír5106  30101
12.Blaťák VojtěchFilip Otakar7-988 31111
13.Srb MarekHrivnák Vladimír-8-6-6  03112
14.Nejedlý JiříZvoneček Miroslav-68-8-8 13113
15.Blaťák VojtěchSedláček Jaromír466  30123
16.Srb MarekFilip Otakar-6-10-5  03124
17.Nejedlý JiříHrivnák Vladimír8-9-62932134
18.Srb PavelZvoneček Miroslav8710  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Srb Marek22Sedláček Jaromír04
Nejedlý Jiří31Filip Otakar22
Srb Pavel31Hrivnák Vladimír13
Blaťák Vojtěch40Zvoneček Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I třídy. Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jedlí BVrchní
rozhodčí:
Haltmar Luděk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Štíty CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD JedlíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29625:596TJ Sokol Jedlí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haltmar Luděk
Krňávek Zdenek ml.
 
 
Jandejsek Martin ml.
Vicenec Rudolf
 
 
758  3010
2.Haltmar Jan
Diviš Ondřej
 
 
Kudláček Pavel
Jelínek Jiří
 
 
-5-6-8  0311
3.Haltmar LuděkJelínek Jiří7-989 3121
4.Haltmar JanJandejsek Martin ml.46-88 3131
5.Diviš OndřejVicenec Rudolf-8-6-9  0332
6.Krňávek Zdenek ml.Kudláček Pavel1078  3042
7.Haltmar JanJelínek Jiří-7-98-8 1343
8.Diviš OndřejJandejsek Martin ml.-7-5-8  0344
9.Krňávek Zdenek ml.Vicenec Rudolf655  3054
10.Haltmar LuděkKudláček Pavel-88-67-72355
11.Rýznar JaromírJelínek Jiří88-810 3165
12.Krňávek Zdenek ml.Jandejsek Martin ml.659  3075
13.Haltmar LuděkVicenec Rudolf889  3085
14.Haltmar JanKudláček Pavel-487-1083295
15.Krňávek Zdenek ml.Jelínek Jiří-89-7-10 1396
16.Haltmar LuděkJandejsek Martin ml.878  30106
17.Haltmar JanVicenec Rudolf-97-58-923107
18.Rýznar JaromírKudláček Pavel-7-78-8 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Haltmar Luděk31Jelínek Jiří22
Haltmar Jan22Jandejsek Martin ml.13
Diviš Ondřej02Vicenec Rudolf22
Krňávek Zdenek ml.31Kudláček Pavel22
Rýznar Jaromír11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I třídy. Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dol. Studénky AVrchní
rozhodčí:
Sieratowski Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jestřebí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Dolní StudénkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:14674:405TJ Sokol Dol. Studénky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Miroslav
Hvožďara Vlastimil
 
 
Bzdyl Josef
Daniel Jan nejml.
 
 
768  3010
2.Provazník Pavel
Klimeš Jiří
 
 
Straka Michal
 
 
WO    3020
3.Klimeš JiříStraka Michal-46-8-10 1321
4.Provazník MiroslavBzdyl Josef5-578 3131
5.Hvožďara VlastimilWO    3041
6.Provazník PavelDaniel Jan nejml.676  3051
7.Provazník MiroslavStraka Michal-96-9873261
8.Hvožďara VlastimilBzdyl Josef88-67 3171
9.Provazník PavelWO    3081
10.Klimeš JiříDaniel Jan nejml.8-6210 3191
11.Hvožďara VlastimilStraka Michal6-7-68932101
12.Provazník PavelBzdyl Josef748  30111
13.Klimeš JiříWO    30121
14.Provazník MiroslavDaniel Jan nejml.984  30131
15.Provazník PavelStraka Michal-5-1045632141
16.Sieratowski PavelBzdyl Josef-96-68632151
17.Provazník MiroslavWO    30161
18.Hvožďara VlastimilDaniel Jan nejml.6105  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klimeš Jiří11Straka Michal13
Provazník Miroslav30Bzdyl Josef04
Hvožďara Vlastimil30Daniel Jan nejml.04
Provazník Pavel30   
Sieratowski Pavel10   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I třídy. Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Postřelmov BVrchní
rozhodčí:
Vláčel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bludov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36655:678TJ Sokol Bludov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honemann Pavel
Vláčel Miroslav
 
 
Landa Josef
Pecháček Jiří
 
 
7-96-7-82301
2.Matějíček Josef
Zapletal Lubomír
 
 
Ondráček František
Soural Stanislav
 
 
-8-96-10 1302
3.Vláčel MiroslavSoural Stanislav-2-6-8  0303
4.Matějíček JosefPecháček Jiří-1089-793213
5.Honemann PavelLanda Josef977  3023
6.Zapletal LubomírOndráček František-210-89-72324
7.Matějíček JosefSoural Stanislav988  3034
8.Honemann PavelPecháček Jiří810-910 3144
9.Zapletal LubomírLanda Josef9-7-10-9 1345
10.Vláčel MiroslavOndráček František-4-67-10 1346
11.Honemann PavelSoural Stanislav86-89 3156
12.Zapletal LubomírPecháček Jiří8-86-9-72357
13.Vláčel MiroslavLanda Josef7-6-10-7 1358
14.Matějíček JosefOndráček František-5-57-6 1359
15.Zapletal LubomírSoural Stanislav-77108 3169
16.Vláčel MiroslavPecháček Jiří10610  3079
17.Matějíček JosefLanda Josef-9-7-9  03710
18.Honemann PavelOndráček František-5496 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vláčel Miroslav13Soural Stanislav13
Matějíček Josef22Pecháček Jiří13
Honemann Pavel40Landa Josef31
Zapletal Lubomír13Ondráček František31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I třídy. Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nový Malín BVrchní
rozhodčí:
Svrčina David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vel. Losiny ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Provozní Nový Malín s.r.o., Nový Malín 83, PSČ:788 03Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:44644:712TJ Sokol Vel. Losiny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laščák Vladimír
Svrčina David
 
 
Novotný Eduard st.
Cikryt Petr
 
 
-4-39-8 1301
2.Snášel Jiří
Mikeš Jan
 
 
Bureš Vladimír
Berka Jiří
 
 
8-7-99-62302
3.Laščák VladimírBureš Vladimír-1658-8-92303
4.Matýsová EmilieBureš Adam-7-9-3  0304
5.Snášel JiříNovotný Eduard st.8612  3014
6.Mikeš JanBerka Jiří-12-8-8  0315
7.Matýsová EmilieBureš Vladimír-14-7-6  0316
8.Snášel JiříBureš Adam53-6-8-72317
9.Mikeš JanNovotný Eduard st.-9-9-9  0318
10.Laščák VladimírBerka Jiří97-8-783228
11.Snášel JiříCikryt Petr87-106 3138
12.Mikeš JanBureš Adam9-567 3148
13.Laščák VladimírNovotný Eduard st.89-7-8-72349
14.Matýsová EmilieBerka Jiří7-9-210-1023410
15.Mikeš JanCikryt Petr3-4106 31510
16.Svrčina DavidBureš Adam-7-58-9 13511
17.Matýsová EmilieNovotný Eduard st.-9-4-4  03512
18.Zádrapa StanislavBerka Jiří-8-810-7 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Laščák Vladimír12Bureš Vladimír20
Matýsová Emilie04Bureš Adam31
Snášel Jiří21Novotný Eduard st.31
Mikeš Jan22Berka Jiří31
Svrčina David01Cikryt Petr02
Zádrapa Stanislav01   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy