Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I třídy. Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Mohelnice CVrchní
rozhodčí:
Bačevský Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vel. Losiny ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Masarykova 4,78985 MohelniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1619:50589:711TJ Sokol Vel. Losiny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slamkova Petra
Hojgr Stanislav
 
 
Berka Jiří
Cikryt Petr
 
 
-7-6-7  0301
2.Májek Josef
Iša David
 
 
Bureš Vladimír
Bureš Adam
 
 
-8-7-5  0302
3.Slamkova PetraVaněk Miloš-8-10-7  0303
4.Hojgr StanislavBureš Adam6-4-85-62304
5.Iša DavidBureš Vladimír9-9-13-7 1305
6.Májek JosefCikryt Petr-9-898-92306
7.Hojgr StanislavVaněk Miloš6-463 3116
8.Iša DavidBureš Adam98-7-7-92317
9.Májek JosefBureš Vladimír-8-91-12 1318
10.Slamkova PetraCikryt Petr-2-7-5  0319
11.Iša DavidVaněk Miloš-9-7-5  03110
12.Májek JosefBureš Adam-912-5-1 13111
13.Slamkova PetraBureš Vladimír-813-3-9 13112
14.Hojgr StanislavBerka Jiří-79-10-5 13113
15.Májek JosefVaněk Miloš8-8-6-8 13114
16.Slamkova PetraBureš Adam8-7-7-8 13115
17.Hojgr StanislavBureš Vladimír8-9810 31215
18.Iša DavidBerka Jiří-9-12-12  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slamkova Petra04Vaněk Miloš31
Hojgr Stanislav22Bureš Adam40
Iša David04Bureš Vladimír31
Májek Josef04Cikryt Petr20
   Berka Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I třídy. Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Palonín AVrchní
rozhodčí:
Škrabal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nový Malín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
PalonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:35663:641TJ Sokol Palonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrabal Václav
Mazánek Zdenek
 
 
Laščák Vladimír
Svrčina David
 
 
46-78 3110
2.Valouch Jaroslav
Valouch Zdeněk
 
 
Snášel Jiří
Mikeš Jan
 
 
8-79-863220
3.Valouch ZdeněkLaščák Vladimír-4-6-7  0321
4.Škrabal VáclavSvrčina David468  3031
5.Valouch JaroslavSnášel Jiří10-1586 3141
6.Mazánek ZdenekMikeš Jan710-6-1073251
7.Škrabal VáclavLaščák Vladimír-575-9-32352
8.Valouch JaroslavSvrčina David374  3062
9.Mazánek ZdenekSnášel Jiří-6-7-8  0363
10.Valouch ZdeněkMikeš Jan8-7-9-10 1364
11.Valouch JaroslavLaščák Vladimír-8849 3174
12.Mazánek ZdenekSvrčina David-9-106-8 1375
13.Valouch ZdeněkSnášel Jiří7-7-7-8 1376
14.Škrabal VáclavMikeš Jan-6-33683286
15.Mazánek ZdenekLaščák Vladimír10-7-7-8 1387
16.Valouch ZdeněkSvrčina David-967-693297
17.Škrabal VáclavSnášel Jiří-10-10-7  0398
18.Valouch JaroslavMikeš Jan669  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valouch Zdeněk13Laščák Vladimír31
Škrabal Václav22Svrčina David13
Valouch Jaroslav40Snášel Jiří31
Mazánek Zdenek13Mikeš Jan13
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I třídy. Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bludov BVrchní
rozhodčí:
Srb Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bludov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna BludovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:19687:579TJ Sokol Bludov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srb Pavel
Nejedlý Jiří
 
 
Pecháček Jiří
Ondráček František
 
 
949  3010
2.Falhar Radek
Blaťák Vojtěch
 
 
Soural Stanislav
Landa Josef
 
 
91010  3020
3.Blaťák AdamSoural Stanislav886  3030
4.Blaťák VojtěchLanda Josef86-88 3140
5.Falhar RadekPecháček Jiří9-94-643250
6.Nejedlý JiříOndráček František-7-34-8 1351
7.Blaťák VojtěchSoural Stanislav5810  3061
8.Falhar RadekLanda Josef992  3071
9.Nejedlý JiříPecháček Jiří914-87 3181
10.Blaťák AdamOndráček František9-443 3191
11.Falhar RadekSoural Stanislav91012  30101
12.Nejedlý JiříLanda Josef-10210-9232111
13.Blaťák AdamPecháček Jiří-4-4-8  03112
14.Blaťák VojtěchOndráček František789  30122
15.Nejedlý JiříSoural Stanislav8-788 31132
16.Blaťák AdamLanda Josef-66-88832142
17.Blaťák VojtěchPecháček Jiří7-687 31152
18.Falhar RadekOndráček František-118-810732162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blaťák Adam31Soural Stanislav04
Blaťák Vojtěch40Landa Josef04
Falhar Radek40Pecháček Jiří13
Nejedlý Jiří31Ondráček František13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I třídy. Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jedlí BVrchní
rozhodčí:
Haltmar Luděk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jestřebí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD JedlíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33659:641nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rýznar Jaromír
Polách Petr
 
 
Straka Michal
Kubalík Jiří
 
 
-6-88-5 1301
2.Haltmar Luděk
Krňávek Zdenek ml.
 
 
Zittová Radomíra
Bzdyl Josef
 
 
856  3011
3.Haltmar LuděkStraka Michal-8-68-9 1312
4.Rýznar JaromírKubalík Jiří-7-4-5  0313
5.Polách PetrZittová Radomíra86-97 3123
6.Krňávek Zdenek ml.Bzdyl Josef468  3033
7.Rýznar JaromírStraka Michal-7-8-8  0334
8.Polách PetrKubalík Jiří88-8-773244
9.Krňávek Zdenek ml.Zittová Radomíra-58-138-62345
10.Haltmar LuděkBzdyl Josef866  3055
11.Polách PetrStraka Michal-9-69-10 1356
12.Krňávek Zdenek ml.Kubalík Jiří-7-978-72357
13.Haltmar LuděkZittová Radomíra738  3067
14.Rýznar JaromírBzdyl Josef9-788 3177
15.Krňávek Zdenek ml.Straka Michal6-6-6953287
16.Haltmar LuděkKubalík Jiří878  3097
17.Rýznar JaromírZittová Radomíra-9-788-92398
18.Polách PetrBzdyl Josef-786-8-52399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Haltmar Luděk31Straka Michal31
Rýznar Jaromír13Kubalík Jiří22
Polách Petr22Zittová Radomíra22
Krňávek Zdenek ml.22Bzdyl Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I třídy. Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Štíty CVrchní
rozhodčí:
Sasz Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dol. Studénky ARozhodčí:Sasz Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠtítyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:46471:605TJ Sokol Dol. Studénky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kudláček Pavel
Vicenec Rudolf
 
 
Provazník Pavel
Klimeš Petr
 
 
678  3010
2.Kocián Pavel
Kocián Jakub
 
 
Hvožďara Vlastimil
Provazník Miroslav
 
 
8-7-7-8 1311
3.Kudláček PavelKlimeš Jiří-10-12-4  0312
4.Kocián PavelProvazník Pavel-68-5-8 1313
5.Vicenec RudolfProvazník Miroslav-65-7-8 1314
6.Kocián JakubHvožďara Vlastimil-6-12-9  0315
7.Kocián PavelKlimeš Petr8-798 3125
8.Vicenec RudolfProvazník Pavel-16-7-2 1326
9.Kocián JakubProvazník Miroslav-6-7-3  0327
10.Kudláček PavelHvožďara Vlastimil-5-6-7  0328
11.Vicenec RudolfKlimeš Petr-85-6-7 1329
12.Kocián JakubProvazník Pavel-8-9-8  03210
13.Kudláček PavelProvazník Miroslav-6-5-8  03211
14.Kocián PavelHvožďara Vlastimil-6-7-5  03212
15.Kocián JakubKlimeš Petr-2-4-2  03213
16.Kudláček PavelProvazník PavelWO    30313
17.Kocián PavelProvazník Miroslav-6-7-6  03314
18.Vicenec RudolfHvožďara Vlastimil6-7-78-523315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kudláček Pavel03Klimeš Jiří10
Kocián Pavel13Provazník Pavel30
Vicenec Rudolf04Provazník Miroslav40
Kocián Jakub04Hvožďara Vlastimil40
   Klimeš Petr21
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy