Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II třídy. Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Šumvald-Břevenec BVrchní
rozhodčí:
Křístek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Úsov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Šumvald, Šumvald č.p. 204, 78385, TělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
06:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:43648:711TTC Úsov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Leopold
Surma Marek
 
 
Iša Radek
Kondler Josef
 
 
8-57-4-142301
2.Křístek Miroslav
Filip Tomáš
 
 
Pospíšil Martin
Fialek Jan
 
 
-5-77-9 1302
3.Konečný LeopoldPospíšil Martin3-124-9-72303
4.Surma MarekKondler Josef12-884 3113
5.Křístek MiroslavFialek Jan-59-9-6 1314
6.Filip TomášIša Radek86-84 3124
7.Surma MarekPospíšil Martin511-49 3134
8.Křístek MiroslavKondler Josef-10-12-5  0335
9.Filip TomášFialek Jan-10-7-9  0336
10.Konečný LeopoldIša Radek-4-12-8  0337
11.Křístek MiroslavPospíšil Martin8-8-7-6 1338
12.Filip TomášKondler Josef-7-85293248
13.Konečný LeopoldFialek Jan1012-78 3158
14.Surma MarekIša Radek-98-12-4 1359
15.Filip TomášPospíšil Martin98-6-4-623510
16.Konečný LeopoldKondler Josef-6-1-6  03511
17.Surma MarekFialek Jan-78-9-7 13512
18.Křístek MiroslavKočka Filip-101097 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Konečný Leopold13Pospíšil Martin31
Surma Marek22Kondler Josef22
Křístek Miroslav13Fialek Jan31
Filip Tomáš22Iša Radek21
   Kočka Filip01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II třídy. Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Leština AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Loštice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LeštinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:22653:508TJ Sokol Leština A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděk Zdenek
Balcarek Jiri
 
 
Matějček Jan
Kacr Antonín
 
 
9107  3010
2.Jedelský Luděk
Mrázek Petr
 
 
Grézl Luděk
Navrátil Luděk
 
 
-856-6103220
3.Balcarek JiriNavrátil Luděk99-57 3130
4.Mrázek PetrGrézl Luděk456  3040
5.Bezděk ZdenekMatějček Jan8-944 3150
6.Körner JiříKacr Antonín366  3060
7.Mrázek PetrNavrátil Luděk-5768 3170
8.Bezděk ZdenekGrézl Luděk8-898 3180
9.Körner JiříMatějček Jan734  3090
10.Balcarek JiriKacr Antonín-7-11-8  0391
11.Bezděk ZdenekNavrátil LuděkWO    30101
12.Körner JiříGrézl Luděk6-4810 31111
13.Jedelský LuděkMatějček Jan-7-6-6  03112
14.Mrázek PetrKacr Antonín-86-75-523113
15.Körner JiříNavrátil LuděkWO    30123
16.Jedelský LuděkGrézl Luděk-768-6532133
17.Mrázek PetrMatějček Jan38-79 31143
18.Körnerová MonikaKacr Antonín-512-8-9 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Balcarek Jiri11Navrátil Luděk02
Mrázek Petr31Grézl Luděk04
Bezděk Zdenek20Matějček Jan13
Körner Jiří30Kacr Antonín31
Jedelský Luděk11   
Körnerová Monika01   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II třídy. Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Štíty DVrchní
rozhodčí:
Sasz Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bludov DRozhodčí:Kreuzigerová Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠtítyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1710:51429:653TJ Sokol Bludov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočnar Libor
Purkert Tomáš
 
 
Konečný Stanislav
Huňat Miroslav
 
 
-9-8-7  0301
2.Haltmar Dominik
Mareš Jan
 
 
Krátký Dalibor
Šupina Pavel
 
 
-6-7-8  0302
3.Kočnar LiborKonečný Stanislav-8-1012-7 1303
4.Haltmar DominikHuňat Miroslav7-10-8-3 1304
5.Mareš JanKrátký Dalibor-9-910-6 1305
6.Purkert Tomᚊupina Pavel-5-6-6  0306
7.Haltmar DominikKonečný Stanislav-3-12-8  0307
8.Mareš JanHuňat Miroslav-6-79-4 1308
9.Purkert TomášKrátký Dalibor-5-9-7  0309
10.Kočnar LiborŠupina Pavel-4-7-8  03010
11.Mareš JanKonečný Stanislav-8-7-6  03011
12.Purkert TomášHuňat Miroslav-1-5-3  03012
13.Kočnar LiborKrátký Dalibor-7-6-4  03013
14.Haltmar DominikŠupina Pavel-6-3-4  03014
15.Purkert TomášKonečný Stanislav-3-38-7 13015
16.Kočnar LiborHuňat Miroslav-78-69-523016
17.Haltmar DominikKrátký Dalibor798  30116
18.Mareš JanŠupina Pavel-3-4-5  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kočnar Libor04Konečný Stanislav40
Haltmar Dominik13Huňat Miroslav40
Mareš Jan04Krátký Dalibor31
Purkert Tomáš04Šupina Pavel40
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II třídy. Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nov. Malín CVrchní
rozhodčí:
Mikeš Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vel. Losiny BRozhodčí:Mikeš Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Provozní Nový Malín s.r.o., Nový Malín 83, PSČ:788 03Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:48619:721TJ Sokol Vel. Losiny B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matýsová Emilie
Dokoupil Ivan
 
 
Bureš Ondřej
Vaněk Miloš
 
 
86-1112 3110
2.Dus Jakub
Drugda Aleš
 
 
Berka Jiří
Novotný Eduard ml.
 
 
6-9-95-122311
3.Matýsová EmilieBerka Jiří-10-7-9  0312
4.Dus JakubBureš Ondřej2-7-68-62313
5.Zádrapa StanislavNovotný Eduard ml.-83-76-62314
6.Dokoupil IvanVaněk Miloš-5-6-5  0315
7.Svrčina DavidBerka Jiří76-10-393225
8.Zádrapa StanislavBureš Ondřej-710-8-6 1326
9.Dokoupil IvanNovotný Eduard ml.-10-5-13  0327
10.Matýsová EmilieVaněk Miloš-7-6-1  0328
11.Zádrapa StanislavBerka Jiří-97109 3138
12.Dokoupil IvanBureš Ondřej9-59-3-72339
13.Matýsová EmilieNovotný Eduard ml.-957-973249
14.Svrčina DavidVaněk Miloš-4-58-4 13410
15.Dokoupil IvanBerka Jiří-411-8-11 13411
16.Matýsová EmilieBureš Ondřej-5-6-11  03412
17.Svrčina DavidNovotný Eduard ml.-7-85-11 13413
18.Drugda AlešVaněk Miloš-8-6-9  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matýsová Emilie13Berka Jiří22
Dus Jakub01Bureš Ondřej40
Zádrapa Stanislav12Novotný Eduard ml.31
Dokoupil Ivan04Vaněk Miloš40
Svrčina David12   
Drugda Aleš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II třídy. Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linhartice AVrchní
rozhodčí:
Vymětal Libor
HOSTUJÍCÍ:KS Lišnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Linhartice 182, 57101 Moravská TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:27683:625KST Linhartice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vymětal Libor
Coufal Jakub
 
 
Mikula Dušan st.
Jelínek Martin
 
 
-7-77-9 1301
2.Muselík Miroslav
Coufal Jiří
 
 
Mikula Dušan ml.
Michal Marek
 
 
-7775 3111
3.Vymětal LiborMikula Dušan st.96-410 3121
4.Coufal JakubJelínek Martin-9-8-10  0322
5.Coufal JiříMikula Dušan ml.8-14-6863232
6.Muselík MiroslavMichal Marek784  3042
7.Coufal JakubMikula Dušan st.-5296 3152
8.Coufal JiříJelínek Martin-5-9-7  0353
9.Muselík MiroslavMikula Dušan ml.9-9-14643263
10.Vymětal LiborMichal Marek8-789 3173
11.Coufal JiříMikula Dušan st.-1188-383283
12.Muselík MiroslavJelínek Martin846  3093
13.Vymětal LiborMikula Dušan ml.85-713 31103
14.Coufal JakubMichal Marek-9949 31113
15.Muselík MiroslavMikula Dušan st.128-214 31123
16.Vymětal LiborJelínek Martin576  30133
17.Coufal JakubMikula Dušan ml.-4-8-4  03134
18.Coufal JiříMichal Marek84-9-3832144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vymětal Libor40Mikula Dušan st.04
Coufal Jakub22Jelínek Martin22
Coufal Jiří31Mikula Dušan ml.13
Muselík Miroslav40Michal Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II třídy. Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kolšov CVrchní
rozhodčí:
Dražný Alois
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dubicko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD v KolšověRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:26622:455SK Kolšov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poisl Isidor
Žák Milan
 
 
Vidomus Michal
Sobotík Petr
 
 
-8-5-3  0301
2.Švesták Drahoslav
Solařová Květoslava
 
 

 
 
WO    3011
3.Švesták DrahoslavSobotík Petr274  3021
4.Žák MilanNovotný Petr-7-446-72322
5.Poisl IsidorVidomus Michal7-297 3132
6.Solařová KvětoslavaWO    3042
7.Žák MilanSobotík Petr-9-396-82343
8.Poisl IsidorNovotný Petr5-78-653253
9.Solařová KvětoslavaVidomus Michal-410-8-4 1354
10.Švesták DrahoslavWO    3064
11.Poisl IsidorSobotík Petr75-3-8-52365
12.Solařová KvětoslavaNovotný Petr1044  3075
13.Švesták DrahoslavVidomus Michal-7-89-8 1376
14.Žák MilanWO    3086
15.Solařová KvětoslavaSobotík Petr746  3096
16.Švesták DrahoslavNovotný Petr-1210-98332106
17.Žák MilanVidomus Michal-7-8-8  03107
18.Poisl IsidorWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Švesták Drahoslav21Sobotík Petr22
Žák Milan03Novotný Petr13
Poisl Isidor21Vidomus Michal31
Solařová Květoslava21   
WO50WO05
Nejsou.

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy