Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II třídy. Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Štíty DVrchní
rozhodčí:
Sasz Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vel. Losiny BRozhodčí:Sasz Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠtítyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:181:54312:603TJ Sokol Vel. Losiny B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočnar Libor
Haltmar Dominik
 
 
Novotný Eduard ml.
Berka Jiří
 
 
-4-10-7  0301
2.Purkert Tomáš
Kocián Jakub
 
 
Bureš Ondřej
Janda František
 
 
-6-2-6  0302
3.Haltmar DominikNovotný Eduard ml.-7-8-6  0303
4.Purkert TomášBerka Jiří-3-5-2  0304
5.Kocián JakubBureš Ondřej-3-4-9  0305
6.Kočnar LiborJanda František-4-5-6  0306
7.Purkert TomášNovotný Eduard ml.-2-2-5  0307
8.Kocián JakubBerka Jiří-7-6-5  0308
9.Kočnar LiborBureš Ondřej-7-7-7  0309
10.Haltmar DominikJanda František-6-7-6  03010
11.Kocián JakubNovotný Eduard ml.-6-3-7  03011
12.Kočnar LiborBerka Jiří-8-8-8  03012
13.Haltmar DominikBureš Ondřej-3-4-6  03013
14.Purkert TomášJanda František-5-7-3  03014
15.Kočnar LiborNovotný Eduard ml.-78-9-7 13015
16.Haltmar DominikBerka Jiří-4-7-5  03016
17.Purkert TomášBureš Ondřej-5-5-7  03017
18.Kocián JakubJanda František-4-4-5  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Haltmar Dominik04Novotný Eduard ml.40
Purkert Tomáš04Berka Jiří40
Kocián Jakub04Bureš Ondřej40
Kočnar Libor04Janda František40
Zápas předehrán 8.10.2020



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II třídy. Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bludov DVrchní
rozhodčí:
Huňat Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nov. Malín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna BludovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:35675:671TJ Sokol Bludov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srb Marek
Krátký Dalibor
 
 
Dokoupil Ivan
Matýsová Emilie
 
 
6-67-7103210
2.Huňat Miroslav
Večeř Milan
 
 
Zádrapa Stanislav
Dus Jakub
 
 
-1096-2103220
3.Krátký DaliborDus Jakub-693-993230
4.Večeř MilanZádrapa Stanislav-81098 3140
5.Srb MarekMatýsová Emilie-3-29-5 1341
6.Huňat MiroslavDokoupil Ivan-8-533-72342
7.Večeř MilanDus Jakub-1-4-7  0343
8.Srb MarekZádrapa Stanislav-6-8-9  0344
9.Huňat MiroslavMatýsová Emilie59-98 3154
10.Krátký DaliborDokoupil Ivan545  3064
11.Hubáček JaroslavDus Jakub7-976 3174
12.Huňat MiroslavZádrapa Stanislav-10188 3184
13.Krátký DaliborMatýsová Emilie-5867 3194
14.Večeř MilanDokoupil Ivan8-6-7-5 1395
15.Huňat MiroslavDus Jakub5-79-8832105
16.Krátký DaliborZádrapa Stanislav-9698 31115
17.Večeř MilanMatýsová Emilie7-3-4-9 13116
18.Hubáček JaroslavDokoupil Ivan7-8-67-1423117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krátký Dalibor40Dus Jakub13
Večeř Milan13Zádrapa Stanislav13
Srb Marek02Matýsová Emilie22
Huňat Miroslav31Dokoupil Ivan31
Hubáček Jaroslav11   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy