Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III třídy. Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Úsov BVrchní
rozhodčí:
Kočka Filip
HOSTUJÍCÍ:SK Kolšov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 187, Úsov, 789 73, Tělocvična ZŠ ÚsovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:29671:609TTC Úsov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík František
Král Robert
 
 
Hatala Milan
Rabenseifner Pavel
 
 
-58-8343210
2.Kočka Filip
Iša Ivan
 
 
Balšánek František
Šíbl Martin
 
 
-101249 3120
3.Pavlík FrantišekHatala Milan-88-6663230
4.Král RobertRabenseifner Pavel5-10610 3140
5.Kočka FilipŠíbl Martin-76-9-5 1341
6.Iša IvanBalšánek František992  3051
7.Král RobertHatala Milan5810  3061
8.Kočka FilipRabenseifner Pavel9-88-1453271
9.Iša IvanŠíbl Martin647  3081
10.Pavlík FrantišekBalšánek František-10987 3191
11.Kočka FilipHatala Milan-89-610932101
12.Iša IvanRabenseifner Pavel-6-7-6  03102
13.Pavlík FrantišekŠíbl Martin3-1076 31112
14.Král RobertBalšánek František-9-7-5  03113
15.Iša IvanHatala Milan-9-8-7  03114
16.Pavlík FrantišekRabenseifner Pavel-886-81032124
17.Král RobertŠíbl Martin659  30134
18.Kočka FilipBalšánek František-7-4-9  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlík František40Hatala Milan13
Král Robert31Rabenseifner Pavel13
Kočka Filip22Šíbl Martin13
Iša Ivan22Balšánek František22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III třídy. Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Šumvald-Břevenec CVrchní
rozhodčí:
Šenk Zbyňek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dol. Studénky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Šumvald, Šumvald č.p. 204, 78385, TělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:44588:677TJ Sokol Dol. Studénky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenk Zbyňek
Kunst Jaroslav
 
 
Navrátil František
Vavruša František
 
 
64-15-773210
2.Struhár Radek
Berka Jíří
 
 
Benda Hynek
Navrátil Kamil
 
 
-7-87-5 1311
3.Kunst JaroslavVavruša František9-9710 3121
4.Struhár RadekNavrátil František-9-8-6  0322
5.Berka JíříNavrátil Kamil-6-10-6  0323
6.Šenk ZbyňekBenda Hynek910-6-12-52324
7.Struhár RadekVavruša František5513  3034
8.Berka JíříNavrátil František-3-6-10  0335
9.Šenk ZbyňekNavrátil Kamil-96-2-7 1336
10.Kunst JaroslavBenda Hynek-7-8-3  0337
11.Berka JíříVavruša František-810-5-6 1338
12.Šenk ZbyňekNavrátil František-6-2-9  0339
13.Kunst JaroslavNavrátil Kamil7105  3049
14.Struhár RadekBenda Hynek-68-7-6 13410
15.Šenk ZbyňekVavruša František-8-886832510
16.Kunst JaroslavNavrátil František9-8-67-923511
17.Struhár RadekNavrátil Kamil-84-11-9 13512
18.Berka JíříBenda Hynek-5-6-9  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kunst Jaroslav22Vavruša František13
Struhár Radek13Navrátil František40
Berka Jíří04Navrátil Kamil31
Šenk Zbyňek13Benda Hynek40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III třídy. Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vel. Losiny CVrchní
rozhodčí:
Janda František
HOSTUJÍCÍ:KST Linhartice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 652, Velké Losiny 78815, Tělocvična základní školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:25688:621TJ Sokol Vel. Losiny C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Ondřej
Hejtmánek Lukáš
 
 
Pytlík Josef
Špaček Jaromír
 
 
9-7-9983210
2.Janda František
Berka Martin
 
 
Kubálek Radek
Štrauch Richard
 
 
378  3020
3.Janda FrantišekŠpaček Jaromír9-398 3130
4.Hejtmánek LukášKubálek Radek10-6-9-6 1331
5.Berka MartinŠtrauch Richard106-6-653241
6.Bureš OndřejDolívka Jan777  3051
7.Hejtmánek Lukᚊpaček Jaromír-9-713-9 1352
8.Berka MartinKubálek Radek5-8102 3162
9.Bureš OndřejŠtrauch Richard76-8-893272
10.Janda FrantišekDolívka Jan-611-7753282
11.Berka MartinŠpaček Jaromír997  3092
12.Bureš OndřejKubálek Radek267  30102
13.Šefraný ŠtěpánŠtrauch Richard6-3116 31112
14.Hejtmánek LukášDolívka Jan-58-4-10 13113
15.Bureš OndřejŠpaček Jaromír972  30123
16.Šefraný ŠtěpánKubálek Radek-31215-9832133
17.Hejtmánek Lukᚊtrauch Richard-6-10-9  03134
18.Berka MartinDolívka Jan959  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janda František20Špaček Jaromír13
Hejtmánek Lukáš04Kubálek Radek13
Berka Martin40Štrauch Richard13
Bureš Ondřej40Dolívka Jan13
Šefraný Štěpán20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy