Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž IV třídy. Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DlouhomilovVrchní
rozhodčí:
Mazurka Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nov. Malín ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dlouhomilov 122, 150 m od křižovatky směr BenkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:24639:529TJ Dlouhomilov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Vít
Šafář Jan
 
 
Bačevský Drahomír
Drugda Robert
 
 
108-103 3110
2.Šafář Dan
Štelc Ondřej
 
 
Kašpar František
Stebnický Vladimír
 
 
-109102 3120
3.Dvořák VítBačevský Drahomír87-95 3130
4.Štelc MartinKašpar František-6717 3140
5.Šafář DanStebnický Vladimír115-11-753250
6.Štelc OndřejDrugda Robert4-9-9-9 1351
7.Štelc MartinBačevský Drahomír974  3061
8.Šafář DanKašpar František-10-7-8  0362
9.Štelc OndřejStebnický Vladimír-8-9-8  0363
10.Dvořák VítDrugda Robert784  3073
11.Šafář DanBačevský Drahomír5-769 3183
12.Štelc OndřejKašpar František-9-11-3  0384
13.Dvořák VítStebnický Vladimír472  3094
14.Štelc MartinDrugda Robert765  30104
15.Štelc OndřejBačevský Drahomír-7-5-9  03105
16.Dvořák VítKašpar František788  30115
17.Štelc MartinStebnický Vladimír1166  30125
18.Šafář DanDrugda Robert6-9-37732135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Vít40Bačevský Drahomír13
Štelc Martin40Kašpar František22
Šafář Dan31Stebnický Vladimír13
Štelc Ondřej04Drugda Robert13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž IV třídy. Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KS Lišnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Boršov - Linhartice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola LíšniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1414:46461:597KST Boršov - Linhartice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Masopust Aleš
Michal Karel
 
 
Chladil Otto ml.
Štrauch Richard
 
 
-11-8-6  0301
2.Vykydal Jan st.
Novák Milan
 
 
Barták Vladimír
Šimášek Miroslav
 
 
-11-12-6  0302
3.Masopust AlešŠtrauch Richard6-4-8983212
4.Michal KarelBarták Vladimír-86-6973222
5.Novák MilanChladil Otto ml.-4-9-8  0323
6.Vykydal Jan st.Šimášek Miroslav-6-6-1  0324
7.Michal KarelŠtrauch Richard-8-6-4  0325
8.Novák MilanBarták Vladimír-4-6-9  0326
9.Vykydal Jan st.Chladil Otto ml.-4-5-8  0327
10.Masopust AlešŠimášek Miroslav-6-8-6  0328
11.Novák MilanŠtrauch Richard-8-8-9  0329
12.Vykydal Jan st.Barták Vladimír-6-7-6  03210
13.Masopust AlešChladil Otto ml.-6-78-6 13211
14.Michal KarelŠimášek Miroslav-68-8-9 13212
15.Vykydal Jan ml.Štrauch Richard-2-3-8  03213
16.Masopust AlešBarták VladimírWO    30313
17.Michal KarelChladil Otto ml.698  30413
18.Novák MilanŠimášek Miroslav-9-6-5  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Masopust Aleš12Štrauch Richard31
Michal Karel22Barták Vladimír21
Novák Milan04Chladil Otto ml.31
Vykydal Jan st.03Šimášek Miroslav40
Vykydal Jan ml.01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž IV třídy. Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Postřelmov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Leština BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala PostřelmovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:38625:650TJ Sokol Leština B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Martin
Stryková Iva
 
 
Bezděk Tomaš
Valouch Miroslav
 
 
-10-6-5  0301
2.Sedláčková Jana
Šípová Miroslava
 
 
Koppa Tomáš
Bém Zdeněk
 
 
10-10-7-8 1302
3.Kubíček MartinBezděk Tomaš-9510-4103212
4.Sedláčková JanaKoppa Tomáš8-6-5-10 1313
5.Šípová MiroslavaValouch Miroslav-5-77-4 1314
6.Zapletal LubomírBém Zdeněk6126  3024
7.Sedláčková JanaBezděk Tomaš-5955 3134
8.Šípová MiroslavaKoppa Tomáš-49-810-42335
9.Zapletal LubomírValouch Miroslav1155  3045
10.Kubíček MartinBém Zdeněk710-6-9-82346
11.Šípová MiroslavaBezděk Tomaš6-8-9-5 1347
12.Zapletal LubomírKoppa Tomáš555  3057
13.Kubíček MartinValouch Miroslav7-3-9-5 1358
14.Stryková IvaBém Zdeněk65-62 3168
15.Zapletal LubomírKörnerová Monika5-833 3178
16.Kubíček MartinKoppa Tomáš-9910-4-52379
17.Stryková IvaValouch Miroslav-7-8-9  03710
18.Šípová MiroslavaBém Zdeněk-68-7-3 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubíček Martin13Bezděk Tomaš12
Sedláčková Jana11Koppa Tomáš31
Šípová Miroslava04Valouch Miroslav31
Zapletal Lubomír40Bém Zdeněk22
Stryková Iva11Körnerová Monika01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž IV třídy. Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LukaviceVrchní
rozhodčí:
Kratochvíl Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Mohelnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD LukaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:41485:647TTC Mohelnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velický Vladimír
Kratochvíl Václav
 
 
Strouhal Karel st.
Bačevský Josef
 
 
8-10915 3110
2.Žáková Daniela
Školut Daniel
 
 
Obr Jiří st.
Trenk Michal
 
 
-48814 3120
3.Žáková DanielaTrenk Michal-2-6-10  0321
4.Školut DanielTrenk Martin-9-5-5  0322
5.Velický VladimírSlamkova Petra-51279 3132
6.Kratochvíl VáclavBačevský Josef11210  3042
7.Školut DanielTrenk Michal-11-6-9  0343
8.Velický VladimírTrenk Martin7-58-5-62344
9.Kratochvíl VáclavSlamkova Petra-8-6-7  0345
10.Žáková DanielaBačevský Josef-9-6-2  0346
11.Velický VladimírTrenk Michal710-7-593256
12.Kratochvíl VáclavTrenk Martin-1-3-6  0357
13.Žáková DanielaSlamkova Petra-1-3-6  0358
14.Školut DanielBačevský Josef-3-6-8  0359
15.Kratochvíl VáclavTrenk Michal-7-1-6  03510
16.Žáková DanielaTrenk Martin-7-5-3  03511
17.Školut DanielSlamkova Petra-4-49-14 13512
18.Velický VladimírBačevský Josef789  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žáková Daniela04Trenk Michal31
Školut Daniel04Trenk Martin40
Velický Vladimír31Slamkova Petra31
Kratochvíl Václav13Bačevský Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž IV třídy. Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Ruda AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol NemileRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Tatran RUDA nad MORAVOURozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:30639:591TJ Tatran Ruda A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpar Ondřej
Ščevík Martin
 
 
Čapek Josef
Rattay Marek
 
 
-82-7383210
2.Trávníček Milan
Poprach Tomáš
 
 
Skála Petr
Mikeska Jaroslav st.
 
 
12-7-108-102311
3.Kašpar OndřejČapek Josef995  3021
4.Poprach TomášRattay Marek827  3031
5.Trávníček MilanMikeska Jaroslav st.-13-7-7  0332
6.Ščevík MartinSkála Petr9-9-9-5 1333
7.Poprach TomášČapek Josef6105  3043
8.Trávníček MilanRattay Marek4149  3053
9.Ščevík MartinMikeska Jaroslav st.-5-4-7  0354
10.Kašpar OndřejSkála Petr-89410 3164
11.Trávníček MilanČapek Josef196  3074
12.Ščevík MartinRattay Marek-910-3-7 1375
13.Kašpar OndřejMikeska Jaroslav st.-9-6-5  0376
14.Poprach TomášSkála Petr9-646 3186
15.Ščevík MartinČapek Josef49-108 3196
16.Kašpar OndřejRattay Marek-4-956532106
17.Poprach TomášMikeska Jaroslav st.-9-5-5  03107
18.Trávníček MilanSkála Petr-9-947832117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kašpar Ondřej31Čapek Josef04
Poprach Tomáš31Rattay Marek13
Trávníček Milan31Mikeska Jaroslav st.40
Ščevík Martin13Skála Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž IV třídy. Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kolšov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brníčko.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kolšov 160 78821 SudkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:11632:430SK Kolšov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dražný Alois
Šmíd Tomáš
 
 
Kouřil Petr
Falat Tomáš
 
 
453  3010
2.Švesták Adam
Švestáková Sandra
 
 
Podhajský Radek
Soural Petr
 
 
797  3020
3.Švestáková SandraKouřil Petr6-758 3130
4.Šmíd TomášFalat Tomáš-73-10-9 1331
5.Švesták AdamPodhajský Radek517  3041
6.Dražný AloisSoural Petr6108  3051
7.Šmíd TomášKouřil Petr1057  3061
8.Švesták AdamFalat Tomáš1038  3071
9.Dražný AloisPodhajský Radek787  3081
10.Švestáková SandraSoural Petr555  3091
11.Švesták AdamKouřil Petr-7133 31101
12.Šíbl MartinFalat Tomáš-79-610632111
13.Švestáková SandraPodhajský Radek254  30121
14.Šmíd TomášSoural Petr986  30131
15.Zavřel MichalKouřil Petr-2-814-4 13132
16.Švestáková SandraFalat Tomáš9118  30142
17.Šmíd TomášPodhajský Radek4-471 31152
18.Švesták AdamSoural Petr374  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švestáková Sandra40Kouřil Petr13
Šmíd Tomáš31Falat Tomáš13
Švesták Adam40Podhajský Radek04
Dražný Alois20Soural Petr04
Šíbl Martin10   
Zavřel Michal01   
Nejsou.

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy