Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž V. Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vel. Losiny DVrchní
rozhodčí:
Janda František
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Ruda CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 652, Velké Losiny 78815, Tělocvična základní školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:38588:619TJ Tatran Ruda C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šefraný Štěpán
Vaněk Ondřej
 
 
Klimeš Dominik
Diviš Petr
 
 
-7-889-62301
2.Šefraný Lukáš
Žídek Marek
 
 
Kozák Ladislav
Kubíček Vlastimil
 
 
-9-10-10  0302
3.Šefraný LukášKozák Ladislav-7-78-10 1303
4.Žídek MarekKlimeš Dominik47-94 3113
5.Vaněk OndřejDiviš Petr-11-8-8  0314
6.Šefraný ŠtěpánKubíček Vlastimil997  3024
7.Žídek MarekKozák Ladislav346  3034
8.Vaněk OndřejKlimeš Dominik8-12-812-102335
9.Šefraný ŠtěpánDiviš Petr-8-9-8  0336
10.Šefraný LukášKubíček Vlastimil-7-58-6 1337
11.Vaněk OndřejKozák Ladislav812-1111 3147
12.Šefraný ŠtěpánKlimeš Dominik1146  3057
13.Šefraný LukášDiviš Petr-3-10-8  0358
14.Žídek MarekKubíček Vlastimil-7-6-8  0359
15.Šefraný ŠtěpánKozák Ladislav848  3069
16.Šefraný LukášKlimeš Dominik-3-10-10  03610
17.Žídek MarekDiviš Petr9-9-8-6 13611
18.Vaněk OndřejKubíček Vlastimil-8-5-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šefraný Lukáš04Kozák Ladislav13
Žídek Marek22Klimeš Dominik22
Vaněk Ondřej13Diviš Petr40
Šefraný Štěpán31Kubíček Vlastimil31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž V. Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KlopinaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KS Lišnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD v KlopiněRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:37563:612KS Lišnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Ladislav
Skoumal Jaroslav
 
 
Michal Karel
Linhart Josef ml.
 
 
-769-10-52301
2.Holinek Libor
Fuchs Jan
 
 
Novák Milan
Kopačik Pavol
 
 
7-10-9-4 1302
3.Král LadislavMichal Karel-1-3-5  0303
4.Skoumal JaroslavLinhart Josef ml.-8793 3113
5.Fuchs JanNovák Milan-96109 3123
6.Holinek LiborKopačik Pavol-5-87-6 1324
7.Skoumal JaroslavMichal Karel-86-6-2 1325
8.Fuchs JanLinhart Josef ml.-7-79-6 1326
9.Holinek LiborNovák Milan-4-4-10  0327
10.Král LadislavKopačik Pavol363  3037
11.Fuchs JanMichal Karel-13-4-8  0338
12.Holinek LiborLinhart Josef ml.-7-7-7  0339
13.Král LadislavNovák Milan-5599 3149
14.Skoumal JaroslavKopačik Pavol665  3059
15.Holinek LiborMichal Karel-29-8-9 13510
16.Král LadislavLinhart Josef ml.613-810 31610
17.Skoumal JaroslavNovák Milan-9-8-9  03611
18.Fuchs JanKopačik Pavol7310  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Král Ladislav31Michal Karel40
Skoumal Jaroslav22Linhart Josef ml.22
Fuchs Jan22Novák Milan22
Holinek Libor04Kopačik Pavol13
Ne.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž V. Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Libina BVrchní
rozhodčí:
Hauser Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Boršov - Linhartice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hřiště LibinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:48491:671KST Boršov - Linhartice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrlina Jiří
Čikl Pavel
 
 
Nárovec Petr
Blažek David
 
 
-7-88-8 1301
2.Straka Roman
Holoubek Jaromír
 
 
Barták Vladimír
Sekanina Antonín
 
 
7-88-9103211
3.Mrlina JiříBarták Vladimír-6-59883221
4.Holoubek JaromírNárovec Petr-3-7-11  0322
5.Straka RomanBlažek David-4-4-4  0323
6.Čikl PavelSekanina Antonín37-97 3133
7.Holoubek JaromírBarták Vladimír-2-4-7  0334
8.Straka RomanNárovec Petr-2-7-6  0335
9.Čikl PavelBlažek David5-988 3145
10.Mrlina JiříSekanina Antonín6-7-7-4 1346
11.Straka RomanBarták Vladimír-3-3-5  0347
12.Čikl PavelNárovec Petr-9-1049-102348
13.Mrlina JiříBlažek David-8-3-7  0349
14.Holoubek JaromírSekanina Antonín-6-8-5  03410
15.Kožoušek KarelBarták Vladimír-7-3-2  03411
16.Mrlina JiříNárovec Petr717-1-1-723412
17.Holoubek JaromírBlažek David-8-7-9  03413
18.Straka RomanSekanina Antonín-4-8-2  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrlina Jiří13Barták Vladimír31
Holoubek Jaromír04Nárovec Petr40
Straka Roman04Blažek David31
Čikl Pavel21Sekanina Antonín31
Kožoušek Karel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž V. Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Ruda BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Úsov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Tatran Ruda nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:19727:572TJ Tatran Ruda B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šaj Petr
Pavelek Lukáš
 
 
Hýbl Tomáš
Švihel Michal
 
 
9810  3010
2.Uherka Jaroslav
Jureček Zdeněk
 
 
Husárek Radim
Husárek Josef
 
 
1312-92 3120
3.Bielik MilanHýbl Tomáš5-995 3130
4.Jureček ZdeněkHusárek Radim766  3040
5.Pavelek LukášHusárek Josef64-7-11-52341
6.Šaj PetrŠvihel Michal684  3051
7.Jureček ZdeněkHýbl Tomáš948  3061
8.Pavelek LukášHusárek Radim894  3071
9.Šaj PetrHusárek Josef2710  3081
10.Bielik MilanŠvihel Michal4-671 3191
11.Pavelek LukášHýbl Tomáš-97-95832101
12.Šaj PetrHusárek Radim1010-7-9-823102
13.Bielik MilanHusárek Josef957  30112
14.Uherka JaroslavŠvihel Michal-89712 31122
15.Šaj PetrHýbl Tomáš728  30132
16.Bielik MilanHusárek Radim-94-86-723133
17.Uherka JaroslavHusárek Josef-9-51010432143
18.Pavelek Lukᚊvihel Michal118-4-9932153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bielik Milan31Hýbl Tomáš04
Jureček Zdeněk20Husárek Radim22
Pavelek Lukáš31Husárek Josef13
Šaj Petr31Švihel Michal04
Uherka Jaroslav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž V. Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Štíty EVrchní
rozhodčí:
Benda František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PalonínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠtítyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1610:50431:631TJ Sokol Palonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benda František
Siman Iurii
 
 
Pobucký Vít
Nosek Miroslav
 
 
-9-9-9  0301
2.Pospíšilová Pavla
Lédlová Hana
 
 
Hrubý Radek
Haic Vladimír
 
 
-4-3-3  0302
3.Benda FrantišekPobucký Vít-4-6-5  0303
4.Siman IuriiNosek Miroslav-99-9-14 1304
5.Pospíšilová PavlaHrubý Radek-6-7-8  0305
6.Lédlová HanaHaic Vladimír-6-6-7  0306
7.Siman IuriiPobucký Vít-7-5-2  0307
8.Pospíšilová PavlaNosek Miroslav-4-7-8  0308
9.Lédlová HanaHrubý Radek-7-3-1  0309
10.Benda FrantišekHaic Vladimír-6477 3119
11.Pospíšilová PavlaPobucký Vít-5-6-8  03110
12.Lédlová HanaNosek Miroslav-5-5-4  03111
13.Benda FrantišekHrubý Radek-5-7-6  03112
14.Siman IuriiHaic Vladimír710-58 31212
15.Lédlová HanaPobucký Vít-6-5-8  03213
16.Benda FrantišekNosek Miroslav-568-7-723214
17.Siman IuriiHrubý Radek8-7-8-9 13215
18.Pospíšilová PavlaHaic Vladimír-8-9-11  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Benda František13Pobucký Vít40
Siman Iurii13Nosek Miroslav40
Pospíšilová Pavla04Hrubý Radek40
Lédlová Hana04Haic Vladimír22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy