Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Klučenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Chraštice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična KlučeniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:45645:730SK Chraštice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ženíšek Jakub
Králíčková Jana
 
 
Voska Lukáš
Macoun Jakub
 
 
-7-597-42301
2.Zelenka Jiří
Šarközy Tibor
 
 
Krejčí Roman
Vopat Lubor
 
 
78-6-7-52302
3.Králíčková JanaVoska Lukáš-9-5-7  0303
4.Šarközy TiborKrejčí Roman-7-8-5  0304
5.Ženíšek JakubMacoun Jakub-712-10873214
6.Zelenka JiříVopat Lubor-53-101073224
7.Šarközy TiborVoska Lukáš8-598 3134
8.Ženíšek JakubKrejčí Roman8-37-7-62335
9.Zelenka JiříMacoun Jakub8-7910 3145
10.Králíčková JanaVopat Lubor-9-5-10  0346
11.Ženíšek JakubVoska Lukáš98-89 3156
12.Zelenka JiříKrejčí Roman-10-7-7  0357
13.Králíčková JanaMacoun Jakub-95-5-12 1358
14.Šarközy TiborVopat Lubor8-9-9-6 1359
15.Zelenka JiříVoska Lukáš9-87-983269
16.Králíčková JanaKrejčí Roman10-9-5-6 13610
17.Šarközy TiborMacoun Jakub10-9-9-8 13611
18.Ženíšek JakubVopat Lubor-9-8-9  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Králíčková Jana04Voska Lukáš13
Šarközy Tibor13Krejčí Roman40
Ženíšek Jakub22Macoun Jakub22
Zelenka Jiří31Vopat Lubor31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Voznice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5654:406TJ Tatran Sedlčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Vladimír
Procházka Michal
 
 
Skopec Martin
Palan Josef
 
 
7116  3010
2.Málek Miloš
Černý Jan
 
 
Vacek Pavel
Koš Vít
 
 
1163  3020
3.Strnad VladimírSkopec Martin423  3030
4.Procházka MichalPalan Josef63-135 3140
5.Málek MilošVacek Pavel448  3050
6.Černý JanKoš Vít977  3060
7.Procházka MichalSkopec Martin786  3070
8.Málek MilošPalan Josef-8243 3180
9.Černý JanVacek Pavel-9458 3190
10.Strnad VladimírKoš Vít3811  30100
11.Málek MilošSkopec Martin624  30110
12.Černý JanPalan Josef1057  30120
13.Strnad VladimírVacek Pavel-5979 31130
14.Procházka MichalKoš Vít577  30140
15.Černý JanSkopec Martin139-913 31150
16.Strnad VladimírPalan Josef168  30160
17.Procházka MichalVacek Pavel1087  30170
18.Málek MilošKoš Vít388  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Strnad Vladimír40Skopec Martin04
Procházka Michal40Palan Josef04
Málek Miloš40Vacek Pavel04
Černý Jan40Koš Vít04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rožmitalská 419, Březnice 262 72, Tělocvična ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:26587:547SK Březnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Daniel
Sousedová Johana
 
 
Bambas Filip
Ovsík Lukáš
 
 
869  3010
2.Veltruský Jan
Pfleger Lambert
 
 
Haník Pavel
Štefan Josef
 
 
6-876 3120
3.Soused DanielBambas Filip984  3030
4.Sousedová JohanaHaník Pavel76-89 3140
5.Pfleger LambertOvsík Lukáš-8-6-4  0341
6.Veltruský JanŠtefan Josef-6-7-9  0342
7.Sousedová JohanaBambas Filip83-87 3152
8.Pfleger LambertHaník Pavel7-69-873262
9.Veltruský JanOvsík Lukáš-8-67-9 1363
10.Soused DanielŠtefan Josef9-6-7-4 1364
11.Pfleger LambertBambas Filip856  3074
12.Veltruský JanHaník Pavel769  3084
13.Soused DanielOvsík Lukáš-7-68-7 1385
14.Sousedová JohanaŠtefan Josef798  3095
15.Veltruský JanBambas Filip9-8-7-6 1396
16.Soused DanielHaník Pavel649  30106
17.Sousedová JohanaOvsík Lukáš864  30116
18.Pfleger LambertŠtefan Josef-8-6-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soused Daniel22Bambas Filip13
Sousedová Johana40Haník Pavel04
Pfleger Lambert22Ovsík Lukáš31
Veltruský Jan13Štefan Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SLAVOJ Obecnice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DrahlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OÚ SádekRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:38610:653TJ Sokol Drahlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Pavel
Brabenec Václav
 
 
Ondráček Oldřich
Chvojka Ivan
 
 
-5-966-62301
2.Steiner Petr
Tůma Radek
 
 
Samek Jaroslav
Šutek Josef
 
 
-8-5116-32302
3.Král PavelŠutek Josef-7-6-4  0303
4.Steiner PetrOndráček Oldřich-7-6-6  0304
5.Brabenec VáclavSamek Jaroslav9-99-5-42305
6.Tůma RadekChvojka Ivan-6565 3115
7.Steiner PetrŠutek Josef627  3025
8.Brabenec VáclavOndráček Oldřich-8-118-17 1326
9.Tůma RadekSamek Jaroslav-3-9-5  0327
10.Král PavelChvojka Ivan-10-514-8 1328
11.Brabenec VáclavŠutek Josef7810  3038
12.Tůma RadekOndráček Oldřich9-58-8-82339
13.Král PavelSamek Jaroslav9-9-9-7 13310
14.Steiner PetrChvojka Ivan57-94 31410
15.Tůma RadekŠutek Josef310-88 31510
16.Král PavelOndráček Oldřich710-101 31610
17.Steiner PetrSamek JaroslavWO    03611
18.Brabenec VáclavChvojka Ivan5-339 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Král Pavel13Šutek Josef13
Steiner Petr21Ondráček Oldřich31
Brabenec Václav22Samek Jaroslav30
Tůma Radek22Chvojka Ivan13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 543, Rožmitál pod Třemšínem, 262 42, vchod zezadu, vedle autobusového nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:19695:577TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Lukáš
Eisenreich Jindřich st.
 
 
Říha Vladislav
Silavecká Ema
 
 
858  3010
2.Hořejší Miroslav
Melichar Luboš
 
 
Bláha Jiří
Pinkava Pavel
 
 
-88-910-92311
3.Eisenreich LukášSilavecká Julie589  3021
4.Hořejší MiroslavBláha Jiří149  3031
5.Eisenreich Jindřich st.Silavecká Ema786  3041
6.Melichar LubošPinkava Pavel-8-7-6  0342
7.Hořejší MiroslavSilavecká Julie7-99-983252
8.Eisenreich Jindřich st.Bláha Jiří7-988 3162
9.Melichar LubošSilavecká Ema588  3072
10.Eisenreich LukášPinkava Pavel-6577 3182
11.Eisenreich Jindřich st.Silavecká Julie10107  3092
12.Melichar LubošBláha Jiří78-86 31102
13.Eisenreich LukášSilavecká Ema989  30112
14.Hořejší MiroslavPinkava Pavel-998-10932122
15.Melichar LubošSilavecká Julie-1099-10-1023123
16.Eisenreich LukášBláha Jiří876  30133
17.Hořejší MiroslavSilavecká Ema-889-10-923134
18.Eisenreich Jindřich st.Pinkava Pavel798  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eisenreich Lukáš40Silavecká Julie13
Hořejší Miroslav31Bláha Jiří04
Eisenreich Jindřich st.40Silavecká Ema13
Melichar Luboš22Pinkava Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čenkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hluboš - Paseky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čenkov 61, 262 23, Dělnický dům (sál Restaurace Za Vodou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38618:621TJ Sokol Hluboš - Paseky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Patrik
Čepelák Miroslav
 
 
Vlasák Jan
Plecitý Ondřej
 
 
-6-4-6  0301
2.Čížek Radek
Škrabal Jaroslav
 
 
Kovalčík Vladimír
Krýsl Roman
 
 
5-10-66-82302
3.Moravec PatrikVlasák Jan6-10-71183212
4.Čížek RadekPlecitý Ondřej-9-3-7  0313
5.Čepelák MiroslavKovalčík Vladimír-1096-7-72314
6.Škrabal JaroslavKrýsl Roman6411  3024
7.Čížek RadekVlasák Jan-10-8-5  0325
8.Čepelák MiroslavPlecitý Ondřej-2-6-5  0326
9.Škrabal JaroslavKovalčík Vladimír447  3036
10.Moravec PatrikKrýsl Roman-65-41083246
11.Čepelák MiroslavVlasák Jan-9-8-9  0347
12.Škrabal JaroslavPlecitý Ondřej99-116 3157
13.Moravec PatrikKovalčík Vladimír-7-56-9 1358
14.Čížek RadekKrýsl Roman3-8-8-9 1359
15.Škrabal JaroslavVlasák Jan41-88 3169
16.Moravec PatrikPlecitý Ondřej35-93 3179
17.Čížek RadekKovalčík Vladimír-79-7-6 13710
18.Čepelák MiroslavKrýsl Roman8-649 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Patrik31Vlasák Jan22
Čížek Radek04Plecitý Ondřej22
Čepelák Miroslav13Kovalčík Vladimír31
Škrabal Jaroslav40Krýsl Roman13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy