Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Chraštice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čenkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
budova ZMŠ ChrašticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:10Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:30566:546SK Chraštice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voska Lukáš
Macoun Jakub
 
 
Čížek Radek
Anděl Milan
 
 
-6358 3110
2.Krejčí Roman
Vopat Lubor
 
 
Moravec Patrik
Volek Václav
 
 
4-9-10963220
3.Krejčí RomanVolek Václav-11-95-7 1321
4.Macoun JakubMoravec Patrik411-8-1063231
5.Vopat LuborČížek Radek94-510 3141
6.Voska LukášAnděl Milan377  3051
7.Macoun JakubVolek Václav-7-9-2  0352
8.Vopat LuborMoravec Patrik-6998 3162
9.Voska LukášČížek Radek4-11-7963272
10.Krejčí RomanAnděl Milan648  3082
11.Vopat LuborVolek Václav-11-5-3  0383
12.Voska LukášMoravec Patrik8-7-7-9 1384
13.Krejčí RomanČížek Radek493  3094
14.Macoun JakubAnděl Milan767  30104
15.Voska LukášVolek Václav-6-7-6  03105
16.Krejčí RomanMoravec PatrikWO    03106
17.Macoun JakubČížek RadekWO    03107
18.Vopat LuborAnděl MilanWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Roman21Volek Václav40
Macoun Jakub21Moravec Patrik12
Vopat Lubor21Čížek Radek03
Voska Lukáš22Anděl Milan03
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:539:20492:493TJ Tatran Sedlčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Miloš
Strnad Vladimír
 
 
Pinkava Pavel
Bláha Jiří
 
 
1172  3010
2.
 
 
Silavecká Julie
Říha Vladislav
 
 
WO    0311
3.Strnad VladimírŘíha Vladislav8-910-1023221
4.Silavecká JulieWO    0322
5.Málek MilošPinkava Pavel787  3032
6.Procházka MichalBláha Jiří7103  3042
7.Říha VladislavWO    0343
8.Málek MilošSilavecká Julie5126  3053
9.Procházka MichalPinkava Pavel47-1510 3163
10.Strnad VladimírBláha Jiří369  3073
11.Málek MilošŘíha Vladislav887  3083
12.Procházka MichalSilavecká Julie269  3093
13.Strnad VladimírPinkava Pavel-14756 31103
14.Bláha JiříWO    03104
15.Procházka MichalŘíha Vladislav-7966 31114
16.Strnad VladimírSilavecká Julie596  30124
17.Pinkava PavelWO    03125
18.Málek MilošBláha Jiří792  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Strnad Vladimír40Říha Vladislav03
Málek Miloš40Silavecká Julie03
Procházka Michal40Pinkava Pavel03
   Bláha Jiří03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Voznice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Lidická 384, 26301 DobříšRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:43655:739TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacek Pavel
Hovorka Karel
 
 
Eisenreich Lukáš
Hořejší Miroslav
 
 
-9-108-7 1301
2.Skopec Martin
Palan Josef
 
 
Melichar Luboš
Kadeřábek Ondřej
 
 
9-9-87-62302
3.Vacek PavelEisenreich Lukáš-889-10-92303
4.Hovorka KarelKadeřábek Ondřej-510-11-9 1304
5.Skopec MartinHořejší Miroslav-10-8-5  0305
6.Palan JosefMelichar Luboš-8589 3115
7.Hovorka KarelEisenreich Lukáš7-1511-883225
8.Skopec MartinKadeřábek Ondřej-9-109-7 1326
9.Palan JosefHořejší Miroslav11-2-49-62327
10.Vacek PavelMelichar Luboš-8-5-2  0328
11.Skopec MartinEisenreich Lukáš-3-9-7  0329
12.Palan JosefKadeřábek Ondřej97-89 3139
13.Vacek PavelHořejší Miroslav-10-89-9 13310
14.Hovorka KarelMelichar Luboš939  30410
15.Palan JosefEisenreich Lukáš8-2-4-4 13411
16.Vacek PavelKadeřábek Ondřej-89-69932511
17.Hovorka KarelHořejší Miroslav99-99 31611
18.Skopec MartinMelichar Luboš8-8-9-8 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vacek Pavel13Eisenreich Lukáš31
Hovorka Karel31Kadeřábek Ondřej22
Skopec Martin04Hořejší Miroslav31
Palan Josef22Melichar Luboš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DrahlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rožmitalská 419, Březnice 262 72, Tělocvična ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:38599:647nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Tomáš
Suchopár Miroslav
 
 
Šutek Josef
Samek Jaroslav
 
 
9-689 3110
2.Medvecký Jan
Sousedová Johana
 
 
Ondráček Oldřich
Müller Jan
 
 
-6-5-9  0311
3.Sousedová JohanaŠutek Josef-8-6-2  0312
4.Michal TomášMüller Jan-46-8-7 1313
5.Suchopár MiroslavSamek Jaroslav8-99-10103223
6.Medvecký JanOndráček Oldřich7-89-1183233
7.Michal Tomᚊutek Josef-8-9-8  0334
8.Suchopár MiroslavMüller Jan-8654 3144
9.Medvecký JanSamek Jaroslav-108-9-9 1345
10.Sousedová JohanaOndráček Oldřich-8-6-9  0346
11.Suchopár MiroslavŠutek Josef675  3056
12.Medvecký JanMüller Jan-8989 3166
13.Sousedová JohanaSamek Jaroslav-8-9-6  0367
14.Michal TomášOndráček Oldřich-6-48983277
15.Medvecký JanŠutek Josef988  3087
16.Sousedová JohanaMüller Jan-6-5-7  0388
17.Michal TomášSamek Jaroslav-8-6-5  0389
18.Suchopár MiroslavOndráček Oldřich-81010-853299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sousedová Johana04Šutek Josef22
Michal Tomáš13Müller Jan22
Suchopár Miroslav40Samek Jaroslav31
Medvecký Jan31Ondráček Oldřich13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SLAVOJ Obecnice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rožmitalská 419, Březnice 262 72, Tělocvična ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:636:28615:560SK Březnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bubeníček Josef
Bubeníček Josef ml.
 
 
Tůma Radek
Steiner Petr
 
 
-5-7-9  0301
2.Haník Josef
Bubeníček Ondřej
 
 
Podsedník Jaroslav
Vinš Stanislav
 
 
67-8-1173211
3.Bubeníček JosefTůma Radek-6-7-5  0312
4.Bubeníček Josef ml.Steiner Petr-8-7-8  0313
5.Bubeníček OndřejVinš Stanislav768  3023
6.Haník JosefPodsedník Jaroslav555  3033
7.Bubeníček Josef ml.Burian Václav66-99 3143
8.Bubeníček OndřejSteiner Petr6-66-6103253
9.Haník JosefVinš Stanislav446  3063
10.Bubeníček JosefPodsedník Jaroslav-6-8-6  0364
11.Bubeníček OndřejBurian Václav6-577 3174
12.Haník JosefSteiner Petr1087  3084
13.Bubeníček JosefVinš Stanislav-7-8-8  0385
14.Bubeníček Josef ml.Podsedník Jaroslav1199  3095
15.Haník JosefBurian Václav7-1097 31105
16.Bubeníček JosefSteiner Petr-7-8-9  03106
17.Bubeníček Josef ml.Vinš Stanislav-8-7110632116
18.Bubeníček OndřejPodsedník Jaroslav5-1556 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bubeníček Josef04Tůma Radek10
Bubeníček Josef ml.31Steiner Petr22
Bubeníček Ondřej40Vinš Stanislav13
Haník Josef40Podsedník Jaroslav13
   Burian Václav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy