Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram "C"Rozhodčí:Hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 543, Rožmitál pod Třemšínem, 262 42, vchod zezadu, vedle autobusového nádražíRozhodčí:Hráči obou mužstev
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Hráči obou mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:39591:632TTC Příbram "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlasák Zbyněk
Kříž Petr
 
 
Silavecká Ema
Zeman Lukáš
 
 
-79108 3110
2.Stejskal Jan
Trčka František
 
 
Hejhal Tomáš
Thomas Jan
 
 
-9-9-8  0311
3.Stejskal JanSilavecká Ema6-67-563221
4.Vlasák ZbyněkHejhal Tomáš-7-7-8  0322
5.Trčka FrantišekZeman Lukáš-98-6-7 1323
6.Kříž PetrThomas Jan-6-9-7  0324
7.Vlasák ZbyněkSilavecká Ema4-9-9-9 1325
8.Trčka FrantišekHejhal Tomáš-2-8-9  0326
9.Kříž PetrZeman Lukáš846  3036
10.Stejskal JanThomas Jan96-116 3146
11.Trčka FrantišekSilavecká Ema-7-4-1  0347
12.Kříž PetrHejhal Tomáš-88-4953257
13.Stejskal JanZeman Lukáš77-96 3167
14.Vlasák ZbyněkThomas Jan-79-7-9 1368
15.Kříž PetrSilavecká Ema-22-810-82369
16.Stejskal JanHejhal Tomáš1287  3079
17.Vlasák ZbyněkZeman Lukáš-8-73923289
18.Trčka FrantišekThomas Jan-2-3-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stejskal Jan40Silavecká Ema31
Vlasák Zbyněk13Hejhal Tomáš22
Trčka František04Zeman Lukáš13
Kříž Petr22Thomas Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Chraštice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidový dům Dominikální PasekyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:17657:532TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovalčík Vladimír
Krýsl Roman
 
 
Hrkal Jan
Burian Josef
 
 
657  3010
2.Stočes František
Vokurka Petr
 
 
Macoun Jiří
Mezek Josef
 
 
1448  3020
3.Vokurka PetrMacoun Jiří88-7-6-122321
4.Krýsl RomanHrkal Jan-7892 3131
5.Stočes FrantišekBurian Josef-9-446-82332
6.Kovalčík VladimírMezek Josef775  3042
7.Krýsl RomanMacoun Jiří8106  3052
8.Stočes FrantišekHrkal Jan899  3062
9.Kovalčík VladimírBurian Josef775  3072
10.Vokurka PetrMezek Josef89-8-583282
11.Stočes FrantišekMacoun Jiří-107911 3192
12.Kovalčík VladimírHrkal Jan895  30102
13.Vokurka PetrBurian Josef8-737 31112
14.Krýsl RomanMezek Josef89-98 31122
15.Kovalčík VladimírMacoun JiříWO    03123
16.Vokurka PetrHrkal Jan858  30133
17.Krýsl RomanBurian JosefWO    30143
18.Stočes FrantišekMezek Josef-10-898832153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vokurka Petr31Macoun Jiří12
Krýsl Roman30Hrkal Jan04
Stočes František31Burian Josef12
Kovalčík Vladimír30Mezek Josef04
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čenkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Klučenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čenkov 61, 262 23, Dělnický dům (sál Restaurace Za Vodou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34486:585nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosová Magdalena
Kubát Vojtěch
 
 
Stehlík Filip
Květ Jakub
 
 
869  3010
2.
 
 
Kulas Josef st.
Kulas Josef ml.
 
 
WO    0311
3.Kosová MagdalenaStehlík Filip-74104 3121
4.Kubát VojtěchKvět Jakub-997-1083231
5.Cvanciger MatúšKulas Josef st.-5-59-3 1332
6.Kulas Josef ml.WO    0333
7.Kubát VojtěchStehlík Filip7-9-5-8 1334
8.Cvanciger MatúšKvět Jakub811-9-893244
9.Kulas Josef st.WO    0345
10.Kosová MagdalenaKulas Josef ml.139  3055
11.Cvanciger MatúšStehlík Filip-6-42-6 1356
12.Květ JakubWO    0357
13.Kosová MagdalenaKulas Josef st.5-78-983267
14.Kubát VojtěchKulas Josef ml.397  3077
15.Stehlík FilipWO    0378
16.Kosová MagdalenaKvět Jakub574  3088
17.Kubát VojtěchKulas Josef st.-688-5-102389
18.Cvanciger MatúšKulas Josef ml.247  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kosová Magdalena40Stehlík Filip21
Kubát Vojtěch22Květ Jakub03
Cvanciger Matúš22Kulas Josef st.21
   Kulas Josef ml.03
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy