Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice CRozhodčí:Hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 543, Rožmitál pod Třemšínem, 262 42, vchod zezadu, vedle autobusového nádražíRozhodčí:Hráči obou mužstev
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Hráči obou mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:636:28591:558TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlasák Zbyněk
Kříž Petr
 
 
Kalaš Miloslav
Kubeček Pavel
 
 
9-256 3110
2.Stejskal Jan
Toman Alexandr
 
 
Šimek Josef
Váňa Tomáš nejml.
 
 
11-127-863220
3.Stejskal JanŠimek Josef-143-9943230
4.Kříž PetrKalaš Miloslav6-899 3140
5.Vlasák ZbyněkVáňa Tomáš nejml.777  3050
6.Toman AlexandrKubeček Pavel-6-6-4  0351
7.Kříž PetrŠimek Josef768  3061
8.Vlasák ZbyněkKalaš Miloslav-9939 3171
9.Toman AlexandrVáňa Tomáš nejml.-8-3-4  0372
10.Stejskal JanKubeček Pavel787  3082
11.Vlasák ZbyněkŠimek Josef-5-9-9  0383
12.Trčka David JosefKalaš Miloslav-6-7-6  0384
13.Stejskal JanVáňa Tomáš nejml.421  3094
14.Kříž PetrKubeček Pavel910-9-3532104
15.Trčka David JosefŠimek Josef-2-1-1  03105
16.Stejskal JanKalaš Miloslav10-1529 31115
17.Kříž PetrVáňa Tomáš nejml.652  30125
18.Vlasák ZbyněkKubeček Pavel-11-6-8  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stejskal Jan40Šimek Josef22
Kříž Petr40Kalaš Miloslav13
Vlasák Zbyněk22Váňa Tomáš nejml.13
Toman Alexandr02Kubeček Pavel22
Trčka David Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Klučenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidový dům Dominikální PasekyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:18622:536TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krýsl Roman
Stočes František
 
 
Květ Jakub
Stehlík Filip
 
 
776  3010
2.Vokurka Petr
Plecitý Jaroslav
 
 
Kulas Josef st.
Kulas Josef ml.
 
 
7-6-7893220
3.Krýsl RomanStehlík Filip874  3030
4.Vokurka PetrKvět Jakub628  3040
5.Plecitý JaroslavKulas Josef ml.6-688 3150
6.Stočes FrantišekKulas Josef st.11-9-6-6 1351
7.Vokurka PetrStehlík Filip869  3061
8.Plecitý JaroslavKvět Jakub9-876 3171
9.Stočes FrantišekKulas Josef ml.566  3081
10.Krýsl RomanKulas Josef st.-1011-91083291
11.Plecitý JaroslavStehlík Filip-9878 31101
12.Stočes FrantišekKvět Jakub8-7-79832111
13.Krýsl RomanKulas Josef ml.7107  30121
14.Vokurka PetrKulas Josef st.-6-6-8  03122
15.Stočes FrantišekStehlík Filip779  30132
16.Krýsl RomanKvět Jakub868  30142
17.Vokurka PetrKulas Josef ml.656  30152
18.Plecitý JaroslavKulas Josef st.WO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krýsl Roman40Stehlík Filip04
Vokurka Petr31Květ Jakub04
Plecitý Jaroslav30Kulas Josef ml.04
Stočes František31Kulas Josef st.21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čenkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Chraštice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čenkov 61, 262 23, Dělnický dům (sál Restaurace Za Vodou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:636:28508:600TJ Spartak Čenkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosová Magdalena
Kubát Vojtěch
 
 
Mezek Josef
Macoun Jiří
 
 
769  3010
2.
 
 
Hrkal Jan
Burian Josef
 
 
WO    0311
3.Kosová MagdalenaHrkal Jan958  3021
4.Kubát VojtěchBurian Josef-968-993231
5.Cvanciger MatúšMacoun Jiří1388  3041
6.Mezek JosefWO    0342
7.Kubát VojtěchHrkal Jan8-6-6873252
8.Cvanciger MatúšBurian Josef10911  3062
9.Macoun JiříWO    0363
10.Kosová MagdalenaMezek Josef852  3073
11.Cvanciger MatúšHrkal Jan-61010-7103283
12.Burian JosefWO    0384
13.Kosová MagdalenaMacoun Jiří-9989 3194
14.Kubát VojtěchMezek Josef8-10-991132104
15.Hrkal JanWO    03105
16.Kosová MagdalenaBurian Josef486  30115
17.Kubát VojtěchMacoun Jiří9-879 31125
18.Cvanciger MatúšMezek Josef-6-9-6  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kosová Magdalena40Hrkal Jan03
Kubát Vojtěch40Burian Josef03
Cvanciger Matúš31Macoun Jiří03
   Mezek Josef12
WO05WO50

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy