Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, Brno 63400Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27670:610SKST Nový Lískovec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenk Michal
Dočekal Petr
 
 
Kobolka Luboš
Chlíbek David
 
 
85-610 3110
2.Buk Lukáš
Šitina Martin
 
 
Burda Radim
Mrkvan Miroslav
 
 
-7-8-9  0311
3.Šenk MichalBurda Radim69-511 3121
4.Buk LukášKobolka Luboš-3881 3131
5.Dočekal PetrChlíbek David11-8910 3141
6.Šitina MartinMrkvan Miroslav7-899 3151
7.Buk LukášBurda Radim1258  3061
8.Dočekal PetrKobolka Luboš689  3071
9.Šitina MartinChlíbek David-3128-953281
10.Šenk MichalMrkvan Miroslav-99810 3191
11.Dočekal PetrBurda Radim8-67-8-82392
12.Šitina MartinKobolka Luboš-8-5-6  0393
13.Šenk MichalChlíbek David-108-1010-62394
14.Buk LukášMrkvan Miroslav-5-10-6  0395
15.Šitina MartinBurda Radim357  30105
16.Šenk MichalKobolka Luboš88-97 31115
17.Buk LukášChlíbek David-79-89-723116
18.Dočekal PetrMrkvan MiroslavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šenk Michal31Burda Radim13
Buk Lukáš22Kobolka Luboš13
Dočekal Petr21Chlíbek David22
Šitina Martin31Mrkvan Miroslav12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno FVrchní
rozhodčí:
Blatná Alena
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34573:605nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skála Marek
Havránek Ondřej
 
 
Kubín Jiří
Dědek Zdeněk
 
 
-5-8-7  0301
2.Kysela Štěpán
Pecka Karel
 
 
Nováček Jiří
Švehla David
 
 
3-696 3111
3.Kysela ŠtěpánŠvehla David999  3021
4.Havránek OndřejDědek Zdeněk-5-8-3  0322
5.Skála MarekNováček Jiří977  3032
6.Pecka KarelKubín Jiří-109-510-92333
7.Havránek OndřejŠvehla David-5-5-7  0334
8.Skála MarekDědek Zdeněk76-5-5-62335
9.Pecka KarelNováček Jiří877  3045
10.Kysela ŠtěpánKubín Jiří-7-5-6  0346
11.Skála MarekŠvehla David-7-5-3  0347
12.Pecka KarelDědek Zdeněk-8676 3157
13.Kysela ŠtěpánNováček Jiří10-9-8943267
14.Havránek OndřejKubín Jiří-4-11-4  0368
15.Pecka KarelŠvehla David1-717 3178
16.Kysela ŠtěpánDědek Zdeněk-8-310-7 1379
17.Havránek OndřejNováček Jiří14-477 3189
18.Skála MarekKubín Jiří91-87 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kysela Štěpán22Švehla David22
Havránek Ondřej13Dědek Zdeněk31
Skála Marek22Nováček Jiří04
Pecka Karel31Kubín Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šlapanice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Židenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykovo nám. 2, ŠlapaniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:25722:633Orel Šlapanice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Miroslav
Hranička Jaroslav
 
 
Vytřísal Karel
Marcell Jan
 
 
8-7-115-92301
2.Uhlíř Michal
Filla Michal
 
 
Hynšt Martin
Macek Ondřej
 
 
9-7116 3111
3.Král MiroslavMacek Ondřej97-76 3121
4.Filla MichalHynšt Martin97-810 3131
5.Uhlíř MichalMarcell Jan88-97 3141
6.Hranička JaroslavVytřísal Karel811-7-963251
7.Filla MichalMacek Ondřej-9711-6-72352
8.Uhlíř MichalHynšt Martin-81057 3162
9.Hranička JaroslavMarcell Jan9-969 3172
10.Král MiroslavVytřísal Karel8910  3082
11.Uhlíř MichalMacek Ondřej9114  3092
12.Hranička JaroslavHynšt Martin6-79-51132102
13.Král MiroslavMarcell Jan-7596 31112
14.Filla MichalVytřísal Karel-7669 31122
15.Hranička JaroslavMacek Ondřej8-87-6732132
16.Král MiroslavHynšt Martin65-10-7532142
17.Filla MichalMarcell JanWO    30152
18.Uhlíř MichalVytřísal KarelWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Miroslav40Macek Ondřej13
Filla Michal21Hynšt Martin04
Uhlíř Michal30Marcell Jan03
Hranička Jaroslav40Vytřísal Karel03
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34682:658KST Oltec Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prachař Tomáš
Kolbaba Bohumír
 
 
Bartoň Petr
Pavlíček Jan
 
 
119-7-773210
2.Matějka Josef
Basovník Dalibor
 
 
Géci Jiří
Čech Jiří
 
 
98-118 3120
3.Prachař TomášBartoň Petr-189-7-9 1321
4.Basovník DaliborČech Jiří476  3031
5.Matějka JosefGéci Jiří-10862 3141
6.Kolbaba BohumírPavlíček Jan-8-8-7  0342
7.Basovník DaliborBartoň Petr13-774 3152
8.Matějka JosefČech Jiří8-8-83-52353
9.Kolbaba BohumírGéci Jiří10713  3063
10.Prachař TomášPavlíček Jan-74-5-8 1364
11.Matějka JosefBartoň Petr97-8-753274
12.Kolbaba BohumírČech Jiří-3-12-9  0375
13.Prachař TomášGéci Jiří462  3085
14.Basovník DaliborPavlíček Jan7-10-15-8 1386
15.Kolbaba BohumírBartoň Petr10-8811 3196
16.Prachař TomášČech Jiří125-4-7-102397
17.Basovník DaliborGéci Jiří-955-8232107
18.Matějka JosefPavlíček JanWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prachař Tomáš13Bartoň Petr13
Basovník Dalibor31Čech Jiří31
Matějka Josef21Géci Jiří04
Kolbaba Bohumír22Pavlíček Jan30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VSK Univerzita Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MSST - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-TuřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37610:652VSK Univerzita Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šturm Jan
Šturm Jan
 
 
Piják Michal
Babinec Martin
 
 
5-8-7-8 1301
2.Grulich Zdeněk
Rozman Michal
 
 
Macko Tomáš
Lauš Petr
 
 
-9-10113-72302
3.Grulich ZdeněkPiják Michal-8-6-9  0303
4.Rozman MichalBabinec Martin-6108-7-62304
5.Šelc MartinMacko Tomáš-7-6-2  0305
6.Šturm JanLauš Petr365  3015
7.Rozman MichalPiják Michal7-8-9-7 1316
8.Šelc MartinBabinec Martin-3-8-6  0317
9.Šturm JanMacko Tomáš-5106-463227
10.Grulich ZdeněkAdamkovič Tomáš6-853 3137
11.Šelc MartinPiják Michal-2-10-5  0338
12.Šturm JanBabinec Martin78-94 3148
13.Grulich ZdeněkMacko Tomáš-7-7-7  0349
14.Rozman MichalAdamkovič Tomáš911-612 3159
15.Šturm JanPiják Michal12108  3069
16.Grulich ZdeněkBabinec Martin6-10-3-6 13610
17.Rozman MichalMacko Tomáš1098  30710
18.Šelc MartinAdamkovič Tomáš-321-46732810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Grulich Zdeněk13Piják Michal31
Rozman Michal22Babinec Martin31
Šelc Martin13Macko Tomáš22
Šturm Jan40Lauš Petr01
   Adamkovič Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líšeň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Belcrediho 27, Brno LíšeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:39548:642SK Slatina C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ovesný Tomáš
Svoboda Pavel
 
 
Tupec Pavel
Tůma Pavel
 
 
-9-5-10  0301
2.Gottvald Ivo
Pluhař Pavel
 
 
Smílek Zdeněk
Holčik Petr
 
 
56-7-843211
3.Gottvald IvoTupec Pavel-12-2-10  0312
4.Svoboda PavelTůma Pavel-1-8-3  0313
5.Ovesný TomášSmílek Zdeněk7119  3023
6.Pluhař PavelHolčik Petr79-87 3133
7.Svoboda PavelTupec Pavel-910-9-3 1334
8.Ovesný TomášTůma Pavel-89-8-11 1335
9.Pluhař PavelSmílek Zdeněk1079  3045
10.Gottvald IvoHolčik Petr-2-78-4 1346
11.Ovesný TomášTupec Pavel-9-5-3  0347
12.Pluhař PavelTůma Pavel999  3057
13.Gottvald IvoSmílek Zdeněk-5-6910-62358
14.Svoboda PavelHolčik Petr-9-5-6  0359
15.Pluhař PavelTupec Pavel-96-7-6 13510
16.Gottvald IvoTůma Pavel-8-59-7 13511
17.Svoboda PavelSmílek Zdeněk3-7-5-5 13512
18.Ovesný TomášHolčik Petr897  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gottvald Ivo04Tupec Pavel40
Svoboda Pavel04Tůma Pavel31
Ovesný Tomáš22Smílek Zdeněk22
Pluhař Pavel31Holčik Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy